مقدمات نصب تلویزیون شهری برای اوّلین بار در میانه - فراز احمدی
منبع : مایکل اسکافیلد

متن شماره 10: مقدمات نصب تلویزیون شهری برای اوّلین بار در میانه بازدید کننده : 836 نفر

زمزمه های پیشرفتی که در این شهر به گوش می رسد...

 

میدان معلم

 

 

با عرض سلام خدمت بازدید کنندگان محترم .

آنچه در تصاویر بالا مشاهده کردید محل کلنگ خورده ای برای یک پیشرفت شهری است !

پیشرفتی که میانه مدت ها قبل باید به آن می رسید ، منظره ی زیبای شهری !

منظره ای که شهری مثل بناب به آن دست یافت ولی میانه دست نیافته بود .

 

 

 

همان طور که در عکس ها متوجّه شدید منظور ما از زیبایی شهری و این مقدمات جای خالی تلوزیون شهری (که به چشم شهری نیز معرف است) در میانه بود .

 

محل کلنگ خرده مکانی است که ما در آنجا به زودی شاهد یک تلویزیون شهری خواهیم بود.

Ø·ÛŒ اقداماتی Ú©Ù‡ در این راستا انجام گرفته است شهرداری محترم برای همکاری با ایجاد یک تلویزیون شهرداری مناقصه ای ترتیب داد بود Ú©Ù‡ دو تن از همشهریان Ù…هندس مهدی جباری Ùˆ مهدی چهره  Ø¨Ø±Ù†Ø¯Ù‡ ÛŒ انحصاری این مناقصه شده اند Ø·ÛŒ اقداماتی برای Ø´Ø±ÙˆØ¹ کار تلویزیون مراحل مجوزات شروع شد Ú©Ù‡ بعد چند سال تمام مجوزات با تلاش مهندس جباری گرفته شد! Ú©Ù‡ Ø·ÛŒ اقدامات اولیه برای نصب تلویزیون در نطقه تعیین شده Ú©Ù‡ مقابل تابلو های راهنمایی رانندگی Ùˆ چراغ راهنما Ùˆ تیر های برق Ù…ÛŒ باشد بایستی با همکاری شهرداری Ùˆ نیروی انتظامی Ùˆ اداره ÛŒ برق برداشته Ùˆ به مکان های دیگری انتقال یابند تا فضای بازی برای این تلویزیون شهری ایجاد گردد.

توضیح اینکه این تلویزیون شهری پایه هایی به ارتفاع چهار متر Ùˆ دارای صفحه ÛŒ نمایش دوازده مترمربع خواهد بود Ú©Ù‡ در محوطه نیروی انتظامی نصب Ùˆ Ø¯ÛŒØ¯ تلویزیون شهری از سمت پمپ بنزین به طرف معلم Ùˆ همچنین از سمت زایشگاه به طرف معلم خواهد بود.

 

 

ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ايران ويج ( ارور سابق )‌ Ø¹ÙˆØ§Ù…Ù„ÛŒ Ú©Ù‡ در این مناقصه برنده شده اند در گفت Ùˆ گویی Ú©Ù‡ انجام شد درباره ÛŒ راه اندازی این تلوزیون شهری گفتند :

این تلویزیون شهری انشا الله تا 15 فروردین نصب و راه اندازی خواهد شد.

ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ايران ويج ( ارور سابق )‌ Ø¢ÛŒØ§ این تنها تلوزیون شهری خواهد بود:

خیر ، در میدان آزادی نیز تلوزیون شهری نصب خواهد شد و احتمالاً تا چهار ماه دیگر .

 ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ايران ويج ( ارور سابق )‌هزینه ÛŒ Ú©Ù‡ در این طرح انجام شده:

هزینه ی یک تلوزیون شهری حدود پنجاه میلیون تومان بوده .

ممنون از عوامل Ùˆ همکاری های ایجاد شده در این زمینه ،که به خاطر  Ø²ÛŒØ¨Ø§ÛŒÛŒ شهر میانه تلاش Ù…ÛŒ کنند .

 

آخرین اقدامات انجام شده:

 سینا میانه(sinamiyaneh )1389/12/27 - 09:19:27
هزینه اعلام شده برای این صفحه نمایش با کیفیت بسیار پایین و اندازه بسیار کوچک که یقینا از چین وارد شده و با نمایه هایی با مقاومت حرارتی بالایی نصب شده و در مدت زمان بسیار کمی کارایی خود را از دست خواهند داد بسیار زیاد می باشد


مهدی چهره : 1389/12/27 - 12:36:12
برای اینکه چشمتون بترکه و چشمی برای پیشرفت میانه نداشته باشی ببینی خاطر نشان کنم حرفت رو باید برعکس کنیم ما این تلوزیون رو با بهترین کیفیت و اندازه 12 متر آوردیم برو پی کارت.
...................
صدای میانه: آقای چهره! نمی دانیم این ادبیات را از کدام سایتها یا کلاسها یا دوستان به یادگار آورده اید ولی اگر اندکی کامنتهای دوستان متشخص این سایت را مطالعه بفرمایید می فهمید که این حرفهای کوچه بازاری شایسته مخاطبان نیست. اگر این اهانتها و ادبیات کوچه بازاری شما باز هم تکرار شود دیگر مطالب شما تایید نخواهد شد. این نخستین بار هست که به یک مخاطب اینگونه تذکر می دهیم ولی این حرفهای شما بدبینی های مذهبی و انقلابی را همراه دارد که احساس می کنیم عمداً برای تخریب مذهب و انقلاب این کار را می کنید . این ادبیات زشت را که دهها بار تکرار کرده اید مقایسه فرمایید با آن عکس ها از شهدا و ... !!!


مهدی چهرهء(mitaa )1389/12/28 - 08:27:42
جواب صدای میانه : اولا توهین نکن خودتون سرشار از توهین هستین ادبیات رو از این سایت یاد گرفتم چون اعضای شما تو این سایت کم و بیش بی ادب و ادبیات ناقص دارن از جمله دیل آجی و سینا میانه و ... و اکثراً هم خودتون رو به بزرگی زدین و هم بقیه که چی، خودتون رو به تظاهر زدین مثلا عالم دهرین در حالی که هیچی حالیتون نیست از نظر سینا میانه و نظراتی که قبلا داشتم مشخصه و همچنین نظرات به اصطلاح عاقل های سایتتون رو هم داشتم که از سایت های دیگه مطلب کپی میکنن که مثلا نظر دادیم خوشحالم هستند که چیزی گفتن. به این آقا گفته بودم این مطلبی که گذاشتی تو صدای میانه نزار اعضای این سایت بی جنبه و سواد این مطلب رو ندارن.
شما بیایین اهانتها و ادبیات کوچه بازاریه دوستاتو جمع کن هر چی از دهنشو در میاد تأیید میکنی پس دست به یکی شون هستی ربطی هم که به بدبینی های مذهبی و انقلابی میدین از شما بعیده آقای محترم مطالب شما باید تأیید نشه برین خودتون رو تهدید کنین چه نیازی به شما دارم.


سینا میانه(sinamiyaneh )1389/12/28 - 08:53:05
جناب آقای مهدی چهره
با سلام و احترام
"من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید قفسم برده به باغی و دلم شاد کنید "
برای اینکه جنابعالی و سایر خوانندگان محترم این سایت قانع شوند مدارک ساخت این تلویزیون شهری را ارائه فرمائید.حتما با مشاهده آن و اندکی جمع و تفریق روشن خواهید شد.


عبدالله مرسلی(Tarikkhaneh )1390/1/1 - 14:31:38
آقای چهره می بینم که اینجا هم بعععععععععععله....

حالا خودمونیم تلویزیون مارکش چیه؟
چند سال ضمانتش می کنی؟
نکنه کارخونه تلویزیون داری بلا؟


سعید معصومی(azarbayjan )1390/1/6 - 19:30:37
سلام به کسانی که نظر منو هم میخونن-باید بهتون بگم چند سال پیش اگه یادتون باشه در میدان آزادی از این تلوزیونها گذاشته بودن با هزینه 60 میلیون تومانی ولی نمیدونم چی شد بعد چند ماه جمع کردن رفت پی کارش پس برای اولین بار نیست که این کارو میکنن چهره عزیز بداخلاق باسواد.


فرصیاد : 1390/2/14 - 00:01:23
با سلام
به مردمان خوب میانه که تا حالا افتخار آشنا با شما را نداشتم . تنها شخصی که از شهر میانه می شناسم مهندس جباری می باشد .
که بسیار با اخلاق و ادب می باشد .
در مورد تلویزیونی که در شهر شما می خواهد نصب شود اینطور می توان گفت که از لحاظ کیفیت ، کیفیت برتری نسبت به تلویزیون شهری سردشت ، میاندوآب ، اهر ، بناب خواهد داشت .

در مورد گارانتی که یکی از دوستان سوال پرسیده بود گارانتی تلویزیونی که مهندس جباری خریداری کرده 5 سال بدون قید و شرط برای تعویض قطعات می باشد .

از قدیم گفتن کسی نمی گه ماست من ترشه ولی از آنجایی که اینجانب تمام تلویزیون های که نام برده شده را نصب کردم و برای شهر شما هم تا چند روز دیگر نصب خواهم کرد می توان گفت کیفیت این تلویزیون در استان شما بی نظیر خواهد بود .
می توانید به سایت شرکت مراجعه کنید
www.parsled.com


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s