به وضع بوفه ها و فروشگاههای موجود در مدارس شهر میانه عنایت بیشتری بفرمایید - اعضای شوراهای دانش آموزی مدارس میانه

متن شماره 99: به وضع بوفه ها و فروشگاههای موجود در مدارس شهر میانه عنایت بیشتری بفرماییدبازدید کننده : 796 نفر

بنام خدا                       پنج دیماه هشتاد و نه

جناب آقای حاجی بابایی   تلاشگر و عزیزان مجموعه آموزش و پرورش       با  سلام و خسته نباشید  

  با احترام  بعرض می رسانیم ما تعداد زیادی از دانش آموزان عضو شوراهای دانش آموزی مدارس شهرستان میانه از توابع آذربایجانشرقی  از جنابعالی و تمامی مسئولین مربوطه بویژه در  اداره آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی  آقای رضایی و در شهرمان میانه  ازآقای عدالتخواه   خواهش داریم به وضع بوفه ها و فروشگاههای موجود در مدارس شهر میانه عنایت بیشتری بفرمایید  حتی الامکان اجازه فرمایید تا با تشکیل تعاونی  مطئمئن و معتبر با اخذ  اجازه رسمی از اداره تعاون شهرمان تعاونی مصرف داخل مدرسه را با هماهنگی مسئولین مدرسه دریافت و این فروشگاهها را راه اندازی کرده و  خودمان اموراتی از قبیل بوفه  و تغذیه دانش آموزان را طبق مقررات  آموزش و پرورش اداره کنیم  در حال حاضر تعدادی از سرایداران و خدمتگزاران محترم شاغل در مدارس میانه  با هماهنگی مدیر مدرسه این  بوفه ها و فروشگاهها را به نفع شخص خودشان  راه اندازی کرده  و این سرایداران عزیزمثلا در مقابل اجاره بها فروشگاه و بوفه   فقط هزینه صبحانه روزانه  معلمان و کادر مدارس شهر میانه را تامین می کنند ولی این  طور که شنیده ایم از سال قبل حتی به  مسئولین مدارس شهر میانه نیز گفته شده بود که این امورات باید از طریق راه اندازی رسمی فروشگاهها و تعاونی داخلی مدارس با همکاری شورای دانش آموزی مدرسه صورت گیرد که تاکنون خبری نشده    از وضع و کیفیت بسیار بد شیر  مدرسه  کهنگوییم بهتر است که  بهتر است بگویی طرح توزیع آب در بین دانش آموزان مدارس چون  از هشترود که این شیرها ببخشید آبها را برایمان می آورند بسیار  بی کیفیت  است و دانش آموزان زیادی اصلا لب به آن نمی زنند   چرا در قوطیهای سه گوش یا پاکتی که  سالهای قبل می دادند نیست  چرا  به آب تبدیل کرده اند  از نان غنی شده هم که در مدارس شهر میانه خبری نیست    و آیا این واقعیت  داشته و دارد  که آنچه به جایی نرسد فریاد است   یا این مطلبمان را به حضور شما خواهند رساند    از محضر شما بزرگوران تقاضامندیم این فروشگاههای داخلی مدارس را باتوجه به طرح بزرگ و مهم هدفمند کردن یارانه ها در زمان رییس جمهور عزیزمان جناب آقای احمدی نژاد ، شما   روسای محترم آموزش و پرورش کشور و استان در مدارس  شهر  میانه  عملی فرمایید .

با تشکر   بسیار  و آرزوی موفقیت روزافزون شما سروران عزیز

اعضای شوراهای دانش آموزی مدارس میانه

 

ایمیل   a 358 n @ mihanmail.ir 

...........................................................
صدای میانه : درج متن از زبان عموم بصورت طومار یا مصوبه مستلزم ارسال تصویر طومار یا مصوبه می باشد اما از آنجا که این متن کاملاً بدیهی و درد مبتلابه در تمام مدارس ماست، مورد تایید قرار گرفت امیدواریم مسئولین امر بخاطر سلامتی دانش آموزان همت مضاعفی در این موضوع داشته باشند.

 ا.مختاری(meeanaji )1389/10/5 - 14:43:22
سلام علیکم
اینکه بوفه مدارس طبق دستور العمل وزارت اداره شود خوبست ولی چند ایراد در متن فق موجود است:
در مورد شیر نظرتان همراه با بی انصافی هست. کیفیت شیر مدارس همانند شیر پاستوریزه یارانه ای موجود در فروشگاهها ست و اینکه بعضی نمی خورند طبیعی هست. در مدارسی که من دیده ام حداکثر دو نفر از صد نفر پیدا می شوند که شیر نخورند. مزاج همه با شیر آن هم پاستوریزه اش سازگار نیست. کاش می گفتند از کدام مدرسه تماس گرفته اند چون نماینده تمام مدارس که نیستند و نظر دانش آموزان مدارس دولتی با غیر انتفاعی بنا به دلایلی حتما تفاوت خواهد داشت!
بخش عمده اجاره بوفه ها و فروشگاههای مدارس در اختیار مدرسه قرار می گیرد که مصرف آن هم زیر نظر مدیر و نماینده ی اولیا و نماینده معلمان هر مدرسه هست.
به نظر شما اگر شیر بی کیفیت به نظر شما را در بسته بندی دیگری ارائه کنند کیفیت اش افزایش می یابد؟


یک همشهری(em-m54 )1389/10/5 - 14:55:22
ميرزايي :
خيلي خوب نوشته ايد ولي كو گوش شنوا در ضمن در تعدادي از مدارس پول صبحانه را از دبيران دريافت مي كنند


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s