شهردار ميانه از شعار تا عمل - وبلاگ فراز احمدي (اسكافيلد)

متن شماره 272: شهردار ميانه از شعار تا عملبازدید کننده : 1098 نفر

 

تعجب نكنيد! اين تيتري هست كه حاميان سراسيمه و عجول شهردار و مدعيان آزادي بيان براي خود دست و پا كرده و هر روز به بهانه اي از اينور و اونور شهر مطالبي در حمايت از اين شهردار شكست خورده و مردودي نمايش مي دهند. اين آخري كه شاهكار است توسط فردي به نام فراز احمدي ملقب به اسكافيد در وبلاگش زده شده. همان شخصي كه يك ماه پيش سايت ميانه را محكوم به سانسور كرده و بخاطر محدوديت آزادي! خداحافظي كرد. حالا هر روز در شهر مي چرخه تا چيزي دستگيرش بشه و در حمايت از شهردار بزنه به وبلاگش. چند روز پيش هم عكس جدولهاي ميدان معلم را زده بود كه با نبوغ و تلاش شهردار رنگ آميزي شده اند. چند نفر اطرافيانش مانند چهره و امامي و ... هم به به و چه چه كرده و شهردار را تشويق كرده اند.

لطفاً به گزارش ايشون و عكسها نگاه كنيد: اولاً عكس اولي و آخري مربوط به يك مغازه است كه با شگرد خاصي چنان انداخته شده انگار از دو نقطه است. دوماً همينجا كركره هاي مغازه را ملاحظه كنيد. بدون استثنا قرقره همگي در سمت خيابان قرار گرفته است كه نشان دهنده قدرت و قاطعيت شهرداري! است. با هم گزارش عجولانه ايشون رو بخونيد كه تيتر مهندس نائبي رو هم براي خودش دست و پا كرده تا شايد بتونه در مقابل آن نقد كارشناسانه قد علم كنه! ضمناً در روزهاي آخر سال منتهي به عيد نوروز هميشه ستاد بحران و مقابله با سد معبر و ... تشكيل مي شود و تاريخ اين كارگروه هم مربوط به سال قبل است ولي بيچاره چكار كند كه امسال كاملاً‌هنگ كرده!

............................................

از شعار تا عمل جلو گیری از معضل سد معبر در شهر میانه

 

اولین جلسه گروه کاری مقابله با معضل سد معبر در سال 90 در شهرداری میانه تشکیل شد.

در این جلسه که پیرو مصوبه مورخ 07/12/89 گروه کاری امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان میانه با حضور نمایندگان ادارات و نهادهای عضو گروه کاری برگزار شد همه اعضا با تاکید بر لزوم برخورد قاطع و بدون اغماض با ایجاد کنندگان سد معبر در سطح شهر اجرای فوری طرح ضربتی رفع سد معبر در شهر میانه را خواستار شدند.

نتایج جلسه :

 

1.    مقرر گردید طی 24 ساعت آینده به کلیه متخلفان اعم از مغازه دارانی که اجناس خود را در معبر می چینند و مالکان خودروهایی که در حواشی خیابان ها و میادین اقدام به فروش میوه و سایر کالاها می کنند و مالکان ساختمان هایی که نخاله و مصالح ساختمانی را در معابر انباشته اند و همچنین صاحبان خوردروهای فرسوده که خودری اسقاطی را در معابر رها کرده اند با اخطار کتبی و تعیین مهلت 48 ساعته جهت برچیدن عوامل ایجاد سد معبر فرصت داده شود و چنانچه ظرف این مهلت اقدام لازم توسط اخطار شوندگان صورت نگرفت نسبت به تعطیلی و پلمپ واحد صنفی و یا توقف عملیات ساختمانی و یا توقیف خودرو و انتقال به پارکینگ توسط عوامل انتظامی و ماموران شهرداری و مجمع امور صنفی و نمایندگان فرمانداری و دادستانی اقدام شود.

2.    ظرف 24 ساعت آینده اطلاع رسانی عمومی با استفاده از بنر و پلاکارد به صورت گسترده در مورد طرح انجام شود.

3.    در فاز اول اجرای طرح مسیرهای خیابان امام خمینی حدفاصل میدان آزادی تا میدان بسیج و خیابان شهید رحیمی حد فاصل میدان آزادی تا میدان استاد شهریار در اولویت اجرا قرار گیرد.

4.    مقرر گردید اخطاریه ها با امضای نمایندگان شهرداری، دادسرای عمومی و انقلاب، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، مجمع امور صنفی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان صادر شود.

5.    زمان آغاز اجرای طرح از تاریخ 5 اردیبهشت 1390 بوده و تا رفع کامل معضل سد معبر ادامه خواهد داشت.

 بعد از این جلسه در روز های اولیه به مغازه دارانی که سد معبر می کردند اخطارهایی داده شد ولی بعد از مدتی روال به حالت اوّل برگشت و روز از نو و روزی از نو !

ولی بعد از حدود دو ماه این بار اخطاری در کار نبود و با متخلفین بر خورد قاطعی شد !

نمونه هایی از این بر خورد ها که منجر به پلمپ شدن برخی مغازه ها گشت ، در تصاویر زیر نشان داده شده است :

 

 

 

iq0dg0sag5co5j527d6.jpg (375×320)

e9fb0auq9bnzfwxtnd4k.jpg (509×351)

 جنگال : 1390/4/22 - 10:51:51
ببینم منو که جزو اونا حساب نکردی


ا.مختاری(meeanaji )1390/4/22 - 11:47:20
:
سلام
ممنون از خبرتان همشهری.
من هم صبح همان روزی که برخورد با سد معبر کنندگان شروع شده بود بازار بودم ولی دوربین مناسبی همراهم نبود تا خبرش را بطور تصویری استفاده کنم این نوع خبرها هم بدون تصویر خوب جذاب نیستند و آقای احمدی از همکاران خوب بنده در میانالی که آمادگی و سرعت بیشتری داشته اند این خبر را تهیه کرده اند. آن تصویر تکراری اشتباهی را بگذارید به حساب آن یکی مغازه که تصویرش را یادشان رفته استفاده کنند. برای این خبر حتماً باید به تصمیمات قبلی جلسه گروه کاری مقابله با معضل سد معبر و آرشیو اخبار اشاره می کردند و نشان می دادند که این گروه کاری(نه فقط شهرداری) طبق قولی که داده برخورد قضائی را هم شروع کرده. ایراداتی که به این خبر گرفته اید بی معنی هست. چیزی از خودشان درنیاورده اند و تخیل هم نکرده اند هر چه هست اخبار واقعی سطح شهر هست هر چند بعضی خوششان نیاید. نمی توانیم بخاطر دعوای شما با شهردار که در اصل باید با شورای شهری که شهردار را انتخاب کرده باشد، اخبار میانه را تعطیل کنیم. خیلی دوست دارید دوستانتان را در شورای شهر نجات دهید؟!
آقای احمدی و سایر دوستان و همشهریان در این دعواهای شخصی و جناحی باید هم ادعای آزادی بیان کنند چون دنبال نفع شخصی در شهرداری و شورای شهر نیستند. جدولهاي ميدان معلم با نبوغ و تلاش شهردار رنگ آميزي نشده اند، اگر در جریان باشید در خبر قبلی مربوط به این روش رنگ آمیزی مخترع این روش خودش نظر داده بود و کارش را توضیح داده بود.

کامپوزیت رزینی جداول شهری
http://www.vom.ir/mitaa/6

در مورد کرکره ها مطلب جالبی نوشتید! اگر پلاک و کد پستی نصب شده روی کرکره را ببینید متوجه می شوید شهرداری قرقره را برعکس نکرده(یعنی شهرداری اینقدر بیکار هست!) و از ابتدا به این شکل بوده. این هم یک روش نصب کرکره هست.
منتظر انتقادات و پیشنهاداتتان برای بهتر شدن فعالیت همشهریان علاقمند به انتشار اخبار میانه هستیم.


: 1390/4/22 - 12:01:18
آقاي مختاري سايت شما كه خراب بود و نمي توانستيد انتقاد از شهردار را بزنيد چطوري خبر حمايت را مشكلي نداره. نكنه نرم افزارها هم باندباز شدند؟


ا.مختاری(meeanaji )1390/4/22 - 13:58:23
:
آقاي مختاري سايت شما كه خراب بود و نمي توانستيد انتقاد از شهردار را بزنيد چطوري خبر حمايت را مشكلي نداره. نكنه نرم افزارها هم باندباز شدند؟
=================
مختاری : سلام
سایت خراب نشده. پیامی که در سایت نمایش داده می شود به این صورت هست :
((متاسفانه در حال حاضر، سایت با مشکلاتی مواجه است که ان شالله تا دو روز رفع خواهد شد.))
که یک روزش گذشته و ان شاء الله امروز درست شود. از زمان بروز اختلال (دو شب پیش) هر مطلبی ارسال شده با هر زحمتی بوده در صفحه قرار گرفته و کسی از اعضا نخواسته مطلب ارسال نکنند. فقط باز شدن صفحات با تاخیر انجام می شود که محدودیت از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی به علت ترافیک زیاد هست وگرنه خود سایت هیچ ایرادی که مانع درج مطلب شود، ندارد. مطلب مورد نظر شما به اخبار میانه ارسال نشده. (ارسال نکرده اید). ما نمی توانیم به هم دروغ بگوییم چون دیواری وجود ندارد و پرده ای که پشتش مخفی شویم. شما اگر مطلبی ارسال کرده بودید لینکش را می دادید تا همه ببینند و مرا محکوم کنند. مطالب چه تائید بشود برای استفاده در صفحه اول و چه تائید نشود در صفحه شخصی افراد قابل مشاهده هست. در سایت صدای میانه هم می توانید مطالب تائید نشده و در نوبت تائید را در صفحات اعضا مشاهده کنید فقط کافیست عضو شده و با نام کاربری تان وارد سایت شوید.


حامد یزدانی دیزگوین : 1390/4/22 - 22:11:54
با سلام ضمن تشکر از اطلاع رسانی آقای نائبی. و خدمت دوستان عزیزی که به مسائل شهر اهمیت ویژه ای می دهند و خواهندداد.این کارهایی که شهردار و عوامل محترم اجرائی در سطح شهر انجام می دهند. مربوط به مصوبات سال 89 شورای شهر می باشد. و در حال حاضر که شورای شهر اقدام به طرح استیضاح شهردار نموده با عجله چندین مغازه را پلمپ ونصب بنر نمودند ای کاش این اقدامات شهردار قبل از کشیدن کار به این مرحله بود


مغازه دار : 1390/4/22 - 22:35:19
ای کاش شهردار و مراجع قضایی عوامل شهرداری تبعیض قائل نمی شد و با همه با عدالت رفتار میکرد ده مغازه در میدان آزادی پلمپ شده نمی دانیم مغازه مبل فروشی در نبش خیابان حاجی اضری سفارش شده کیست که پلمپ نمیگردد مبل ها و صندل هارا در خیابان پهن کرده تبعیض ، تبعیض آقای شهردار


: 1390/4/23 - 00:01:36


ا.مختاری(meeanaji )1390/4/23 - 02:10:57
:
مغازه دار : 1390/4/22 - 22:35:19
ای کاش شهردار و مراجع قضایی عوامل شهرداری تبعیض قائل نمی شد و با همه با عدالت رفتار میکرد ده مغازه در میدان آزادی پلمپ شده نمی دانیم مغازه مبل فروشی در نبش خیابان حاجی اصغری سفارش شده کیست که پلمپ نمیگردد مبل ها و صندل هارا در خیابان پهن کرده تبعیض ، تبعیض آقای شهردار
===============
مختاری : سلام
اگر اخبار مرتبط را پی گیر باشیم اعلام شد که مبارزه با سد معبر از دو خیابان اصلی شروع می شود و با اطلاع قبلی نوبت به سایر خیابانها می رسد. آن موقع خ معلم اعلام نشده بود ولی یک مغازه هم آنجا پلمپ شده.


همشهری:.... : 1390/4/23 - 08:37:05
با سلام خدمت آنهای که همیشه حق را می گویند هرچند هم به ضرر شخص خودشان باشد
به قول بزرگانمان اگر دین ندارید لااقل آزاده مرد باشید . جلسهرفع سد معبر راس ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخه 4/2/11390 در محل دفتر شهرداری با حضور ارگانهای مربوطه تشکیل و تصمیمات بالا اتخاذ گردیده بعد از اینکه اخطاریه ها صادر مهلتی به خاطیان داده شده بود در صورت عدم رفع سد معبر طبق حکم دادستانی موجب پلمپ این مغازه ها خواهد شد و قضاوت با شماست کدام شهرداری تا به حال این اقدام را نموده بودند.
ولی به هر حال با هر نیت این یک اقدام مثبتی می باشد که باید از عواملان آن تقدیر نمود چونکه به مصداق من لم یشکر مخلوق ، لم یشکر خالق
من به عنوان یک شهروند به همشهریان توصیه می کنم خاله زنک بازیها را تمام کنید بیایید به فکر پیشرفت شهرمان باشیم با جذب سرمایه گذار ها نگذاریم شهرمان از روستاهای دیروز که امروز شهر شده اند به عقب بیفتد. بیایید دست در دست هم کنیم آباد نه اینکه بدون اطلاع نسبت به تخریب اقدام کنیم . بیایید تشکر کردن را یاد بگیریم . بیایید انتقاد کردن را یاد بگیریم .بیایید جنبه انتقاد کردن ازما را داشته باشیم نه اینکه برای دفاع از خود و سر پوش گذاشتن به ایراد های خود دنبال ایرادهای منتقد کننده بگردیم و یا اینکه پدر و مادر شما کی می باشد را علم کنیم زیرا با تقوایان ......


دوستدار میانه : 1390/4/25 - 20:39:24
با سلام حضور دوستان ، معروض می دارد با توجه به شناختی و آشنایی 15 ساله ای که از زمان دانشجویی با جناب آقای خلفاپور فرماندار محترم میانه دارم به یقین ایشان در پی حل موضوع تخلفات شهرداری میانه و برخی اعضای شورای شهر هستند و انشالله نتیجه آن را بزودی همه مردم غیرتمند میانه مشاهده خواهند نمود .
شنیده ها و نقل قولهای بعضی اعضای شورای شهر نیز حاکی از آن است دستگاه محترم قضایی نیز بطور مستند و با مدارک مستدل وارد این موضع گردیده است .
دوستدار میانه


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s