فرماندار میانه: مراکز قرآنی ؛ دژهای مستحکم در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 13: فرماندار میانه: مراکز قرآنی Ø› دژهای مستحکم در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنانبازدید کننده : 512 نفر

فرماندار شهرستان میانه از مراکز قرآنی به عنوان دژهای مستحکم در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان یاد کرد.
فرماندار شهرستان میانه با با اشاره به اینکه مراکز قرآنی به عنوان دژهای مستحکم Ùˆ پایگاههای مهم در مقابل تهاجمات فرهنگی  دشمنان به شمار Ù…ÛŒ روند گفت: ما باید برای آشنایی هرچه بیشتر جوانان Ùˆ نوجوانان با آموزه های قرآنی اهتمام بیشتری در ایجاد اینگونه مراکز داشته باشیم .
سید حمید یزدانی با حضور در مراسم کلنگ زنی مجتمع آموزشی مهد قرآن میانه واقع در شهرک اندیشه ضمن ابراز خرسندی از اجرای این طرح از آن به عنوان بنای مقدس قرآنی یاد کرد و افزود: وجود این مراکز قرآنی در سوق جوانان به سمت و سوی مذهب و فرهنگ اسلامی موثر و آنها را از تهاجمات فرهنگی بیگانگان مصون می دارد .
 Ø§ÛŒÙ† طرح در زمینی به مساحت یکهزارو ششصدو پنجاه متر مربع Ú©Ù‡ با مساعدت وزیر مسکن Ùˆ شهرسازی با کاربری فرهنگی Ùˆ مذهبی  خریداری شده است پس از  تکمیل به عنوان مجتمع آموزشی Ùˆ مدرسه قرآن در شهرک اندیشه میانه فعالیت خواهد کرد. 
 Ú¯ÙØªÙ†ÛŒ است  فاز اول این طرح در دویست Ùˆ هفتاد متر مربع با هزینه یک میلیارد ریال از سوی مهد قرآن شهرستان میانه در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید .درویش : 1388/9/18 - 23:53:52
باسلام امید آن داشتیم فرماندار محترم کمی در شناخت فعالان قرانی شهرستان تامل بخرج میدادند.مهد قرانی که تنها به تابلوی خود زنده بوده و دست اندرکاران ان نیز از شفاف سازی مناسبات مالی هراسان چنین بودجه ای فراهم کردن جای بسی تعجب دارد؟.............


کریمی : 1388/9/19 - 10:24:46
ازتوجه مسئو لین به توسعه فعالیتهای قرانی شهرستان تشکر میکنم وبرای دراویش بیمار نیز ارزوی شفای قلبی داریم این اولین کلنگی است که بنام قران وتوسط مهدقران درشهرستان میانه برزمین زده میشود قران کریم انشاء الله خودش به توهین ها پاسخ میدهد تاانجامااطلاع داریم مدیر مهد قران میانه که موسس ان نیز است طی 10 سال کذشته یک ریال هم حقوق نگرفته وکلا صلواتی کار میکند وبرای پرداخت پول اب و تلفن میمانند


ا.مختاری(meeanaji )1388/9/19 - 15:48:55
جملات آخر جناب درویش بهم ریخته و معنی درست آن استنباط نمی شود.
چه اشکالی دارد که خود را در معرض اتهام قرار ندهیم و شفاف سازی کنیم.
همشهری محترم درویش فقط اظهار تعجب کرده و وظیفه ماست که از مواضع اتهام دوری کنیم.


درویش : 1388/9/20 - 00:02:25
باسلام از اینکه اظهار نظر فرموده بودیدکمال تشکر رادارم.ازانجاکه حدود یکسال اندی از تشکیل جامعه قرانی میانه به سرپرستی امام جمعه محترم میانه میگذردشنیده ها حاکی از انواع مشکل تراشیها از جانب مدیر محترم مهد قران میانه را دارددر اثبات این گفته ها کمی در بین اعضای جامعه قرانی میانه بیشتر تفحص فرمائید.درموردنامفهوم بودن جملات اخر ایجانب گفته بودید منظور بنده مفهوم جمله انرا که حساب پاک است-از محاسبه چه باک است بود.


همشهری : 1388/9/21 - 14:42:45
جناب آقای درویش چنانچه حضرتعالی از گفته ها و اضهارات خود مطمئن هستید از نوشتن نام خود باکی نداشته باشید ...حرفها و نظرات جنابعالی نشان از نفاق ، افترا می باشد هرکس خالصانه در راه اشاعه فرهنگ قرآنی و آموزش قرآن برآید خداوند پشتیبان خواهد بود با این حرفهایی که می زنید شیطان و شیطان صفتان را خوشحال می کنید .اگر فردی قرآنی و مسلمان هستید سعی کنید قرآنی حرکت کنید از نیت افراد فقط خدا آگاه است . هرکس که حساب پاک است از محاسبه چه باک است .باتشکر از آقای مختاری
..............................
صدای میانه: جالب است که منتقد این کامنت خود نیز از نام واقعی استفاده نکرده است! هنگام درج مطالب با اسم مستعار یا جعلی یا مخفف اولین چیزی که به ذهن خواننده خطور می کند این است که یا این مطلب دروغ است یا نویسنده جرأت ابراز حرف حق را ندارد. امیدواریم ارسال کنندگان مطالب از نام واقعی خود استفاده کنند. بی شک تأثیر مثبت خواهد گذاشت.


درویش : 1388/9/21 - 22:41:24
باسلام وخسته نباشیدبه شما عزیزهمشهری بنده چون از اکثر اتفاقات جامعه قرآنی شهرستان خبر دارم خواستارتفحص بیشتر شدم نه اینکه بخواهم نفاق ایجاد نمایم.قضایائی مانندساز مخالف زدن درجلسات شورای مرکزی درنزد امام جمعه،تفکرپله کردن دیگران جهت پیشرویخود،طاقت نیاوردن درمقابل پیشرفت دوستان دیگر،سنگ انداختن سرراه دیگران در ادارات استان،ایجانب نیز تحقیق بیشتر از اعضا راخواستارشدم.


مجیدی : 1388/9/22 - 13:52:54
از مهدقران میانه تشکر میکنم به مومنین تبریک و به شیطان ومریدانش تسلیت عرض میکنم


جعفر شیخ الاسلامی : 1388/9/23 - 14:03:56
به نام خدا
با سلام
به عنوان یک خادم کوچک قرآن ، از تمام عزیزانی که با
اسم همشهری یا درویش و یا هر کس دیگر
نظر داده اید عاجزانه درخواست می کنم این بحث ها
را تمام کنید ، اگر نیروی قرآنی هستید در شان شما
نیست ، دوستانه در کنار هم بیشینید و به این مناقشات پایان دهید ، این قدر به هم طعنه نزنید ،
این قدر هم دیگر را نکوبید و به هم دیگر گمان بد نبرید
« تعاونوا علی البر و التقوی » .
با احترام : دبیر جامعه قرآنی میانه :
جعفر شیخ الاسلامی . /استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s