مردم میانه باز هم فریب خواهند خورد؟ - جنگال (جنگ الکترونیکی)
منبع : جنگال

متن شماره 1: مردم میانه باز هم فریب خواهند خورد؟بازدید کننده : 1847 نفر

آری این یک سوال ساده ولی پاسخی سخت دارد مردمی که به واسطه ساده دلی فریب کسانی را می خورند که در انتخابات با شعارهای غیر واقعی در صدد جمع آوری آراء هستند .

شهر میانه باوجود 420 روستا و چند شهر زمینه فریب اذهان عمومی بسیار مساعد می باشد چون نسبت به شهرهای استان از عقب ماندگی عمرانی و صنعتی رنج می برد و مردم تشنه شعار ها و وعده هایی که در آن پیشرفت باشد هستند و در انتخابات بخت با آن کسی هست که شعارش امید بخش و کفه هوادارانش سنگین باشد!

این روزها بازار رقابت بین کاندید ها داغ هست و قلم ها به حق و ناحق می نویسند هیچ چیز مهم نیست جز پیروزی در انتخابات و آن هم به هر قیمت ممکن!

خواسته های مردم برای کاندیداها مهم نیست و انتخابات شهر نوعی جدل برای بدست آوردن شهر و امورات مالی و اداری آن است و با کمی دقت می توان دید چطور با طمع به دنبال کرسی سبز مجلس هستند.

مدیرانی که از سمت های خود استعفا داده اند و کارنامه آنچنان درخشانی هم ندارند وحال می خواهند در سطح کلان حاضر شوند که با این تفاسیر وای بحال میانه و ایران!

کسانی که وجودشان هیچ تاثیری در عمران و حل مشکلات شهر میانه نداشته و گاهی هم با تصمیمات غلط تیشه به ریشه شهر زده اند ! امروز برای تصاحب صندلی سبز مجلس دندان تیز کرده اند و فریاد خدمت رسانی را سر می دهند! آری خنده دار هست ولی واقعیت دارد.

شهری که مردمانش نسبت به آینده اش بی تفاوت هستند که این حرکتشان ناشی از بدبینی به مسولان شهر می باشد از جمله شورای شهر که جواب محبت مردم را با بی مهری و بی تفاوتی دادند و منافع خود را به منافع شهر ترجیح دادند فضای فریب مردم باز هم مهیا شده و خواهید دید که باز هم تعدادی کاندیداي زیرک از این بازار آشفته نهایت استفاده را برای فریب دوباره مردم خواهند برد و این چرخه همچنان در شهر ادامه دارد...من حمید(miyana )1390/4/29 - 22:21:38
:
به نکته های خیلی خوبی اشاره کردین در مطلبتون مخصوصا در قسمتی فرمودین:مدیرانی که از سمت های خود استعفا داده اند و کارنامه آنچنان درخشانی هم ندارند وحال می خواهند در سطح کلان حاضر شوند که با این تفاسیر وای بحال میانه و ایران!......
آیا واقعا مردم به این موارد توجه خواهند کرد یا قول وعده های آنچنانی را خواهند خورد!!!


دکتر ق. (نام محفوظ) : 1390/4/30 - 00:47:11
مردم میانه از شعور سیاسی و فرهنگ بسیار بالایی برخوردارند و یقینا در انتخابات دور آتی مجلس نیز بهترین فرزندان خود را برای نمایندگی در خانه ملت انتخاب خواهند کرد. مطالعه احوال شخصی افراد مطرح و بررسی سوابق علمی و اجرایی این اشخاص در سطح کلان کشور میتواند راهگشا و باعث سرافرازی و سربلندی مردم شریف و بزرگوارمان باشد.
...........................
صداي ميانه: يك جمله هم ادامه مي داديد به خودتان مي رسيديم!


جواد بشیرپور(aran )1390/4/30 - 00:54:50
:
با دیدن شهرهای دیگر ایران با خودم میگم خدایا چرا میانه ی ما اینجوریه؟ چرا پیشرفت نمیکنه؟ البته چاره ی دیگه ای نداریم چون اگه به خدا نگیم به کی بگیم؟ به مردم که نمیشه گفت چون انقد گرفتاری دارن که وقت فکر کردن به این قضایا رو ندارن، به نماینده ها بگیم که بیچاره ها برای بقای خودشون انقد سرشون شلوغه که نگو و نپرس، به مسئولای شهر بگیم که اونا هم همش مواظبن که سری بعد برای کی تبلیغ کنن تا زود به اهداف والای شخصی برسن . خودمونم که تا میایم حرف بزنیم ازمون شکایت میکنن.
خلاصه دیگه کسی نیست ما دردمونو بهش بگیم پس بهتره که به خدا بگیم و منتظر باشیم.


ح بخشعلیزاده : 1390/4/30 - 07:00:26
حمید آقا ! به نکته خوبی اشاره فرمودین شنیده ها حاکی از آن است هر کدام از کاندیداها در این دوره مستقیم یا غیر مستقیم از به میدان !! آوردن چند میلیارد !! هزینه تبلیغاتی ؟؟؟؟؟ یاد می کنند . قابل توجه بورس بازان و سهامداران ! آنچنانیشان ! بجنبید تا از این آشفته بازار شام در میانه یک تکه دستمالی برای خود بردارید ! شهری بی صاحب که همه متخصصینش از آن فرار می کنند و عرصه برای تاخت و تاز فرصت طلبان از خدا بی خبر فراهم است !!؟؟؟


صداقت : 1390/4/30 - 21:00:10
واقعاً قابل درک نیست که این مطلب نه چندان مهم در عرض یک روز نزدیک هزار بازدید داشته باشه. چند روز پیش هم خبر داداشی اینجوری شد گفتم شاید از طریق گوگل به اینجا رسیدند ولی این یکی واقعا نشون میده که صدای میانه کارهایی میکنه
..............................
صدای میانه: همانطور که قافیه به تنگ می آید و شاید به جفنگیات می رسد، یک عده موذی (آزار دهنده)هم هستند که در این دو سال همیشه خواسته اند صدای میانه را با انواع روشها اذیت کنند که این مورد هم یکی از آنهاست. برای صدای میانه فرقی نمی کند کدام مطلب چند بازدید داشته باشد ولی بیکاری این عده برای ما تعجب دارد که بنشینند و برای مطالب رفرش بزنند!


ح . قنبری : 1390/5/2 - 00:46:51
برادر/خواهر گرامی
همانطور که مستحضرید جمعیت میانه دردهه 50الی60 بالغ بر 650000 نفر بوده و از حیث جمعیت و مساحت دومین شهر استان محسوب میشد واز اینرو 2 نماینده در مجلس داشته و دارد متاسفانه در حال حاضر جمعیت آن به حدود 220000 نفر 1/3 کاهش یافته است.علیرغم بالا بودن پتانسیلهای کشاورزی - صنعتی و سایر شاخصها بررسیهابیانگر عدم رشد وتوسعه متوازن منطقه و عدم توجه مرکز استان به شهرهای کوچکتر از خود بویژه میانه و در کنار آن ناتوانی مسئولین طراز اول شهر در اخذ مطالبات قانونی میباشد ولذا این امر باعث مهاجرت چشمگیر مردم به شهرهای بزرگ و نتیجتا افزایش بیکاری و سایر مسایل اجتماعی گردیده است . لذا به دوست گرامی که فکر میکند بیان موضوع به خدای متعال و منتظر ماندن کافیست بایدگفت خداوند متعال سرنوشت هیچ قومی را عوض نمیکند مگر آنکه آن قوم برای اصلاح و تغییر شرایط خود اقدام کند.(ان الله لا یغیرو....) .
موفق و موید باشید.


محفوظ : 1390/5/3 - 01:01:27
مدیریت محترم سایت
با سلام و تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه روزیتان و در راستای شفاف سازی و روشنگری و انجام وظایف پیشنهاد میگردد با توجه به مشخص شدن اسامی تعدادی از عزیزان جهت نمایندگی دور نهم مجلس شورای اسلامی نظیر : آقایان .... پیشنهاد میگردد در اسرع وقت فرم نظرسنجی و به عبارتی انتخابات مجازی در سایت خود قبل از آنکه سایرین دست به اقدام بزنند تشکیل و در سایت خود قرار دهید یقینا انجام این امر موجب رونق ومحبوبیت دو چندان آن سایت خواهد شد.


احد اصغري : 1390/5/26 - 09:30:26
اميد اينكه كلكدان مردم پر شده باشد و جا نداشته باشد.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s