قانون غير قانونی - یک همشهری
منبع : خودم

متن شماره 9: قانون غير قانونیبازدید کننده : 557 نفر

قانون غير قانونی

وجود پاركبان در تمام شهرها ظاهرا بصورت قانونی بوجود آمده و در حال حاضر تعدادی از اين طريق امر معاش می‌كنند. ولی معلوم نيست آيا  گرفتن حق پارك از خودروها ی پارك شده در كنار خيابان كار قانونی است ؟

 با توجه به اينكه شهرداری عوارض دريافت می‌كند ولی در مقابل آن خيابانها كه آسفالت نمی شود

حق پاركينگ می گيرد ولی پاركبان هم هزينه پاركينگ می‌ گيرد راستی چرا ؟

كدام يك از اينها قانونی است حق پاركينگ – پاركبان  --- عوارض  ..

شايدهم ما نمی‌دانيم  همه‌ی اينها قانونی است و مردم ميانه غير قانونی اند  

تا حالا براتون پيش آمده وقتی كه نوبت شما رسيد كارمند محترم بانك تازه يادش افتاده كه صبحانه نخورده .

از همه مهمتر شده كه از اطلاعات راه آهن بپرسيد قطار كی به ميانه مرسد و بفرمايند يك ربع ديگر و شما با عجله خودتان را به ايستگاه برسانيد و تازه بفهميد قطار 2 ساعت تاخير دارد و كسر پاسخگو نباشد!!!!؟؟؟؟

.......

......علی : 1389/9/23 - 05:43:11
امسال انصافا خیلی از خيابانها كه آسفالت نشده بودند و یا آسفالتشان خراب شده بود آسفالت گردیده اند ولی صرفنظر از قانونی یا غیر قانونی بودن این موضوع که باید اهل فن نظر بدهند ، مردم در خیابان های شهر به جهت وجود خیلی از ادارات مثل بانک ها و مطب های پزشکان و بازار و غیره نیاز به رفت و آمد و توقف ماشینهای خود دارند و خود مردم مطالبه جا و مکان و پارکینگ را دارند که توجه به خواسته مردم وظیفه است مردم که نمی توانند ماشین های خود را بالای بامها پارک کنند ، و از طرفی چرا به سد معبر کنندگان پیاده رو ها و حتی خیابان هیچ کس کاری ندارد ؟! شاید هم میگن اینگونه سد معبر ها بعد از وقت اداری صورت می گیرد که در همه حال باید در فکر حل مشکل مردم بود و مگر بعد از وقت اداری پارکبانان حق پارکینگ نمی گیرند ؟!


يك همشهري : 1389/9/23 - 09:54:44
جناب آقاي ميرزايي
با سلام
مطلب شما را خواندم و ياد مثل معرف: به شتر ميگن گردنت كجه ميگه كجام صافه كه گردنم هم صاف باشه افتادم.
ولي جداي از اين حرفها، به نظر شما وقتي هم حق پاركينگ را شهرداري اخذ ميكند و در موازات آن در شوراي شهر پاركبان و.. تصويب ميگردد وظيفه فرمانداري و امور حقوقي آن نميباشد تا نسبت به اينگونه موارد كه در حق مردم اجحاف شده واكنش نشان دهد؟!! و مانع از تصويب و اجرا آنها شود!


: 1389/9/25 - 20:51:56
برای گرفتن پروانه ساختمان نیز مبالغ گزافی به عنوان جریمه کسر پارکینگ از شهروندان اخذ میشود ولی تا به حال شهرداری میانه اقدام به ساخت پارکینگ نکرده که هیچ در خیابان های شلوغ پرکبان نیز گذاشته!!!!


دانشجوی میانه ای : 1389/9/29 - 15:58:29
ای داداش گو گوش شنوا

با وجود تماس با فرمانداری با لحاظ اینکه در شهرداری رسیدگی نمیشود موردی را که با چشم خودمان دیده بودیم به مسئولان رساندیم بازهم خبری نشد آن هم اینکه بدلیل عدم وجود علائم هشدار دهنده و سرعت گیر و ... که باید توسط شهرداری و سازمان حمل و نقل همگانی وابسته آن تشکیلات در تقاطع کمربندی با خ ارشاد پایین تر از دانشکده دانشگاه آزاد میانه روبروی جایگاه گاز سی ان جی نصب می گردید باعث تصادف شدید یک خودرو سواری با دانش آموز دبیرستان پسرانه فرهنگ بنام سینا بوستانی شد که در حین عبور از خیابان بود و در آستانه فصل امتحانات با پای شکسته به زور به مدرسه می رود متاسفانه با زهم تاکنون شهرداری هیچ اقدامی برای نصب سرعت گیر و چراغها یا علائم هشدار دهنده در این نقطه حساس و پرترافیک که دقیقا جلوی یک دبیرستان پسرانه واقع شده ننموده


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s