بررسی لایحه جامعه منابع طبیعی ، اولویت کمیسیون کشاورزی - دفتر ارتباطات مردمی مهندس حاجی اصغری
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

متن شماره 42: بررسی لایحه جامعه منابع طبیعی ، اولویت کمیسیون کشاورزیبازدید کننده : 387 نفر

بررسی لایحه جامعه منابع طبیعی ، اولویت کمیسیون کشاورزی

 

مهندس محمد رضا حاجی اصغری عضو کمیسیون کشاورزی با اشاره به اهمیت قانونمند شدن استفاده و محافظت از منابع طبیعی، بررسی لایحه 81 ماده ای منابع طبیعی را مهمترین برنامه این کمیسیون در هفته‌های آتی عنوان کرد.

"محمد رضا حاجی اصغری" عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان از بررسی لایحه جامع منابع طبیعی در این کمیسیون، خبر داد و گفت: مهمترین دستور کار کمیسیون در هفته‌های آتی بررسی و اتمام کار لایحه جامع منابع طبیعی در کمیسیون کشاورزی است تا این لایحه آماده ارائه به صحن علنی مجلس برای تصویب و قانونی شدن گردد.

نماینده میانه با بیان اینکه تاکنون 16 ماده از این لایحه 81 ماده ای بررسی شده است، گفت: بخش کوچکی از بررسی لایحه جامع منابع طبیعی در جلسات قبلی کمیسیون بررسی شده است و با توجه به اهمیتی که این لایحه در حفاظت و صیانت از منابع طبیعی و ملی ما دارد، تلاش کمیسیون بر این خواهد بود که آن را در اسرع وقت نهایی و برای تصویب به صحن مجلس ارائه کند.

وی با تاکید بر نوسازی قوانین مربوط به منابع طبیعی، تصریح کرد: نیاز به مفاد این لایحه که از سوی دولت به مجلس ارائه شده در عرصه حفاظت از منابع طبیعی مشاهده می‌شد، البته سابق بر این قوانینی وجود داشت، اما این قوانین کافی نبود و از همین رو در این لایحه سعی شده تا با نوسازی قوانین مربوط به منابع طبیعی تمام مسائل مربوط به این حوزه در خصوص نگهداری، حفاظت، استفاده و واگذاری گنجانده شود.همشهری : 1389/10/23 - 20:45:53
همه خبرها مربوط به حاجی اصغریه بهتره اسم سایت رو عوض کنین و بذارین صدای حاجی اصغری.
...............................
صدای میانه: سمت چپ سایت مربوط به اخبار رسانه ای و خبرگزاری هاست و تمام مطالب مندرج در خبرگزاری ها را سعی می کنیم بیآوریم. مضاف بر این دفتر ارتباطات مردمی مهندس حاجی اصغری عضو سبز (بدون نظارت) این سایت هستند و آزادانه و آنتایم مطالب خود را درج می کنند.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s