جواب به ابهامات یک همشهری ناشناس - بهروز اسدی
منبع : بهروز اسدی

متن شماره 3: جواب به ابهامات یک همشهری ناشناسبازدید کننده : 664 نفر

 

ظاهرا خود حضرتعالی هم از راه اندازی سایت خوشحال هستید از تبریک گفتنتان معلوم است اما فقط نحوه ابراز احساساتتان فرق میکند اگر چه مهندس نایبی جوابتان را مختصر داده اند بنا به درخواست خودتان  حالا چرا از جواب کامل می هراسید؟  اما سر شوخی را خودتان باز کردید و چون حیف است وقت مهندس نایبی برای پاسخ به این مطالب صرف شود با اجازه ایشان من نیز چند جمله ای عرض میکنم .

جواب سوال 1: دوست عزیز شما قاضی خوبی نیستی هیچ کدام از اعضای سایت دلار آمریکایی را از پول برره تشخیص نمیدهند شما خیلی راحت تهمت ارتباط با آمریکا به ما می زنید. البته شاید ترسیم این توهم به دلیل آشنایی کامل  حضرت عالی با این وی چی چی آمریکا باشد که اسم این سایت  فورا  آن اسم را برایتان تداعی کرده باشد. ومنظوری نداشته باشید. انشاالله وگرنه با دیدن vom بلافاصله کلمه Qom درذهن بنده تداعی شد . همشهری عزیز از کوزه همان برون تراود که در اوست . باز جای شکرش باقی است شما این کلمه را به چیزهای دیگری تشبیه نکردید.

جواب سوال 2:یکی از حسرتهای من تا آخر عمر همین خواهد بود که زبان ترکی را از نظر نوشتاری و دستوری نتوانستم خوب یاد بگیرم وتا حال از این هنر محروم بوده ا م اما اگر صدای میانه معنی ترکی هم داشته باشد به کجای کسی برمی خورد تازه مادر گرامیتان در اظهار نظر از شما ارجح تر است چون این زبان ایشان است.

جواب سوال 3:ما از صاحب مملکت اجازه  گرفته ایم واظهار نظر شما در این سایت هم نشان میدهد که از شماهم بی اجازه نبوده ایم. اگر هم هم اعتراضی دارید میتوانید به وزارت ارشاد مراجعه کنید آدرسش را هم اگر بلد نیستید از مهندسمان بپرسید اشکال ندارد.

جواب سوال 4:نکند خدای نکرده شما خواستار وضع موجود شهر هستید وآنرا مدینه فاضله میدانید.نکند فعالییت جوانان این شهر منافع اقتصادی شما را به خطر می اندازد که از آن هراسناکید.

5: این را دیگر شرم مانع شده بنویسید یا اینکه من میگویم بعضی ها بر این تصورند اگر من بالای نردبان نمیتوانم بروم خوب میتوانم نردبان را از زیر پای آن یکی بکشم . مطمئن باشید همشهری محترم تا خدا نخواهد کسی نه سربلند میشود نه سرنگون واین قبیل تهمتها کار بجایی نمیبرد .

اینجا رو دیگه باید رفت نزد مشاور روانشناس دیگه کاری ازدست ما برنمی آید.

اما دوست عزیز اینجانب از گفتن این کلمات زیاد هم راضی نیستم امیدوار بودم بعد از نوشتن این مطالب توسط شما با توجه به اینکه نام خود را نیز ننوشته اید وهمین نشان میدهد که به حرفهای خود اطمینان ندارید و یا نمیخواهید مسئولیت حرفهایتان را به عهده بگیرید .به خاطر این حرفهایتان از همشهریان عذر خواهی کنید ولی چون عذر خواهی نکردید بنده نیز مجبور به پاسخگویی شدم.وعلی رغم اینکه بسیاری از سخنان را در سینه دارم اما باز از ذکر برخی از آنها ناگزیرم .

همشهری عزیز میدانید وقتی مارکوپولو سفرنامه خود را به اروپا برد عده ای همان حرفی را زدند که شما به ما زده اید .آنها هم گفتند که تو میخواهی جوانان ما را منحرف کنی و او را به زندان انداختند .

همشهری پنهان شده در غبار من

 آیا بهتر نبود می پرسیدی این بوی گندی که هر ساله مخصوصا با شروع پاییز وزمستان شهر را فرا میگیرد از کجاست؟ یا شاید گمان می کنی بوی کباب است؟ عزیز من آنچه که به مشامت میرسد بوی گند زباله هایی است که سوزانده میشود در جاییکه سالها پیش باید کارخانه باز یافت زباله در آن احداث می گردید اما از آن، فقط تابلو و بوی گندش را دیده ایم . ما آمده ایم که بگوییم وحرف بزنیم ربط این موضوع به آمریکایی بودن را البته شما خوب میدانید .دوست آمریکا کسی است که آبادی این مرز وبوم را نمیخواهد.

چرا نپرسیده اید میانه با داشتن این آثار تاریخی چند هزار ساله و مناظر طبیعی بی نظیر هیچ سهمی از درآمد گردشگری ندارد؟

این را نپرسیده اید: چرا زیارتگاه امامزاده اسماعیل در میان خانه های مخروبه قرار گرفته است جاییکه محل پذیرایی از مهمانان شهرمان است؟

چرا نمی پرسید: از این شورای پر کار شهرمان که  شهردارهای تعویضی اش دیگر غیر قابل شمارش شده است و انگار تعویض شهردار را با انجام پروژه های عمرانی عوضی گرفته اند  واز هزاران معضل دیگر شهری؟

اصلا همشهری عزیز مکانی به نام شهر را دیده ای؟

اصلا تو همشهری هستی یا دشمنی در ردای دوست؟استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s