پشت درهای بسته ( تا کی جلسه ، تا کی دروغ و ... ) - محمد هاشمی
منبع : کارمندان شهرداری

متن شماره 2: پشت درهای بسته ( تا کی جلسه ، تا کی دروغ و ... )بازدید کننده : 1086 نفر

با سلام خدمت همشهریان عزیزم ، حتماً برنامه جنگ شادی شبکه سهند را که به میزبانی شهر عزیزمان برگزار شده بود را مشاهده فرمودید .

شهردار شهرمان جناب پناه بر خدا نکات جالبی در آن برنامه فرمودند : که ورودیهای شهرمان را اصلاح کرده ایم ، مبلغ 13 میلیارد تومان خرج کرده ایم ( که برای اجرای پروژه اصلاح ورودیهای شهر نصف این مبلغ هم کافی بود اما نمی دانم مابقی کجا رفته است ) شهرمان را مکانیژه کرده ایم ، الکترونیکی کرده ایم ، 180 میلیون تومان به یک شرکت تهرانی داده ایم ( البته طبق اخبار موثق مبلغ به 250 میلیون تومان تغییر کرده ) البته کل این پروژه الکترونیکی کردن حداکثر با سود و منفعت شرکت پیمانکار حداکثر 80 میلیون تومان هزینه دارد و من خودم شخصاً این مورد را از 5 شرکت تهرانی استعلام کرده ام که حداکثر مبلغ مکانیزاسیون شهرداری را 80 و حداقل آن را 50 میلیون تومان بر آورد کرده اند اما نمیدانم مابقی این 180 میلیون تومان چه می شود و کجا میرود ، شاید به جیب مبارک پیمانکار رفته ، شاید به جیب دیگری ، بالاخره تا کی بخور بخور و ...اما فقط 4 یا 5 نفر دور این شهردار محبوبمان را گرفته اند ، با هم می خورند ، با هم می برند ، با هم می دوزند ، با هم صورتجلسه می کنند و ...

جناب پناه بر خدا در صحبتهایشان که از شبکه سهند پخش شد فرمودند : ما هیچ کس را در پشت درهای شهردار نگه نمی داریم و همیشه با جان و دل پذیرای حرفها و صحبتهای مردم هستیم .

والله من خودم تا حالا بیش از 10 بار خواسته ام به دیدار و زیارت شهردار محبوبمان پناه علی یا همان میعاد خودمان نائل شوم ولی نتوانسته ام در حالی که جناب ب.ص در شهرداری 10 بار جلوی چشمانم وارد اتاق شهردار شده و خارج می شود .

نمی دانم چطور شده است که این شهردار عزیز توانسته است چند باری از استیضاح شورای شهر معاف گردند؟

.................................................

صدای میانه: مطالب ذکر شده بصورت علنی و واضح مشهود است .اوجا داغلار(ojadaghlar )1389/9/4 - 12:39:52
با سلام . البته باید خدمت دوست عزیز عرض کنم 1- هرجای دنیا هم بری هیچ کس اطرافیانش رو ول نمیکنه تا بیاد به این و اون برسه.2- برنامه جنگ شادی میتوانست بهترازاینها برگزارشود واصلا تئاتری هم که برگزارشد واقعا جای تاسف داشت که مثلا چی بشه میخواستن بگن نمیشه تخلف کرد وساخت وساز انجام داد الان توروزروشن یارو تو منطقه شلوغ شهر برج میزنه به چه بلندی ومقررات رو هم زیرپا میذاره وخیلی مشکلات دیگه درعبورومروردرست میکنه به همین راحتی وبعدش همیشه یقه اون کسی گیره که هیچ کس رو نداره وبدون پارتیه.3-حالا این آقای شهردار هرچی هم باشه داره توشهر خوب کارمیکنه ومیشه ایشون رو هم دید4-البته هرکسی هم تواین میانه مسئول بشه ازهمشهریهای خودمون ما طاقت پیشرفت اون رو نداریم چه بسا که کسان دیگری هم از شهرهای دیگه اومدن وبه اونا هم یه جور ایراد گرفتن ازشما همشهریان خواهشمندم درکمک به مسائل شهری با هم دست یاری بدهیم هرچند ((( میانادا آلا قارقا بالا ورمز))).


يك شهروند بي خبر از همه جا : 1389/9/4 - 12:42:48
بنظر ميرسد اقاي مجيد پناه بر خدا كه قبلا شاطر نانوائي باباش بود و پس از كلي گشتن دركوچه و خيابان شهر بالاخره پس از سالها توانستند به شغل شريف شهرداری برسند وسپس پله هاي ترقي را جفت جفت پاس نمودند تا اینکه ... (حذف)


همشهری : 1389/9/4 - 17:17:50
تا کی غریبه پرستی من فکر میکنم متن بالا مغرضانه است
مگر شهردا امامزاده است که می خواهی زیارت کنی مگر انجام کار ابرو مندانه ایراد دارد ؟
مگر شورا و فرماندار ناظر کار شهردار نیست ؟
وقت بگذارید و در جلسات شورا شرکت کنید


ساوالان آذر نیا : 1389/9/4 - 22:13:43
یارب روا مدار که گدا معتبر شود
گرمعتبر شود از خدا بی خبر شود


کارمندان صدیق شهرداری ،شهردارتان پناه برخداست
شماهم پناه بر، پناه برخدا ببرید.


نادرنیا : 1389/9/4 - 22:35:30
هر که خربزه بخوره پای لرزش هم باید بشینه


حسین محمدی : 1389/9/6 - 14:43:07
همشهری که فرمودن آقای میعاد شاطر نانوایی است... آقای میعاد قبلا دریک اداره دیگر استخدام بودند و سپس از انجا به بخش حراست شهرداری انتقال یافتند.


جمعی از میانه ای های مقیم تهران : 1389/9/6 - 22:47:49
قبلا نظریه ای ارسال شده بود چرا درج نشده
............................
صدای میانه: چند تا از نظرات تکراری شما در حمایت از شهردار محترم تایید شده اما قبول کنید که تایید همه کامنتهای مشابه با آی پی ثابت آنهم از میانه و به نام جمعی از ... مقدور نیست.


دیل آجی(dilaji )1389/9/7 - 15:39:03
ممد جان آمار مطلبتو الکی بالا نبر من خودم اینکاره ام. خبر قبلیت هم یک دفه رفت نزدیک 500 ولی الان غیب شده دیگه توی سایت نیست.


یک دوست : 1389/9/8 - 12:31:54
انسان باید همیشه کاری بکند که وقتی به عقب می نگرد افسوس نخورد و کارهایی که انجام داده گریبانش را نگیرد


همشهری : 1389/9/9 - 10:24:18
با سلام ، شهردار چرا پاسخی نمی دهد ؟ هر مسئولی باید توضیحی برای کار خویش داشته باشد


کارمند شهرداری : 1389/9/16 - 12:05:10
پناه جان چرا جوابی نمیدی ؟


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s