ديدار رئيس جمهور از استان: اعتراض خود را به گوش رئيس جمهور و وزير كشور برسانيم - تعدادي از شهروندان

متن شماره 270: ديدار رئيس جمهور از استان: اعتراض خود را به گوش رئيس جمهور و وزير كشور برسانيمبازدید کننده : 1022 نفر

    

از عموم مردم بخصوص  دلسوزان واقعی شهر میانه خواهشمندیم با توجه به سفر رییس جمهور محترم آقای دکتر احمدی نژاد به استان آذربایجانشرقی و تبریز که روز پنجشنبه 23 تیرماه  انجام خواهد شد در سطح استان به هر طریق ممکن طومار ، مکاتبه و درخواست ملاقات حضوری یا از طریق رساندن مطلب به نمایندگان رییس جمهور موضوعات اخیر مربوط به تخلفات شهردار خاطی فعلی میانه مجید پناه برخدا ، (میعاد) و نمایندگان کوتاهی کننده شورای شهر در حق مردم میانه  را به ایشان برسانند یا از طریق وزارت کشور و سازمان شهرداریها که در این سفر همراه رییس جمهورند درخواست رسیدگی عاجل نمایند.

آدرس قسمت دریافت شکایات مردمی  و درخواست ملاقات با وزیر محترم کشور:

http://portal2.moi.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=b1aef7d4-580d-458e-ac6a-82323c92d97b

علیهذا چون از سوی فرمانداری میانه اقدامی  و رسیدگی جدی در رابطه با تخلفات شهردار  و سه نفر از اعضای شورای شهر (آریامنش و شیویاری و خانم امیدی ) بعمل نمی آيد،  جدیت  قاطبه دلسوران واقعی شهر میانه در این زمینه  بسیار ضروری است . 

با احترام و آرزوی  رفع هر چه سریعتر این معضلات از شهر مان ‏@‏ : 1390/4/21 - 10:21:26
اخیر مربوط به تخلفات شهردار خاطی فعلی میانه مجید پناه برخدا ، (میعاد) و نمایندگان کوتاهی کننده؛
آقا طاهر قدیما می زدید میعاد (پناه بر خدا) گویا خودتونم دیگه دارید اصلش رو از یادتون می برید!
شورا که کاری نتونست بکنه امید واریم مسولان درجه بالا بتونن.


تعدادي از شهروندان : 1390/4/21 - 12:03:25
جناب @: ، متاسفیم برایتان که بجای اصل موضوع و برخورد و جلوگیری از عوام فریبی مردم توسط شهردار دارای تخلفات متعدد مجید پناه برخدا در صدد القای متکلم وحده بودن نایبی ها هستید ، شما در خواب خرگوشی خود بمانید ولی همه ما همراه کلیه معترضان و مردم شریف میانه اعتراض خود را جهت حصول به نتیجه نهایی و برخورد با اعضای سهل انگار و خائن به آرای مردم (آریامنش ، شیویاری و خانم امیدی ) به رییس جمهور و مقامات بالای مملکت ، ادامه خواهیم داد


خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه : 1390/4/21 - 12:12:04
مطلب تماس با رییس جمهور را به سایت ... نیز دادیم ولی بعوض درج آن ٍ بهانه خرابی سایت خود را بمدت باکمال تعجب دو روز (تا رفتن رییس جمهور از آذربایجانشرقی ) اعلان عمومی کرده اند !!
خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه
.............................
صداي ميانه: از ارسال كنندگان مطالب تقاضا داريم نام خود را بصورت جمع ننويسند. استفاده از نامهايي مانند "جمعي از، دانشگاهيان، اساتيد، خانواده هاي ..." فقط در طومارها ارزش دارد و در كامنتها هيچ ارزش و اعتباري ندارد. اگر هم چندين خانواده باشيد، كافيست تنها يك خانواده شهيد حرف شما را رد كند آنوقت نمي توانيد بگوييد: خانواده هاي ... .


: 1390/4/21 - 12:42:26
شهرداري زير نظر شوراهاست نه دولت


@ : 1390/4/21 - 12:58:28
جناب @: ، متاسفیم برایتان که بجای اصل موضوع و برخورد و جلوگیری از عوام فریبی مردم توسط شهردار دارای تخلفات متعدد مجید پناه برخدا در صدد القای متکلم وحده بودن نایبی ها هستید ، شما در خواب خرگوشی خود بمانید ولی همه ما همراه کلیه معترضان و مردم شریف میانه اعتراض خود را جهت حصول به نتیجه نهایی و برخورد با اعضای سهل انگار و خائن به آرای مردم (آریامنش ، شیویاری و خانم امیدی ) به رییس جمهور و مقامات بالای مملکت ، ادامه خواهیم داد
....................................
ولی این اصرار شما برای گفتن شهرت سابق یک نفر و اصرار بر آن اصل موضوع را تغییر نمی ده فقط تو نامه ای که نوشته میشه یا خواهد شد از این چیزا ننویسین نگن بخاطر مسائل شخصی تا بهش رسیدگی نکنند ، ما هم امید واریم با مسئولین خاطی بر خورد بشه .


خانواده ی شهید : 1390/4/21 - 13:20:22
ماهم عریضه ای بلند بالا آماده کرده ایم تا دست رئیس جمهور ویا اگه نشد دست یکی از همراهاشون یا وزرایی که معمولا باهاش هستن بدیم از این فرمانداری یا روابط عمومی اش ویا بنیاد شهید وپیغام وپس غامها وتهدید وتحقیر وتخفیف کردن مادر شهید مفقودالاثر فایده ای به حال ما نشد!اگه اینهم نتیجه نداد رئیس بنیاد شهید میانه(اقا واحدی)بداند که میرویم تا منتظر مرگ باشیم ودیکر مزاحم ایشان نمی شویم خدا ارحم الراحمین است شاید چون از خدا یاری نخواستم این طور جزایم را با زیر آوارماندن وبی تفاوتی های هر کس وناکسی می دهد!استغفرلله.مادرپیر شهیدگمنام


خانواده های ایثارگران : 1390/4/21 - 14:50:36
قابل توجه فرماندار محترم میانه


ا.مختاری(meeanaji )1390/4/21 - 15:32:53
:
مطلب تماس با رییس جمهور را به سایت ... نیز دادیم ولی بعوض درج آن ٍ بهانه خرابی سایت خود را بمدت باکمال تعجب دو روز (تا رفتن رییس جمهور از آذربایجانشرقی ) اعلان عمومی کرده اند !!
==================
مختاری : الله سنه و او سایتا شفا وئرسین. ان شاء الله.


مطلع : 1390/4/21 - 16:31:07
با سلام دوستان عزیز!
رییس جمهور در سفر چند ساعته خود به استان تنها در مراسم افتتاح اتوبان تبریز تهران ، کشت و صنعت و فولاد عجب شیر حضور میابد و امکان رساندن نامه و ... وجود ندارد از طرفی اگر شما ها حقید و مدارک و مستندات لازم را دارید از مبادی حقوقی و قانونی اقدام کنید اینگونه اعمال و ایجاد فضای التهاب و تشنج به صلاح مردم نبوده و در شان ملت فرهیخته این خطه نیست.
والسلام از دلسوزان شهر


شهروند میانه : 1390/4/21 - 16:41:53
جناب آقای مهندس خلفاپور
نهیبی ، صدایی ، حرکتی و....


از کادر اجرایی استان : 1390/4/21 - 17:22:06
آقای مطلع ! و آقای ... ، چرا جلوی اطلاع رسانی صحیح را دارید می گیرید !؟پنجشنبه ساعت 6 عصر در تبریز رییس جمهور جلسه عمومی و ملاقات نیز دارد مردم نیز می توانند نامه های خود را ارائه دهند


ياشيل : 1390/4/21 - 19:17:34
با سلام
در محل درج نظرات افرادي با عنوانهاي خانواده هاي شهدا يا ايثارگران اقدام به ثبت نظرات خود مينمايند.
اين موضوع اولا شرعا درست نميباشد چرا كه آوردن اسم جمع كه شامل خيل عظيمي از مردم ميباشد بدون داشتن وكالت از همه، محل اشكال است.
سئوال اين است كدام خانواده ها و كدام ايثارگران؟
بنده خودم از نظر قانوني جزء هر دو عنوان ميباشم و به لحاظ ارتباط كاري، خيلي از ايثارگران را هم مي شناسم ولي در جائي نديدم كه به شما وكالت داده باشندتا نظرات خود را با اين عنوان ثبت كنيد .بنابراين كار خلافي انجام داده ايد و در صورت شناخت شما موضوع در مبادي قانوني قابل پيگرد ميباشد.
مطلب ديگر اينكه اطلاع رساني از طريق يك سايت رسمي شايسته است بر اساس اصول نوشتاري صحيح انجام گيرد و نوشن مطالب به زبان گفتاري و لهجه فارسي در شان نويسندگان نمي باشد و به اعتبار سايت هم لطمه وارد ميكند.
و اما در مورد مسايل پيش آمده:
قطعا مسئولين شهر از جمله آقاي فرماندار در جريان مسايل پيش آمده هستند .اگر نظر بعضي ها اين است كه مسئولين پيگير نيستند اين نادرست است. چرا كه در صورت بودن مستندات كافي مسائل قانونا قابل بررسي مي باشد.
اگر نظر عده اي لحاظ نمي شود پس اشكالاتي در نظراتشان وجود دارد . بنابراين قانون راه حل اصلي مي باشد.
محكوم نمودن افراد با ذكر اسامي گناهي نا بخشودني است.و در محضر خداوند بايد جوابگو باشند.احد اصغري : 1390/4/22 - 08:50:36
از اين نامه ها زياد داده شده عزت خود را حفظ كنيم و خود فكر انتخاب آگاهانه و آزادانه باشيم


خانواده یک ایثارگر : 1390/4/22 - 09:52:15
ما نیز بعنوان یک خانواده ایثارگر از حرکت خداپسندانه آقایان ابوالقاسم زاده واعظی و عبادی و دکتر خداویردیلو در بیان حقایق و واقعیتها قدردانی نموده و از آنان می خواهیم تا لحظه آخر با اینگونه متخلفین در شهرداری قاطعانه برخورد کنند آقای یاشیل نیز نمی دانم چرا فقط به شهدا و ایثارگران توپ و تشر می زند!؟نکند شریک برخی هاست !


زنبور عسل : 1390/4/22 - 09:56:41
آقای نایبی، واقعاً دست مریزاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس مسبب مشکلات کل میانه فقط سه نفر هستند؟! به نظر من این اسمش اطلاع رسانی و خدمت و دلسوزی نیست! این گروکشی و تسویه حساب و یکسونگری است! من طرفدار هیچ باند و جناحی نیستم، طرفدار میانه ام.هنوز هم تیغ انتقاد را در نشریات و سایت شما در دست دارم، اما اینجوری که هیاهو راه افتاده، هوا را کمی آلوده می بینم. این قلم مقدس است و پاک، شایسته نیست دچار شائبه و تخلخل باشد. داغ میانه را به سینه بزنید، دستتان را می بوسیم، اما بدون حب و بغض و رابطه! بر من ببخشید اما کلماتتان چنین حسی را بر می انگیزد. قرار است حرکتی برای میانه انجام دهیم، مسئولان شهر را به چالش بکشیم، چه خوب، اما بدون جهت گیری.اگر قرار است مسئولان پاسخگو بوده و مواخذه شوند، همه شان مقصرند."گر حکم شود که مست گیرند/ در شهر هر آنچه هست گیرند." اگر میانه مشکلی دارد(که خیلی هم دارد) همه مسئولانش مقصرند، نه فقط بعضی ها!!! یا حق
..............................
صداي ميانه: زنبور عسل منتقد و دلسوز! لطفاً دوباره متن و تك تك كامنتها را بخوانيد. كداميك توسط نائبي بوده است كه تيغ خود را به اين سمت برمي گردانيد؟ تنها كار ما اين بوده كه به ارسال كننده مطلب و كامنت تذكر دهيم كه بصورت فردي مطلب ارسال كنند نه از جانب خانواده هاي ... .


زنبور عسل : 1390/4/23 - 12:32:00
با سلام خدمت آقای نایبی،
حق با شماست. با عرض پوزش، قبل از ویرایش و بازبینی، دستمال خورد به کلیک "ارسال" و از دستمان در رفت. در صورت امکان آن کامنت را حذف کنید. ویرایش شده آن را جداگانه در ج نموده ام و هم اکنون در سایت است.
با عرض پوزش مجدد


یک ایثارگر : 1390/4/24 - 11:50:55
از برخورد سخیف آقای یاشیل با خانواده های محترم شهدا و ایثارگران که دنبال نقد سازنده و سئوال از مسئولین امر میان ه هستند بسیار متاسفم . اگر یاشیل محترم لحظه ای حضور مخلصانه در جبهه یا ایثارگری داشت بخود اجازه نمی داد در این سایت اینگونه اصل موضوع خیانت شهردار و برخی اعضای شورا را از یاد برده و یقه خانواده های ایثارگران و شهدا را بچسبد ! آقای نایبی بنده هم آماده ام بعنوان یک ایثارگر در هر محکمه ای که بفرمایید بر علیه تخلفات موجود در شهر و شهرداری شهادت بدهم .


ياشيل : 1390/4/25 - 08:28:48
سلام
خانواده هاي شهدا و ايثارگران چشم و چراغ اين ملت هستند.
اينجانب با داشتن هر دو عنوان ارادتمني خود به قشر ايثارگر را اعلام ميدارم.
و هيچ برخورد نا شايستي با عزيزانم نكرده ام .و هيچ بي احترامي در موردشان روا نداشته ام .
برداشت شما قطعا اشتباه بوده است و باز هم اعلام مي دارم شما وكيل يا وصي همه خانواده هاي محترم نيستيد.
نظرات شما فقط در مورد خودتان صدق ميكند.


دوستدار میانه : 1390/4/25 - 20:40:35
با سلام حضور دوستان ، معروض می دارد با توجه به شناختی و آشنایی 15 ساله ای که از زمان دانشجویی با جناب آقای خلفاپور فرماندار محترم میانه دارم به یقین ایشان در پی حل موضوع تخلفات شهرداری میانه و برخی اعضای شورای شهر هستند و انشالله نتیجه آن را بزودی همه مردم غیرتمند میانه مشاهده خواهند نمود .
شنیده ها و نقل قولهای بعضی اعضای شورای شهر نیز حاکی از آن است دستگاه محترم قضایی نیز بطور مستند و با مدارک مستدل وارد این موضع گردیده است .
دوستدار میانه


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s