عدم رعایت شایسته سالاری در دانشگاه آزاد - یک مدرس کامپیوتر

متن شماره 48: عدم رعایت شایسته سالاری در دانشگاه آزادبازدید کننده : 559 نفر

در تاریخ 17/03/89 آقای دکتر علیرضا حسین پور سنبلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه آقای ...(محفوظ) را بعنوان مدیر فناوری اطلاعات و همچنین دبیر انجمنهای علمی و ادبی دانشگاه اعلام کردند.

لازم به ذکر است که آقای ... با توجه به معدلش که زیر 12 بود بورسیه اش از طرف سازمان رد شده بود ولی با پارتی بازی و گذراندن چند واحد درسی دوباره به دانشگاه بازگشت. هر چند ایشان دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر است شاید به اندازه یک فوق دیپلم فارغ التحصیل دانشگاه میانه بلد باشند ( لازم به ذکر است اساتید ماهری چون آقای دکتر ابراهیم و مهندس رضا سرابی واقعا اساتید قابلی هستند)

حتی از طرف فرمانداری از ایشان دعوت شده بود که درس کامپیوتر بدهند که ایشان گفته بودند که من نمی توانم بصورت عملی تدریس نمایم.

حتی سروری را که آقای مهندس نیری برای فرمانداری جهت اینترنت گذاشته بودند، برای نصب vpn (تقسیم پهنای باند به اندازه دلخواه) به ایشان پیشنهاد شد که نه تنها نتوانستند نصب نمایند حتی باعث خرابی آن نیز شد (نقل قول یکی از کارکنان فرمانداری) که زحمتش به آقای مهندس نیر افتاد.

 .......................

صدای میانه : به خاطر حفظ شأن مدرسان دانشگاه نام ایشان محفوظ می ماند.د : 1389/3/18 - 17:54:58
چون به شما نرسيده افشاگري كردين يا ...!


یک دانشگاهی : 1389/3/19 - 09:11:54
از صدای میانه انتظار داریم به بازتاب مسائل مهمتر ومشکلات و گرفتاریهای مردم میانه بپردازد نه مسائل کوچک وشخصی وداخلی ادارات؟؟؟/!!!!


یک دانشجو : 1389/3/19 - 12:39:27
مسائل ادارات بازتابش به مسائل شهری نیز برمی گردد تا زمانیکه هیچ کس ظرفیت انتقاد ندارد وضعیت همین است مگر یک دانشگاه مهم ترین ارگان فرهنگی در یک شهر نست که مسائلش بررسی نشود خیلی هم عالی است.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s