دفاع مقدس دوران جنگ هشت ساله نقشه راه نظام ما براي رسيدن به مطلوب است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 111: دفاع مقدس دوران جنگ هشت ساله نقشه راه نظام ما براي رسيدن به مطلوب است.بازدید کننده : 363 نفر


 فرماندارشهرستان  میانه گفت:  اعتقاد راسخ داریم که نقشه راه نظام ما برای رسیدن به مطلوب دفاع مقدس دوران جنگ هشت ساله مي باشد.
سيد حميد يزداني كه در جلسه ستاد برگزاري يادواره  شهداي زينبيه و ثارالله با حضور مسئولين استاني سخن مي گفت افزود: در جامعه ما امت حزب ا... با بصیرت عمیق نه تنها گذشته را پاسداشت کرده بلکه امروز آمده و غبارهایی را که به روي برخي از ارزشهاي ما نشسته بود را  پاک کرده اند كه در اين راستا  پررنگ شدن  برخی مفاهيم از جمله  عفاف و حجاب ، نماز و زکات نشانگر توجه بيش از پيش  مدیران ما به این مسائل است .
 یزدانی اضافه كرد: ما آمده ایم تا  تمدن جدیدي به دنیا  ارائه دهیم که عمران ، سازندگی و آبادانی و ... در آن  بوی دین بدهد که این هنر مردان خداست .
 فرماندارشهرستان میانه افزود: در سالهای دفاع مقدس دو مدرسه ( زینبیه و ثارا... ) اين شهر مورد حمله دشمن قرار گرفت که تاثیر ات این واقعه در عرصه  های کشوری نمود پیدا کرده وبعنوان سندمظلومیت ما در دوران دفاع مقدس مطرح شد که برای پاسداشت و ارائه این سند به جهانیان باید تلاش مضاعف داشته باشيم.
 همچنین بعد از این جلسه مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان ، مدیر کل امور بانوان استان و هیئت همراه از طرح یادمان شهدای زینبیه در محل این شهرستان بازدید کردند .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s