به حال چنین تحلیل هایی(تحلیل آقای رمضانی در مورد شهردار جدید) باید گریست - کارمند شهرداری

متن شماره 35: به حال چنین تحلیل هایی(تحلیل آقای رمضانی در مورد شهردار جدید) باید گریستبازدید کننده : 741 نفر

با خواندن تحلیلی دیگر از آقای امیررضا رمضانی باز هم نسبت به ایشان ناامیدتر و ناامیدتر شدم. تحلیل های عجیب و غریب و تؤام با تملق و خودشیرینی ایشان همیشه زبانزد بوده است. همین چند مدت پیش تحلیلی داشت در مورد اینکه آقای رفرف یک فرماندار استثنائی است چراکه آرامش و صلابت دارد و به اختلاف ها دامن نمی زند. آقای رمضانی در میان تعجب همگان نوشته بود: "آقای رفرف مرد بحرانهاست!". درحالیکه ما می دانستیم آقای رفرف مدیری بی خیال است. یا در مورد آقای مددی می گفت: "او یک پدیده است و باید واقعیتی به نام مددی را در میانه بپذیریم". حالا هم آقای پناه بر خدا (به قول ایشان آقای میعاد) را فردی معرفی می کند که دارای "مزایای بسیار" در کنار "معایب محدود" است و می تواند تحول بزرگی در شهر و شهرداری ایجاد کند.

آقای رمضانی که هنوز نمی دانم چه افت بدون خیزی با ایشان دارند در طول چندین سال تحصیل غیرحضوری آقای پناه برخدا نمرات عالی به ورقه های نانوشته ایشان داده و مدرک لیسانس اقتصاد را به ایشان تقدیم کرده است ولی هنوز بهره ای از این خدمت نبرده است و شاید بعد از این ببرد، حال به مقام دفاع از این انتخاب برآمده و درحالیکه کارکنان شهرداری هنوز از این انتخاب در تعجبند، او را "شاخص ترین انتخاب" معرفی می کند که شورای شهر را بهتر از خودشان می شناسد و بهترین ارتباط را با کارکنان شهرداری می تواند داشته باشد. این تحلیل برچه اساسی است؟ آیا از میزان ارتباط و رضایت کارکنان شهرداری با آقای پناه برخدا آگاه هستید؟ آقای رمضانی اینکه می گویید آقای پناه برخدا "آشنایی کامل با مشکلات شهرداری دارد" آیا دلیل بر این است که روشهای رفع این مشکلات را هم می داند؟ آیا تحصیلات ایشان و تجربه تخصصیشان در راستای شهرداری است؟ چرا احساس می کنید که چون آقای پناه برخدا مسئول حراست شهرداری بود و در جریان جزئیات زندگی خصوصی پرسنل بود باعث موفقیتشان خواهد شد؟ آیا دخالت ایشان در خصوصیات شخصی و خانوادگی پرسنل چیزی مثبت است که باعث شود پرسنل شهرداری در آتیه با ایشان همکاری کنند که اینچنین ادعا کرده اید: "او شخصی است که حتی از جزییات خصوصیات مجموعه شهرداری آشناست و به نظر می رسد در بسیاری از حوزه ها باید با همکارانی مواجه گردد که اشتیاق بسیاری برای همکاری با وی داشته باشند".

وقتی چنین تحلیلهای ضعیف و متملقانه ای از جانب شخصی تحصیل کرده ارائه می شود ، باید به حال خودمان گریه کنیم. دیگر از مردم بی سواد چه انتظاری است؟ آقای رمضانی منتظر باشید تا چند ماه بعد ببینیم چه بلاهایی سر شهرمان می آید. البته میانه الآن در چنان وضعیت بحرانی است که خرابکاری یک شهردار ناشی، رو نمی شود.امیررضا رمضانی : 1388/10/13 - 14:25:18
ولی مقاله حضرتعالی جالب بود. بسیار استفاده کردم. ممنون از ارایه نظرتان. گرچه من هنوز مقاله ام تمام نشده و بسیاری از چیزهایی که فرمودید رو من نگفته ام ولی باز ممنونم از ارایه نظرتان.


همسایه شهرداری : 1388/10/18 - 00:04:23
من آقای رمضانی را نمی شناسم ولی مطمئنم که دلایلی دارند اما چه اشکالی دارد کارکنان شهرداری خودشان را با شهردار وفق دهند وبا او همکاری نمایند .
حتما که نباید شهردار یک شهر با رضایت چند کارمند انتخاب شود


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s