بچه فهيم شهر

شمارهتصوير عنوان مطلب نظرات بازدید تاریخ
1سوژه سازمان حمل و نقل شهری !27571389/12/13-09:05:48
آخرین نظرات :

سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه(hamlonagl )1389/12/17 - 18:43:27
ضمن تشکر از تذکر و انتقاد به جای دوست عزیز
با مراجعه به محل (ورودی بازار) مشاهده شد که تابلو به سمت خلاف جهت خود (پیاده رو) تغییر جهت داده ظاهراً فردی آنرا از روی قصد تغییر جهت داده و پیچهای آنرا محکم کرده بود. لذا با ابزار و وسایل مربوطه، تابلو را اصلاح کردیم. از عموم همشهریان عزیز خواهشمند است در صورت مشاهده چنین مواردی ، مراتب را از طریق شماره تلفن 2222039 یا پیامک 30008221 یا از طریق وب سایت www.miyanehtaxi.org به سازمان حمل و نقل همگانی اطلاع دهند.
................................
صدای میانه: با تشکر از روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهری نسبت به پاسخگوئی به این انتقاد، این گونه موارد طبیعی است.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


طاهر نائبی(mayana )1389/12/13 - 20:23:14
سوژه آن تابلو نیست که به هزار دلیل از جمله شیطنت یک نفر ممکن است جهتش عوض شود. سوژه آن اعلامیه های زیادی است که هرجایی دیدند خالی هست چسباندند.
متاسفانه هنوز این فرهنگ در ما جا نیافتاده که در محل های مناسب اعلامیه بچسبانیم ، البته تقصیری هم در صاحب اعلامیه نیست ،گاهی افراد کاغذها واطلاعیه ها را به کسانی می سپارند که به قولی حرفه شان این است و آنها هستند که برای زود تمام شدن کارهاشون به هر در و دیوار خالی اعم از مسجد،خانه ،مدرسه و... می چسبانند تا خدای ناکرده مدیون نباشند .
حداقل در این تصویر در چهار نقطه به وضوح این مسئله مشخص است :درخت ،صندوق صدقات و پست همین تابلویی که برعکس مسیر نصب شده .
پدیده نمای زشت و ناهنجار بیرونی اکثر ساختمان ها، تبلیغات نویسی کالا و خدمات روی نماهای بناها، رنگ و رو رفتگی پارچه های مختلف اعم ازاطلاع رسانی و مراسم تاریخ گذشته بالای برخی بام ها، ساختمان های متروکه با در و پیکر و شیشه شکسته و بام هایی که تبدیل به انبار اسقاطی های خانگی شده و ایضاً ایوان مشرف به دید عمومی بسیاری از واحدهای مسکونی که به جای انباری، محل انباشت همه جور وسایل از دوچرخه گرفته تا کمد و رخت آویز و نردبان و... شده، همه مولد آلودگی بصری و روانی مردم شده اند.
در این میان ما مردم نیز وظیفه داریم تا زیباسازی شهرمان قدم هایی برداریم و مسئولین شهرداری نیز همگام با مردم قدم هایی را برای سامان دهی برای این کار بایستی انجام دهند که می تواند آموزش و فرهنگ سازی به مردم باشد و در موارد سختگیرانه تر جریمه های مالی برای عاملان انجام این کار ها .
مطمئنا مرگ حق است و بهتر از فوت آشنایان آگاهی پیدا کنیم و لی نه در هر جایی الان در بسیاری از در ودیوارهای مدرسه ودانشگاه انواع این آگهی ها را می بینیم ،حال آنکه دانشگاه می تواند یک تابلویی را در بیرون تعبیه کند تا افراد به این طریق از اخبار اطلاع یابند نه اینکه بر در آنجا چسبانده شده باشد ویک حس منفی در صبح اول صبح نصیبمان شود .
مشاهده مطلب مربوط به این نظر
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0