فرماندار: بسیج منادی تربیت، اخلاق و تزکیه و بسیجیان هادیان جامعه به سمت صلاح هستند - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 10: فرماندار: بسیج منادی تربیت، اخلاق Ùˆ تزکیه Ùˆ بسیجیان هادیان جامعه به سمت صلاح هستندبازدید کننده : 452 نفر

فرماندار شهرستان میانه : بسیج منادی تربیت ØŒ اخلاق Ùˆ تزکیه Ùˆ بسیجیان هادیان جامعه به سمت صلاح هستند.            

فرماندار شهرستان میانه با اشاره به اینکه بسیج منادی تربیت ، اخلاق و تزکیه و بسیجیان هادیان جامعه به سمت صلاح هستند افزود: بسیجیان پویندگان طریق ولایت و سربازان جان برکف انقلابند.

سید حمید یزدانی با حضور در تجمع گسترده  بسیجیان شهرستان میانه در پنجمین روز از هفته بسیج به نام حماسه ماندگار ضمن گرامیداشت یاد Ùˆ خاطره شهدای همیشه جاوید نظام علی الخصوص بسیجیان قهرمان ایران Ú©Ù‡ امروز حضور مقتدرانه نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون جانفشانیها Ùˆ رشادتهای آن بزرگواران هستیم ØŒ این تجمع Ùˆ صفوف به هم فشرده را اعلان آمادگی دیگر بار ملت ایران برای پیروی از ولایت فقیه دانست.

فرماندار شهرستان میانه اضافه کرد: بسیج صرفا نماد اسلحه، گلوله و فشنگ نیست بلکه مکتب شکوفایی اصولی است که می تواند سعادت یک ملت را برآورده کند.

ایشان حضور ملموس بسیج در عرصه های علمی ، صنعتی ، فرهنگی و اجتماعی ، عمرانی و نظامی را مبین کارکردهای چند منظوره و منعطف تشکیلات منسجم و با قابلیت بسیج عنوان کرد.

یزدانی در ادامه رسالت و مسئولیت خطیر کنونی بسیجیان حضور آگاهانه در جبهه هایی با گستردگی بی انتها ، سلاحهایی پیچیده و کمتر شناخته شده ، دشمنانی چه بسا در لباس دولت، عرصه هایی مرموز با اهدافی خطرناکتربه تعبیری گذر از جنگ سخت به مرحله جنگ نرم خواند.

ÙˆÛŒ اضافه کرد: دشمنان اسلام این بار به جای جسم ما روح Ùˆ اندیشه ØŒ اعتقادات Ùˆ باورهایمان را نشانه گرفته اند، آنها  در کسوت روشنگری Ùˆ تجدد، حریم ولایت را نشانه گرفته اند پس باید آگاه باشیم زیرا رمز پیروزی ما در این جبهه فقط بصیرت Ùˆ آگاهی است صبغه ای Ú©Ù‡ بسیجیان امروز به خوبی به آن مفتخر هستند.

فرماندار شهرستان میانه در پایان خطاب به مردم Ùˆ بسیجیان سلحشور میانه گفت: برای رسیدن به فتحی دیگر Ùˆ بزرگتر یک یا حسین دیگر لازم است Ùˆ مدیریت شهرستان نیز با اتکاء به چنین اندیشه ای Ùˆ تمسک به فرهنگ بسیجی عزم خود را در راه توسعه Ùˆ پیشرفت شهرستان جزم کرده Ùˆ در این راستا تمامی افکار Ùˆ اندیشه ها Ùˆ سلیقه ها را به چالش خواهد کشید.   استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s