عدم رسیدگی به درمانگاه آقکند - جواد بشیرپور
منبع : جواد بشیرپور

متن شماره 3: عدم رسیدگی به درمانگاه آقکندبازدید کننده : 641 نفر

با اینکه میدونم کسی از مسئولین توجهی نمیکنه ولی باز مینویسم چون زور ما فقط به قلم میرسه. هفته پیش هم یک جوان بدبخت به خاطر تصادف و نبود دکتر فوت کرد. بذارید بمیریم. بذارید انقدر بمیریم تا دیگه کسی نباشه از شما چیزی بخواد. کاش الان توی قرون وسطی بودیم حداقل امکاناتمون از این بیشتر بود. وای به حال ما که داریم توی سال 2011 زندگی میکنیم و اونوقت توی آقکند یه دکتر نیست که دست بریده ی یک پیرزن رو باند بپیچه. مسئولان عزیز لطف کنید ما را بفهمید... ما هنوز زنده ایم...آگاه : 1390/3/22 - 18:00:31
در مورد بیمارستا ن میانه نیز همیطور است پریروز یکی از میانه ایها می گفت پدرش در شکمش دردی را احساس می کند به بیمارستان میانه می برندش دستگاه اسکن وجود نداشته با همان وضع بحرانی می گویند به زنجان یا تبریز باید اعزامش کنید ، پدرش را برداشتخه به زنجان می رود بیمارستانهای زنجان نیز بدون حتی یک معاینه درست و حسابی یا تزریق یک مسکن ، این مریض را به همدیگر پاس می دهند و در آخر بیمارستانی او را قبول کرده و پسرش را برای خرید داروهای مورد نیاز به سطح شهر زنجان می فرستند در این حین بر اثر شدت درد پیرمرد بیچاره جان به جان آفرین تسلیم می کند پسرش هم که با داروها برگشته جنازه بی جان پدر را می بیند آیا دکتر یعقوب شیویاری نباید به رفع این کمبودها نظیر دستگاه اسکن و مرکز شیمی درمانی و ... بپردازد ؟؟!!


حسینجانی نوید : 1390/3/23 - 08:15:57
چرا بعضی ها هر کسی هر کاری می کنه اونو انجام میدن و تکرارش می کنند؟
در میانه علاوه بر بیمارستان خاتم در بیمارستان امام خمینی هم اسکن موجود است. من مادرم مریض بود بردمش اورژانس تشخیص دادن سی تی اسکن بشه
در زیرزمین بیمارستان امام سی تی اسکن موجود بود اینقدر هم خلوت بود که مسئول رادیولوژی اورزانس اومد اسکن گرفت. وقتی دلیل خلوت بودنشو پرسیدم گفت نمی دونم ولی هرکی بیاد ما اسکن می کنیم و راش می اندازیم.
واقعا دور ازانصافه که وجود این امکانات را نادیده بگیریم


: 1390/3/23 - 10:20:38
من تعجب میکنم که آقایون برای تغییر نام اقکند این همه غوغا و سر وصدا میکنند ولی من بارها این قضیه رو اینجا نوشتم حتی یک اظهار نظر خشک هم نمیکنند. اقای دکتر لطفی این قضیه نوع دوستی هستش و ربطی به تعصب نداره. اقای نائبی از شما هم انتظار دارم که حمایت کنید. من نمیدونم چرا ما هنوزم فقط به پیشرفت خودمون و نادیده گرفتن بقیه فکر میکنیم. به خدا اون زمان دیگه تموم شد. الان دیگه زمان تعصب و شهر من و روستای من و... نیست.


محمدصادق نائبی(msnaebi )1390/3/23 - 12:17:09
جناب آقاي بشيرپور باسلام اين موضوع را بايد بخشداري آغكند يا شبكه بهداشت پاسخگو باشند ولي چون از من خواستيد پيگيري كنم چشم!
دقيقاً 2 ماه پيش خدمت مهندس مشايخي بخشدار محترم كاغذكنان بودم كه شرح مشكلات حوزه خود را مي گفتند از جمله همين مشكل. امروز نيز بعد از درخواست شما با ايشان صحبت كردم كه گفتند: درمانگاه آغكند از نظر تجهيزاتي و امكاناتي قابل مدارا و تحمل است اما از نظر نفري يا چارت سازماني كمبودهاي فراواني داريم. ما مي توانيم از پزشك درخواست يا خواهش كنيم تا شب در درمانگاه كشيك باشد ولي مريض داروي تجويز شده را از كجا تهيه كند؟ كدام پرستار از او مراقبت كند يا آمپولي تزريق كند؟ كدام راننده اورژانس او را انتقال دهد؟ خوشبختانه در بازديدي كه اخيراً دكتر يعقوبي رياست محترم دانشگاه علوم پزشكي تبريز از اينجا داشتند قول دادند كه تا آخر تابستان درمانگاه آغكند را ارتقاي چارت دهند و آنرا به شبانه روزي تبديل كنند تا آغكند بصورت سه شيفتي آماده ارائه خدمات به مراجعين باشد.
ضمناً مهندس مشايخي از اعضاي فعال سايت صداي ميانه بودند كه اخيراً بخاطر كمبود نيروي بخشداري و نداشتن اينترنت نمي توانند در صداي ميانه به سئوالات مخاطبان پاسخ دهند.


بشیرپور : 1390/3/24 - 02:31:50
اقای نائبی درود به شرف شما. بسیار بزرگوارید. به امید تجهیز هر چه سریعتر این درمانگاه.


بابک صادقي(babak3222 )1390/3/24 - 14:52:20
هر مشكلي را كه بررسي مي كنيم ريشه اش به كمبود بودجه يا كمبود نيرو ختم مي شود . ظاهرأ تا اين لحظه مقام مسئولي براي حل مشكلات درمانگاه آقكند پاسخي نداده و بخشداري هم به علت كمبود نيرو و نداشتن اينترنت ! قادر به پاسخگويي نمي باشد .
چشم سه ماه ديگر هم صبر مي كنيم . اگر مشكل كمبود بودجه يا كمبود نيروي درمانگاه مرتفع نشد ، از اول مهر " گلستان خالا " يا " سينيخ چي نصير " را به درمانگاه آقكند مي آوريم تا مردم را به روش طب سنتي مداوا كنند . هزينه ي زيادي هم ندارد .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s