روز یکشنبه جلسه اعضای هیات تحقیق و تفحص از صندوق بیمه درباره گزارشهای رسیده به این هیات برگزار شد. - دفتر ارتباطات مردمی مهندس حاجی اصغری
منبع : ایانا

متن شماره 31: روز یکشنبه جلسه اعضای هیات تحقیق و تفحص از صندوق بیمه درباره گزارشهای رسیده به این هیات برگزار شد. بازدید کننده : 474 نفر

بررسی اطلاعات جمع آوری شده درباره عملکرد بیمه یکشنبه برگزار شد 

 

رییس هیات تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایانا با اعلام این مطلب گفت: از دو ماه گذشته تاکنون، فراخوان جمع آوری اطلاعات درباره عملکرد صندوق بیمه محصولات کشاورزی از طریق روزنامه های کثیرالانتشار به اطلاع عموم بهره برداران بخش کشاورزی رسیده است.

محمد رضا حاجی اصغری افزود: در فراخوان منتشرشده از تمام کشاورزان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران، منتقدان و نهادهای امنیتی و نظارتی خواسته شده است تا اطلاعات خود را درباره عملکرد این صندوق به هیات تحقیق و تفحص ارسال کنند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون حجم قابل توجهی از انتقادات بهره برداران کشاورزی در بخشهای مختلف زراعی، باغی و زنبورداری به این هیات ارسال شده و هنوز هم نمایندگان عضو منتظر ارسال اطلاعات برای جمع بندی و ارزیابی هستند.

حاجی اصغری ادامه داد: در جلسه ای که با حضور 10 نفره اعضای هیات تحقیق و تفحص صورت می گیرد، اطلاعات ارسال شده، دسته بندی و تحلیلهای آغازین شروع خواهد شد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s