میانه : دولت اسلامي دولت عبور از شاخصهاي تعيين شده اداري است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 150: میانه : دولت اسلامي دولت عبور از شاخصهاي تعيين شده اداري است.بازدید کننده : 405 نفر


فرماندار شهرستان ميانه ، دولت اسلامي را دولت عبور از شاخصهاي تعيين شده اداري است.
سيد حميد يزداني در جلسه تجليل از كارمندان برگزيده شهرستان ميانه به مناسبت روز كارمند گفت: ما بايد از يك ريال اعتبار،  صد ريال به مردم با ابتكار Ùˆ بهره وري ارائه خدمت دهيم نه اينكه در شاخصهاي تعيين شده اداري محصور شويم.
وي با گراميداشت يادو خاطره شهيدان رجايي Ùˆ باهنر ØŒ اين اسوه دولتمردان  راز ماندگاري آنها در دل تاريخ را خدا محور بودن آنها در تمامي اعمال ØŒ كردار Ùˆ گفتارشان Ùˆ در عشق خدمت بي منت به مردم دانست.
يزداني افق آينده كشوررا در ترسيم  مديريت حول محور سازندگي Ùˆ تلاش عنوان كرد Ùˆ افزود: آينده روشن كشور ما ميسر نخواهد شد مگربا بنيان عامل اصلي اتحاد Ùˆ وفاق كه اين امر در كشور ما خصوصا در امر توسعه خود را نشان مي دهد ØŒ پس بر ما لازم است تا با كنار گذاشتن حاشيه ها Ùˆ دست در دست هم دادن به سوي ايراني توسعه يافته در همه امور حركت كنيم.
وي در پايان ضمن قدرداني از تلاش تمامي كاركنان دولت گفت: دولت حاضر در تمامي عرصه ها از جمله عمران و سازندگي حرفي براي گفتن دارد ودولت همت مضاعف و تلاش مضاعف است و مي رود تا ايران اسلامي را سرآمد جوامع دنيا قرار دهد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s