سوالي كه روز هاست مرا آزار مي دهد چرا ما اينقدر قدر نشناس هستيم؟؟؟؟ - امير اسلامي
منبع : امير اسلامي.فرمانداري ميانه

متن شماره 1: سوالي كه روز هاست مرا آزار مي دهد چرا ما اينقدر قدر نشناس هستيم؟؟؟؟بازدید کننده : 1020 نفر

دوستان عزيز و همشهريان گلم

اينقدر به آقاي رنگساز (خبرنگار دفتر خبري ميانه) بي مهري نكنيد.

در اين مدت واقعا" تلاش هاي فراواني براي ميانه انجام داده اند.و هميشه گزارش هايش نمره الف گرفته و حتي در اخبار سراسري پخش شده.ايشان يك فرد غير بومي است اما مانند يك بومي براي ما كار كرده است او مي تواند به شهر خود برد و گزارش تهيه كند(براي شهري كه حتي در يك ماه هم خبري در شبكه سهند ندارد)

كمي انصاف به خرج دهيم.

اين مطلب رو بخوانيد.

روابط عمومی فرمانداری(در سایت صدای میانه) :
===========================================================
لايشكرا.. من لايشكرالناس - شهرستان ميانه در بين تمامي شهرهاي استان با بيش از 30 گزارش ويژه خبري در كل استان از برترين شهرستانهاي استان است. همانگونه كه مستحضر مي باشيد این شهرستان قبل از تاسيس دفتر خبري و به علت نبود امكانات حتي در حد يك دوربين فيلمبرداري و نيرو به اندازه كوچكترين شهرستان استان در صدا و سيما حضور نداشت. اما امروز با پيگيري جدي فرماندارمحترم بدليل ايجاد امكانات مورد نياز توسط فرمانداري و تلاش مسوول محترم دفتر خبري و خبرنگار محترم و همچنين ايجاد ارتباط قوي با صدا و سيما حضور شهرستان در رسانه ملي چشم گير است بطور مثال برنامه هاي خبري ، بيزيم كند ، يوردوموز ( شهر به شهر) ، برنامه هاي راديويي كه جهت استحضار روز پنج شنبه 9 تير ساعت 6:45 عصر بمدت 30 دقيقه شهر ميانه و يكشنبه 12 تير شهرترك به مدت 30 دقيقه در خصوص مشاهير ، مناطق گردشگري و ديدني و پروژه هاي عمراني و پاسخ به مشكلات مردمي از شبكه سهند پخش خواهد شد همچنین اگر ملاحظه کرده باشید ديروز در 2 بخش خبري و ساعت 10 صبح امروز نيز 3 دقيقه در خصوص چراغهاي تزئيني خبر داشتيم. همانگونه كه مستحضريد تايم بخشهاي خبري براي 20 شهرستان استان حدود 15 دقيقه است. علاوه بر خبرهای پخش شده بارها گزارشهاي ويژه 8-3 دقيقه اي از سه بخش خبري و 30 گزارش از زمان راه اندازي دفتر خبري منجمله ((جاده ميانه همچنان پرخطر ، خبر شهداي زينبيه بهمراه 60 دقيقه گزارش و مستند، اسكان سه هزار مسافر در راه مانده و ...)) که اكثر گزارشها از نظر كارشناسان كيفيتي عالي داشته و از شبكه هاي خبر سراسري نيز پخش گرديد. قضاوت كنيد آيا واقعاً دفتر خبري توانسته به اهداف و اولويتهاي خود دست يابد.

حرف آخر با اين كارها ديگر نمي توان براي شهر ما كار بكند و از علاقه مي افتد.

حالا كسي آمده براي ما كار بكنه ما ني گذاريم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟A@rash : 1390/4/4 - 18:40:34
امير آقا گل گفتي ياشاسين


A@rash : 1390/4/4 - 18:41:48
چه زيبا نوشتي
من مي خواستم اين وطلب رو بنويسم اما شما نوشتيد
ما به آقاي رنگساز بد كرديم.


A@rash : 1390/4/4 - 18:47:51
آقاي رنگساز من به خاطر همه ي بي احترامي هايي كه به تو شده است .عذرخواهي مي كنم.


همشهري : 1390/4/4 - 21:16:43
خودتونم ميدونيد اغراق كردين.
بزرگ ترين آفت ادمي اينست كه خود را بهترين بداند.ان موقع است كه هيچ اميدي براي پيشرفت شما نيست.
حالا تو چند سال 4 تا گزارش از روستاها تهيه كردين اونو كردين علم....


حامد : 1390/4/5 - 11:30:07
هرکس کار کند خوش آمده هر کس کار نکند با لگد بیرونش میکنم ، دفتر خبری تا حالا خوب بوده. آنهایی که کار نمی کنند باید از مردم میانه عذر خواهی و از خدا طلب آمرزش کند.


حامد : 1390/4/5 - 11:37:58
نظرم این که نقد سازنده خوبه و انتقاد های سایت به مسولان و افراد مختلف آنها را به کار و فکر وادار میکند اما نبایدم کاری کرد که آن کسی که کار میکنه انگیزه اش کم بشود.


یکی از همه : 1390/4/5 - 12:44:39
رض امامی :البته تا اونجایی که من اطلاع دارم در این باره خبرنگاران زحمتکشی مثل جناب آقای رنگساز و آقای مهدیلو فعالیت دارند که نباید زحمات این عزیزان نادیده گرفته بشه و ایشان نیز بر تلاشهایشان بیفزایند به امید میانه ای آبادتر.
.....................................
صداي ميانه : آقا "حامد" يا "همشهري" يا "معترض" يا "يكي از همه" و ... لطفاً تمام نظرات خود را در قالب يك كامنت ارسال كنيد و اينقدر با اسامي مختلف در مورد يك مطلب عادي كامنت نگذاريد.


royal : 1390/4/5 - 16:05:22
با سلام حا لا لازم نیست این همه آقای رنگسازو بزرگ کنین اگه آقای زرین یه کمی به آقای مهدیلو لطف میکردن و این امکاناتی که به آقای رنگ ساز میدن به ایشونم میدادن بهتر از آقای رنگ ساز همشهری فرماندار وقتمان کار میکردن بنده به با چشمای خودم دیدم که سر دوربینی که ارشاد واسه خبر خریده بود همیشه بین آقای زرین مهدیلو بحث و کشمکش بود وتازه اینم اضافه کنم که آقای رنگساز بلد نیستن خبر بنویسن یا خانم غلامی خبراشو مینویسه یا آقای مهدیلو
جناب آقای مهدیلو از زحمات بیحد اندازه شما متشکرم .


یک مطلع : 1390/4/5 - 21:53:20
من خودم میانه ای هستم و در صداوسیمای استان شاید بیش از8نفر میانه ای هستیم که در قسمت های مختلف کار می کنیم ،توصیه من اینکه آقایان مهدیلو و رنگساز را حمایت کنید تا این 2 عزیز بیشتر در خدمت شهرستانمون باشند...


حامد یزدانی : 1390/4/6 - 14:37:17
شاید اقای رنگ ساز در شهر خودشان اقدام به گزارشگری می کرد اینقدر تو صدا وسیما مشهور نمی شد و نمره الف نمی تونست بگیره. پس شهر ما میانه فرصتی شده تا امثال این آقا به جاهها و مقامهای بالایی دست یابند.


حاج ابراهيم رهبر : 1390/4/6 - 20:27:15
شما آقاي رنگساز رو دارين تخريب مي كنيد.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s