سختی مسافرت به مرکز استان ـ داود ق. - داود ق

متن شماره 5: سختی مسافرت به مرکز استان ـ داود ق.بازدید کننده : 687 نفر

آیا می دانید که پس از گذر اتوبان تبریز از 45 کیلومتری میانه چه مشکلاتی درگیر کسانی می باشد که قصد مسافرت به تبریز را دارند.
بنده 15 سال پیش که در تبریز دانشجو بودم در حدود 6 7 تا اتوبوس ثابت به تبریز با فروش بلیط در ترمینال بود که پس از این مدت شهرمان با پیشرفتی جالب !!! 3 4 تا اتوبوس آنهم نامنظم اگه مسافر پیدا بشه میره.بدبختی اینکه دیگه اتوبوس های بین راهی کم گیر میاد و اکثر آنها از اتوبان تردد دارند.
تصور کنید خانم دانشجویی می خواهد به مرکز استان یعنی شهر تبریز بصورت مستمر رفت و آمد داشته باشد . بلیطی وجو ندارند آنهم اگه گیر بیاد با محدوده انتخب محدود مثلا ساعت 7 یا 8 صبح اگه ایشان بخواد بعد از ظهر از تبریز برگردد که دیگر وا مصیبتا.
آیا وقت آن نیست که فرمانداری محترم و یا دیگر مسئولان شهر به فکر این مردم باشند.ali : 1388/6/31 - 01:04:15
سلام دانشجو رشته برق ساکن میانه هستم همین مشکل را امروز داشتمنه تنها من بلکه 10 ها از دوستانم که میانه ای هستن،حالا ما با سواری میاییم اما خواهران ما چه کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،این را از دید همه ی دانشجویان تبریز میانهای گفتم .می خواهیم رسیدگی شود.


بهروز اسدی : 1388/6/31 - 23:21:14
سلام همشهری عزیز
متاسفانه در همان زمان که شما دانشجو بوده اید رانندگان اتوبوسهای میانه زودتر از بچه های مدرسه ابتدایی شهرمان به خانه برمیگشتند ومسافران میانه ای تبریز که عموم آنها یا برای معالجه رفته بودند یادانشجویانی که بعد از کلاس به میانه برمی گشتند با مشکل مواجه میشدند اشاره شما به این مشکل به جاست کاش شورای شهر یا فرمانداری اصلا بودجه ای برای آمار گیری ویا تحقیق مفصلی درزمینه مسافرت به تبریز اختصاص دهد تا این مشکل ریشه ای حل شود.


بهنام : 1388/7/4 - 13:10:28
سلام
من دانشجوی رشته کامپیوتر در میانه بودم و با این مشکل بسیار جدل داشتم و واقعا اذیت می شدم و واقعا با راه اندازی این اتوبان که از میانه نمی گذرد ، شهر میانه به یک روستای نسبتا بزرگ تبدیل شده و نادیده گرفته شده و وقتی از اتوبان می گذریم و به تهران سفری داریم انگار شهری به نام میانه وجود ندارد // واقعا مسئولان پرادعای میانه باید فکری به حال این مسافران بکنند چون فقط این مسافران تبریزی نیستند!! بلکه فرزندان خودشان نیز هرزگاهی از این مسیر عبور می کنند و با مشکل مواجه هستند


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s