ده سوال بی پاسخ از نائبی - دوست قدیمی

متن شماره 297: ده سوال بی پاسخ از نائبیبازدید کننده : 921 نفر

1- آیا ادامه فعالیت سایت بخاطر انتخابات نیست؟

2- آیا مثل میانه دات کام دوباره بعد از انتخابات سایت را نخواهید بست؟

3- چرا انتقادها علیه هاشمیرا سانسور می کنید؟

4- چرا انتقادها علیه حاجی اصغری را بدون درنگ تایید می کنید؟

5- موضع خودتان را رسماٌ اعلام کنید که آیا قصد شرکت در انتخابات مجلس را دارید یا نه؟

6- اینهمه هزینه از جیب و وقت برای میانه بخاطر چیه؟

7- چرا اینقدر مغرور هستید که یکبار هم با سایتهای دیگه همکاری نکردید؟ حتی یه مقاله هم از شما در قافلان ندیدم.

8- شما که سینه چاک اصلاح طلبها بودید و در سایتتون موسوی موسوی می گفتید چرا به یکباره لال شدید؟ شما خیال می کنید باور میکنیم که الان احمدی نژادی باشید؟ زهی خیال باطل شما فقط ظاهرسازی می کنید.

9- آیا درست است که اطرافیان هاشمی پشت سر حاج ع. (محفوظ) از ح. (محفوظ) حمایت می کنند؟

10- آیا درسته که در یک محفل انتخاباتی خصوصی گفته اید از کسانی حمایت می کنیم که مخالف حاجی اصغری باشند؟محمدصادق نائبی(msnaebi )1390/5/29 - 01:05:26
:
چرا بی پاسخ؟
1 ـ به طور متوسط هر سال در ایران یک انتخابات برگزار می شود. سایت را هر سال شروع کنیم این شایعه هست. ثانیاً ما سایت را ادامه می دهیم نه اینکه تازه شروع کنیم.
2 ـ برخلاف نظر شما بنده در اسفند 86 در گرمترین دمای تنور انتخابات، پایگاه اطلاع رسانی میانه را تحویل مدیرفنی دادم تا نه کسی انتظار حمایت سایت از ایشان را داشته باشد و نه کسی نگران باشد. آن سایت بعد از سه ماه نشیب و زوال به بن بست کشانده شد و بسته شد.
صدای میانه انحصاراً در اختیار هیچ کس نیست و همه آزادند تفکر و ایده ی خود را در آن معرفی کنند.
3 ـ خط مشی سایت مربوط به مدیرمسئول سایت است که می بینیم از چپ و راست هر انتقاد و حمایتی را تأیید می کنند و در کامنتهای چند روزه ملاحظه می کنید که چندین کامنت له و علیه مهندس هاشمی و مهندس حاجی اصغری وجود دارد.
4 ـ در سئوال 3 پاسخ دادم ولی اگر دفتر ایشان اعلام کنند که فقط یک حرف "و" از مطالب ارسالی ایشان را نه سانسور بلکه ویرایش هم کرده ایم این اتهام را می پذیریم.
5 ـ که به چه جوابی برسید؟
6 ـ قطعاً به آن خاطر نیست که احسان کنندگان و افطار دهندگان کنونی در سر دارند.
7 ـ بنده بتوانم این فضای سایبری را پویا نگه دارم و از گزند باد و بوران حفظ کنم هنر کرده ام.
8 ـ من طرفدار مهندس موسوی بودم ولی طرفدار آقای احمدی نژاد نه بوده ام نه هستم و نه خواهم بود. در مورد لال شدنم هم، هرآنچه مقام معظم رهبری بفرمايند آن مي كنيم.
9 ـ کذب است. آقای هاشمی از احدالناسی حمایت نمی کنند و به کسی هم چنین مسئولیتی نسپرده اند و حامیانشان نیز در غیاب ایشان مختار هستند از چه کسی حمایت کنند. آنها دنباله روی فرد خاصی نخواهند بود و خود بهترین گزینه را انتخاب خواهند کرد.
10 ـ یا شما نقل قول ناقل را اشتباه متوجه شده اید یا ناقل عمداً سخن بنده را برگردانده است. در جلسه ای در تهران شخصی این تفکر را با احساسات فراوان مطرح کرد ولی بنده عکس العمل نشان داده و گفتم: "دور از اخلاق و دیانت است که چنین تفکر نفسانی داشته باشیم. ..." دوباره از ايشان موضوع را بپرسید تا حرف بنده را تایید و تكميل کنند.


از وبلاگ نویسان و فعالان عرصه مجازی استان(deldar72 )1390/5/29 - 15:37:03
:
جناب دوست قدیمی ، ما هم از آشنایان قدیمی با مهندس نایبی هستیم با هوادارایشان در بحث انتخابات ریاست جمهوری کاری نداریم. ولی در طی این پانزده بیست سالی که ایشان را می شناسیم هیچ موقع بر خلاف منافع شهر میانه و میانه ایها قدمی برنداشته ، حضورش نیز در این عرصه اطلاع رسانی و عرصه مجازی یک امتیاز مثبت برای شهر میانه می باشد . ('')


زمانی : 1390/5/29 - 15:38:25
خیلی میفهمی یا هیچ نمیفهمی


سبزعلی : 1390/5/29 - 16:08:07
آقای زمانی شما طرفدار کی هستید؟! که با سر وارد گود انتخابات شده اید و اینگونه ادعای فهم و کمالات دارید و به همه می تازید !


معصومه زندي(mzandi )1390/5/29 - 21:15:28
:
چرا از زیر سوال 5 دررفتید؟


درراه مانده : 1390/5/30 - 01:58:14
معصومه زندي(mzandi ) 1390/5/29 - 21:15:28
:
چرا از زیر سوال 5 دررفتید؟
------------------------------------------------------
اطالب منکم ایها المدیران والمسئولان المکرمان فی هذاالقسم(سوءال فوق):لاتجبوها لطفا!حتی تموت! وبعد ذلک ننعقد مجلسا عظیما لترحیمها وندعو من کل الاعضاءالسایت(الصوت المیانج) وغیرها لآکل الرطب المضافتی ولشرب الشای المعطر فی مزارها وقرائت الفاتحه فی مجلسها. انشاالله!


: 1390/5/31 - 11:42:29
مع السلامه ایها المالکان ! امیلان الطویل ، الصوت المیانج باقی فی عرصه الدیجیتالیه ، نحن نمیل بسلامه لصوت المیانج


معصومه زندي(mzandi )1390/5/31 - 23:43:51
:
سیاست خیلی عجیبه و از اهالی سیاست نمیشه سردراورد. امروز سایتو می بنده و صدنفرالتماسش میکنند ناز میکنه فردا یه دفه از خواب بلند میشه و میگه سایت رو ادامه میدم. امروز میگه من توی انتخابات شرکت نمیکنم و فردا با هزارتا داستان و توجیه اسم مینویسه و میگه با تمکین به درخواست شما ثبت نام کردم. کدوم درخواست؟ کدوم التماس؟ آقای نائبی سوال 5 رو پاسخ بدید.


سعید شیخ الاسلامی : 1390/6/1 - 11:25:45
6-اینهمه هزینه از جیب و وقت برای میانه بخاطر چیه؟
پاسخ به این گونه سئوالات خیلی سخته !
در ساوالان به همراه تعدادی از کوهنوردان میانه با کوله پشتی های سنگین و هوای طوفانی خسته و کوفته در مسیر پناهگاه (و صد البته با هزینه شخصی و . . .)
به چوپانی برخوردیم
خیلی ساده گفت : . . . مجبورید ؟بخاطر چی ؟
واقعیتش هیچ کدام نتوانستیم جواب قانع کننده ای به ایشان ! بدهیم ، هر چند که برای خودمان دهها دلیل داشتیم


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s