تابلو راهنما - حسین عباسی
منبع : عباسی

متن شماره 6: تابلو راهنما بازدید کننده : 846 نفر

بو گون میانانین عکس لرینه باخیردیم کی آقای احمدی زحمت چکیب سالمیشدی کی چوخ گئوزل اولموشدی.

اولارین ایچینده بیر دنه عکس منی بتر فیکره سالدی کی ایستدیم سیزده گورسدم.

بیر نئچه شئی بو عکسیدن باشا توتولور ( یومورو خطین ایچینده تابلو راهنمایی ):

1- بو تابلو هانکی سوروچی ( راننده ) اوخیا بیلر ؟!

2- حتما ً سوروچی گرک دالینا چونوب و اونی اوخیسین ! قاباغا باخماغادا آلله کریمدی ( دیسه سسی گلر)

3- اگر سوروچی ایستیه اونی اوخیا گرک سئولا چوننده ØŒ  چوخ تز ØŒ 1 ثانیه نین ایچینده هامیسین ازبر لیه !

4- بو تابلو اوچون بیر بنر تشکر لازیمدی کی معلم شمالی اهالی سی یازمیش اولالار.سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/23 - 15:55:26
دیل آجی قارداشین یئری بوش
بونو گورسئیدی نه دئیردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


lÙ….Ù… : 1390/1/23 - 21:08:55
جناب آقای عباسی عزیز با اینکه در عکس مشخص نیست اما ماشین هایی که از میانه خارج می شوند یعنی از مقابل تالار چشم انداز وارد جاده اصلی میشوند، این تابلو دقیقا در مقابل آنها قرار می گیرد.


: 1390/1/24 - 09:16:07
آنها که از خانه خارج میشوند ، در جستجوی آدرس خانه نیستند .
کسی که از میانا خارج میشود ، نیاز به آدرس ندارد. آدرس شهرهای اطراف برای کسانی است که به میانا وارد میشند.
نصب تابلو در این نقطه جایز نبوده.


در راه مانده : 1390/1/24 - 16:15:54
lÙ….Ù… : 1390/1/23 - 21:08:55
جناب آقای عباسی عزیز با اینکه در عکس مشخص نیست اما ماشین هایی که از میانه خارج می شوند یعنی از مقابل تالار چشم انداز وارد جاده اصلی میشوند، این تابلو دقیقا در مقابل آنها قرار می گیرد.
-----------------------------------------------------------
درراه مانده:اتخاذ موضع غلط با توجيه كردن واستدلال عقيم اصلاح نمي شود بلكه اعلام تعذر و قبول اشتباه وتغيير موضع است كه شايد قدمي عملي بسوي جبرانش محسوب شود!ما ديده وخوانده وياد گرفته ايم تابلوهاي راهنمايي هميشه در خيابانها وجاده ها درسمت راست ودر ميادين وتقاطعها هم درست مقابل ديد راننده نصب مي شوند كه در اين موردي كه بحث مي شود نه در سمت راست ونه در مقابل ديد رانندگان خروجي ازشهر نصب شده است ونسبت به رانندگان ورودي هم درسمت راست نمي باشد!!!!حالا كجاي اينكار قابل استدلال وتوجيه است نمي دانم؟شايد اينجا را با تعريف ميدان اشتباه گرفته ايد.برويد بررسي كنيد تا ببينيد همين اشتباه 4سال قبل منجر به بروز كدام فاجعه وتلفات ىر ورودي شهرستان مرند شد.


حسن گل محمدی از روابط عمومي شهرداري ميانه: 1390/1/31 - 08:25:45
سلام به همه همشهریان محترم
این خوب است که عده ای از دوستان و همشهریان عزیز که به اصطلاح یک سر و گردن از بقیه افراد بالاترند و سوادشان به آن اندازه هست که در فضای مجازی به کنار گوشه های زندگی مدرن امروزی هم سرک می کشند و قدم های اول را برای تطبیق ساختار اجتماعی جامعه مون با جوامع نوین جهانی برمی دارند. اما واقعا بنده دچار وحشت میشوم وقتی می بینم همین افرادی که به اصطلاح از بقیه افراد جامعه عالم تر ، فهیم تر وی گاه جدل می کنند که بسیار موضوعات رو روشنفکرتر تشریف دارند سر یک سری مسائل بحث و حتشن و بدیهی هستند و اصولا هر کس با اتکا به اندکی قوه بینایی و درک و استفهام شخصی قادر است صحیح و سقیم آن موضوع را تشخیص داده و به دریافت درست برسد.
مثلا نمونه اش همین مورد است که آقایان سر آن به بحث نشسته اند و نظراتی می دهند که انسان هاج و واج می ماند که واقعا این عزیزان از سر عمد و استهزاء این حرف ها را می زنند یا کلاً همین جوری فکر میکنند؟؟!!!!
بدیهی است که این تابلو برای اعلام مسیرهای پیش رو به رانندگانی است که از لاین شمالی خیابان امام خمینی وارد میدان دهقان فداکار می شوند حال این راننده ممکن است یک میانه ای اصیل با هفت پشت ریشه میانه ای باشد که اگر چشمانش را با یک چشم بند سیاه ببندید می تواند از کوچه پس کوچه های میانه عبور و به مقصد مورد نظر برسد. امکان هم دارد که این راننده یک مسافر غریبه باشد که اگر در میدان شهید فرقانی ایستاده باشد شاید از شما بپرسد که « ببخشید جاده تبریز از کدام سمته؟ » در این صورت به نظر شما ما چیکار باید بکنیم؟ به آن راننده غریبه بخندیم و بگوییم « آدم بی سواد کوری مگه؟! جاده تبریز جلوته داره داد میزنه من جاده تبریزم » ؟

از سایتی که عنوان « صدای میانه » بر بالای آن نقش بسته انتظار بالاتر از این هاست وزن این سایت را با این بحث های افواهی و سبک پایین نیاوریم.


حسن گل محمدی : 1390/1/31 - 14:08:28
این حرف از شما بعید است . شما که اهل رسانه و ادبیات خبری هستید باید بهتر بدانید که مردم از نوشته های خبری نیت خوانی نمیکنند در تنظیم خبر باید بنا را بر برداشت های رسمی بگذاریم


حسن گل محمدی : 1390/1/31 - 14:20:25
ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما که همش دستکاری می کنید که ، همین (( جناب اقای مدیر سایت )) بو هم سانسور شده شو گذاشتین که ...
هی من میگم هیچی نگم ...
نا امیدم کردین بچه ها!


در راه مانده : 1390/1/31 - 15:46:07
جناب حسن گل محمدی از روابط عمومي شهرداري ميانه ياحسن گل محمدی خالي! ويا هركه هستي ترس و واهمه اي كه بعد از ارسال مطلب نه چندان جالب ومنطقي ات در جان و كلامت نشسته برازنده ي يك رادمرد شهرداريچی نيست.كمي خويشتن دار باش و مثل اسپند زود ازجاي مشو!خبري نيست.


حسین عباسی : 1390/2/1 - 09:27:36
آقای حسن گل محمدی
شهرداریدده مردمَ بوجور جوابگو اولسوز خوش بو مردمین حالینا


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s