نظرات مطالب و چند نکته - میانجی

متن شماره 296: نظرات مطالب و چند نکتهبازدید کننده : 679 نفر

بسمه تعالی

ابتدا مرور تعدادی از نظرات مرتبط به هم در مطالب و بعد چند نکته :

منتظر شما هستیم در {میانالی} شاید این فرصت فرصتی برای آخرین بار باشد
دوستدار میانه :
آن طور که از مسئولین اجرایی میانه شنیده ام انشالله سایت صدای میانه بازهم در عرصه مجازی باقی خواهد ماند آن هم با چهره ای متفاوتر از گذشته و با امکاناتی جدید . برایتان آرزوی موفقیت دارم . اعضای سایت نیز این سایت وزین را ترک نمی کنند

===========

با تمكين به درخواست شما: صداي ميانه با توانمندي ها و ساختار جديد ادامه فعاليت ميدهد
نام محفوظ :
از خبر خوش ادامه فعالیت صدای میانه بسیار خوشحال شدم ، آرزوی موفقیت روزافزون برای دست اندرکاران این سایت وزین را دارم .
از جناب آقای خلفاپور فرماندار محترم میانه نیز (که چندین سال است سابقه دوستی و آشنایی با ایشان دارم ) صمیمانه بخاطر اقدام تحسین برانگیزشان در مورد پیگیری و هماهنگی بمنظور ادامه فعالیت سایت صدای میانه قدردانی و تشکر می نمایم.

==========

با تمكين به درخواست شما: صداي ميانه با توانمندي ها و ساختار جديد ادامه فعاليت ميدهد
دوستار شما : :
با سلام

مدت زیادی بود که اخبار و حوادث شهرمان را از طریق این سایت دنبال می کردم ، ولی عضو سایت نبودم، در اصل ،بسته شدن چنین سایتی ضربه بزرگی به اعضا و دوستاران این سایت بود ، که در این زمان جا دارد از جناب آقای مهندس نائبی تشکر ویژه ای داشته باشیم، که به درخواست دوستان و دوستاران میانه ، جامعه عمل پوشاندند و ادامه دهنده راه پرافتخار گذشته خود شدند . پس از شنیدن این خبر مسرور کننده تصمیم به عضویت در این سایت را گرفتم ، شاید که ذره ای از خاک مسیر پیشرفت دیارمان باشم .در چنین زمان حساسی که بعد از چند ماه انتخابات مجلس شورا، آغاز می شود ، نهال روشنگرانه این سایت به ثمر خواهد نشست و شاید چراغ راه تاریک و پرپیچ و خم انتخاب نماینده شایسته و واقعاً دلسوز در شهرمان باشد . اینجانب به عنوان یک شهروند کوچک از تمامی مسولین و دلسوزان و همه شهروندان شهرمان تقاضا دارم ، کدورتهای گذشته را کنار گذاشته و دست یاری به سوی یکدیگر دراز کنیم ، فرصتهای از دست رفته گذشته را فراموش و فرصتهای پیش روی خود را ببینیم ، با کنایه و سخنان زهردار موجب دلسردی خادمین واقعی نشده و بیش از این موجب فرار اندیشه و سرمایه از این دیار نباشیم ، چرا که در اصل خود ما متضررین واقعی خواهیم بود .

در پایان مجدداً از جناب آقای مهندس نائبی تقدیر و تشکر وبژه نموده و آروزی پیشرفت همگی ، در سایه پیشرفت شهر کهن (میانه) را از خداوند خواستارم .

===========

با تمكين به درخواست شما: صداي ميانه با توانمندي ها و ساختار جديد ادامه فعاليت ميدهد
همشهری :
بازگشت صدای میانه قابل پیش بینی بود
اول خداحافظی ، بعد ادامه تا اخر مرداد و حالا ادامه فعالیت
همه می دانستند که اینها همه بازی بود

===========

با تمكين به درخواست شما: صداي ميانه با توانمندي ها و ساختار جديد ادامه فعاليت ميدهد
پدرام نائبی : :
باش تا صبح دولتش بدمد
کاین هنوز از نتایج سحر است
در روز سعید میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) این خبر بهترین عیدانه ای بود که دریافت کردم . صدای میانه بازگشت آنهم بازگشتي قدرتمند و مصمم

===========

حمایت مسئولین و اهالی رسانه از صدای میانه
همشهری :
میخواست جای خودشو محکمتر کنه که کرد حالا دیگه نیازی به خبر نداره .

============

دعوت به حضور در مراسم دفن و کفن صدای میانه
میانالی قارداش : :
با سلام خدمت همه همشهریان عزیز
از اینکه یکی از سایت های فعال شهرمون داره تعطیل میشه واقعا متاسفم با اینکه ایرادهای زیادی از نظر بنده به این سایت وارد هست ولی به هیچ وجه خوشحال شدن برا تخته شدن اینگونه فضاها رو به صلاح شهرم نمیدونم
امیدوارم که گردانندگان این سایت که افراد تحصیل کرده و محترمی هستن(با وجود داشتن اختلاف نظر بسیار با این افراد)اگر امکان داشته باشد خود را از فعالیت در فضای سایبری کنار نگذاشته و همچنان با قوت بیشتر به کار اطلاع رسانی بپردازن و پیشنهاد میکنم که حق بی طرفی در امر اطلاع رسانی رو مد نظر داشته باشن تا این نفرت و کینه ای که خانم زندی به این شکل گفتن در اذهان پدیدار نشه انشا الله
به امید موفقیت افراد صادق
یا علی

============

چند نکته :

1- آیا سایت می خواهد رفتار جناحی را کنار بگذارد و به شعارهای غیر جناحی بودن و بی طرفی و ... که در ابتدای تاسیس گفته شده بود برگردد؟(یا آن شعارها را نوعی سیاسی کاری برای جذب افراد تلقی کنیم).

2- آیا می توان به سایتی که با احساساتی شدن یا پایان انتخابات ممکن هست یک دفعه تعطیل شود اعتماد کرد؟(زهر چشم گرفتن شان را خوب می دانم)

3- آیا ما فقط در زمان انتخابات به سایت نیاز داریم؟!(همین الان چند تای دیگه پیدا شدن).

4- مسئولین تا کجا خواهند توانست به حمایتشان از سایتی که حداقل متهم به رفتار جناحی هست ادامه دهند؟(در این صورت با بی طرفیشان چه خواهند کرد؟!)

والسلام.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s