انتقاد شدید خبرنگاران میانه ای از انتخاب ناشایست مسئول دفتر خبری صدا و سیما - خبرنگار

متن شماره 65: انتقاد شدید خبرنگاران میانه ای از انتخاب ناشایست مسئول دفتر خبری صدا Ùˆ سیمابازدید کننده : 1010 نفر

انتقاد شدید خبرنگاران میانه ای از انتخاب ناشایست مسئول دفتر خبری صدا و سیما در این شهرستان

شهردار میانه در دیدار با خبرنگاران شهرستان میانه از تلاش های فعالان عرصه اطلاع رسانی قدردانی کرد.

در این دیدار Ú©Ù‡ به منظور گرامیداشت روز خبرنگار Ùˆ تجلیل از خدمات فعالان خبری شهرستان Ùˆ قدردانی از زحمات آنان در عرصه­ÛŒ اطلاع رسانی برگزار شد شهردار میانه Ø·ÛŒ سخنانی به تشریح اهمیت اطلاع رسانی قوی Ùˆ شفاف در Ø´Ú©Ù„ گیری افکار عمومی حول محور اتحاد Ùˆ همدلی تاکید کرد Ùˆ گفت: خبرنگاران چشم های باز جامعه اند Ùˆ نقش آنها در آگاهی بخشی به جامعه Ùˆ سالم سازی فضای اجتماعی از شایعات Ùˆ دروغ پراکنی ها بسیار مهم Ùˆ ارزنده است.

میعاد افزود: شهید محمود صارمی به عنوان اسوه و الگوی خبرنگاران شجاع و حق جوی ایرانی جان خود را بر سر انعکاس صدای مظلومیت و رنج و ملالت های مردم بی دفاع افغانستان گذاشت و با نثار جان خود در این راه در حافظه تاریخ خبرنگاری جهان ماندگار شد.

شهردار میانه با عذرخواهی از خبرنگاران به دلیل تأخیر در برگزاری این دیدار گفت: باید در روز هفدهم مرداد به خدمت شما عزیزان می رسیدیم اما به دلیل حجم زیاد کارها و فشرده بودن برنامه های کاری شهرداری و تقارن با ماه مبارک رمضان این توفیق دیرتر نصیب ما شد.

خبرنگاران مطبوعات و رسانه های عمومی شهرستان میانه در این دیدار با ابراز نارضایتی شدید از نادیده گرفتن ظرفیت های بالای نیروهای شهرستان در زمینه کار رسانه ای از انتخاب یک فرد غیر بومی و غیر حرفه ای به عنوان مسئول دفتر خبری صدا و سیما در میانه به شدت انتقاد کردند.

حسن زاده، مدیر مسئول هفته نامه قافلان، غلامی، خبرنگار خبرگزاری های ایسنا Ùˆ ایرنا، رضالو نماینده­ÛŒ روزنامه ابتکار Ùˆ مهدلو خبرنگار صدا Ùˆ سیمای مرکز آذربایجانشرقی در شهرستان میانه از شهردار خواستند مراتب نارضایتی شدیدشان را به اطلاع مدیران Ùˆ مسئولان ارشد شهرستان رسانده Ùˆ خواستار تجدید نظر در این خصوص باشند.

در پایان این دیدار شهردار میانه با اهداء لوح تقدیر و یک سکه ربع بهار آزادی به خبرنگاران از تلاش های چندین ساله آنان در عرصه اطلاع رسانی قدردانی کرد.

 روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1389/6/31 - 10:56:51
:
با سلام واحترام از موضوع انتخاب به اصطلاح ناشایست برخی خبرنگاران از موضوع و متن این خبر اطلاعی ندارند از جمله خانم غلامی و آ قای حسن زاده و آقای رضالو خبر نگار ایرنا ایسنا
همچنین با آقای مهدلو فعلا مذاکره نگردیده


زرین- مسئول روابط عمومی فرمانداری 1389/6/31 - 13:03:56
با سلام و تشکر از همه اصحاب رسانه با توجه به تماسی که با خبرنگاران ایرنا و ایسنا و نمایندگی روزنامه ابتکار و مدیر مسئول هفته نامه قافلان گرفته شد از موضوع و متن این خبر اظهار بی اطلاعی نمودند.
از مسئولان سایت درخواست بررسی دارم.
-------------------------------------------
صدای میانه: ضمن عذر خواهی از خبرنگاران و عزیزان فوق با توجه به اینکه صدای میانه از بدو تاسیس تاکنون تلاش کرده تا حد ممکن از سانسور و حذف مطالب پرهیز کند ولی با پیش آمدن چنین مشکلاتی ناگزیر است مطالبی را که بدون ذکر نام نویسنده و یا با نام مستعار و جعلی ارسال می شوند در صورتی که احتمال وقوع چنین مشکلاتی داده شود حذف نماید.


قادر حسن زاده: 1389/7/1 - 08:43:37
با سلام خدمت همه دوستان و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی شهرستان.
بنده به خاطر شرکت در جشنواره استانی تئاتر چند روزی بود که در مرند بودم. دیروز آقای زرین با من تماس گرفتند و در مورد مطلب این خبرنگار محترم پرسیدند که بنده به خاطر اینکه از محتوای مطلب اطلاعی نداشتم، ابراز بی اطلاعی کردم. ولی اصل مطلب که همان اعتراض به گماردن یک غیر بومی در این عرصه است که به خدمت ایشان هم عرض کردم.
این که من اعتراضی ندارم صحیح نیست آقای زرین! بنده با تمام وجود ظرفیت های موجود را می شناسم و به آن ایمان دارم و معتقدم اگر اعتمادی شود و فرصتی به جوانان میانه داده شود قوی تر از قبل در خدمت جریان اطلاع رسانی خواهند بود. چرا که در نبود فرصت ها چنین اتفاقی با کمترین فضا و فرصت اتفاق افتاده است.
لذا بنده با تمامی احترامی که برای جنابعالی و مسئول دفتر خبری قائلم، همصدا با دیگر همکارانم،
مراتب اعتراض شدید خود را از انتخاب یک فرد غیربومی برای این دفتر اعلام میدارم.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s