افزایش امنیت، بهداشت، رفاه و آسايش از مزایای نهضت بهسازی و نوسازی مسکن است - دفتر ارتباطات مردمی مهندس حاجی اصغری
منبع : فارس

متن شماره 40: افزایش امنیت، بهداشت، رفاه و آسايش از مزایای نهضت بهسازی و نوسازی مسکن استبازدید کننده : 553 نفر

افزایش امنیت، بهداشت، رفاه و آسايش  از مزایای نهضت بهسازی و نوسازی مسکن است

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه بحث افزایش اعتبارات مقاوم سازی خانه های روستایی قابل قیاس با سایر اعتبارات نیست ،قدردانی از حاکمیت اسلامی را نکته حساس و حیاتی در تداوم نظام عنوان کرد.


محمدرضاحاجی اصغری  بهبود كيفيت مسكن و بافت روستايي ، افزایش امنیت، بهداشت، رفاه و آسايش را از مزایای نهضت بهسازی و نوسازی مسکن نام برده گفت: قرار است در سال  جاری 200  هزار واحد مسکن روستایی بهسازی و نوسازی شود.


وی در ادامه  از جهاد و بسیج  به عنوان دوبال فرشته انقلاب یاد کرد وگفت: امیدواریم بتوانیم در سایه همکاری و تعامل بسیج سازندگی با بنیاد مسکن و مردم 2200واحد سهم شهرستان برای  بهسازی و نوسازی در شهرستان میانه را به 2500 واحد افزایش دهیم.


عضو کمسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ،اجرای طرح هادی و انجام برنامه ریزی های لازم  برای توسعه و گسترش روستاها رامهم خوانده  از مسولان بنیاد مسکن استان خواست  تا در اجرای طرح هادی و طرح توسعه، مردم ومسولان شهرستان را یاری کنند.


وی به سه برابر شدن اعتبارات شهرستانی اشاره کرد وگفت: شهرستان از نظر اعتبارات مشکلی نداشته و اگر مشکلی هست به علت  این است که از توان اجرایی شهرستان  خارج است.


حاجی اصغری در ادامه ؛ وجود دشمنان داخلی و خارجی تهدیدی برای کشور خواند افزود: فتنه سال 88 در پشت نقاب انتخاب رییس جمهور برای از بین بردن اسلام بود که با آگاهی مردم و درایت مقام معظم رهبری همچون دیگر فتنه ها خنثی شد.


نماینده مردم میانه در مجلس با بیان فاصله حرف و عمل ، خدمت واقعی را در عملکرد مسئولین دانست نه در حرف آنها.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s