حاجي اصغري: قدر و قيمت روستائيان بايد بيش از پيش ارج گذاري شود - خبرگزاري ايسنا

متن شماره 253: حاجي اصغري: قدر و قيمت روستائيان بايد بيش از پيش ارج گذاري شودبازدید کننده : 637 نفر

به گزارش خبرگزاري ایسنا، مهندس سید محمد رضا حاجی اصغری اظهار داشت: بايد قدر و قيمت روستاييان بيش از گذشته در کشور ارج‌گذاري شود چرا كه روستاييان محور توسعه و رشد شهرها هستند.
وي با يادآوري اينكه دولت در سهام عدالت با سنت‌شكني سراغ روستاييان رفت گفت: ‌در راستاي زدودن محروميت از اين مناطق دولت مصمم است تا اين رسالت بزرگ و گفتمان امام و سيره رهبر انقلاب را در روستاها در راستاي محروميت‌زدايي عملي كند.
نماینده میانه عنوان داشت: در نخستين روزهاي شروع به كار دولت نيز خواسته مقام معظم رهبري جامه عمل پوشاندن به شعار‌هايي بود كه در راستاي جذب و كسب اعتماد عمومي داده شده بود.
حاجی اصغری تصريح كرد:‌ دهياران سربازان فعال عرصه‌هاي مديريتي هستند كه با همه تنگناها مشكلات و سختي‌ها امروز پيشگام با پيشرفت توسعه روستا تلاش مي‌كنند.

وي بيشترين تحولات و دگرگوني‌هاي صورت گرفته بعد از سفر‌هاي هيئت دولت را در مناطق محروم اعلام كرد و افزود: دهياران به عنوان معتمدان دولت سهم بسيار عمده‌اي در اين محروميت‌زدايي دارند.
اين مسئول دهياران را داراي نيت ولايي، روحيه بسيجي و اعتقاد قلبي معرفي كرد و بيان داشت: امروز بازگشت به روستا و مهاجرت معكوس به عينه در حال انجام است و سوغات نامباركي كه در سال‌هاي قبل از انقلاب در شهرها باب شده بود در حال تعطيل شدن است.
حاجی اصغری گفت: در سال‌هاي قبل از انقلاب با هدف هويت‌زدايي و استقلال‌زدايي از روستاييان مهاجرت به شهر‌ها را آغاز كرده بودند که اين امر امروز به حالت معكوس خود برگشته است.
وي خاطرنشان كرد: ‌اگر وجدان‌هاي منصف بدون هيچ حب و بغضي قضاوت كنند مي‌توان گفت؛ امروز روستاييان به روستايي بودن و كشاورز بودن خود افتخار مي‌كنند و اگر نبود همت عالي دهياران اين امر ممكن نمي‌شد.دیل آجی(dilaji )1390/4/9 - 14:25:13
:
قدر و قيمت شهريان چي؟


بشیرپور : 1390/4/9 - 14:50:32
والا اون روستاهایی که من میشناسم همه ازش فرار میکنن چون گندم هنوز کیلویی 320 الی350 تومن هست و کار نیست و میوه کشاورزها سودش تو جیب واسطه هاست و هزار تا بد بختی دیگه.
نمیدونم شما کدوم روستاها رو میگید؟ جوری تعریف کردید یه لحظه فکر کردم توی دهکده های هلند دارم زندگی میکنم.


احد اصغري(mehava )1390/4/12 - 09:35:01
:
****از طرف روستاييان با قدر وقيمت *****
همه چي آرومه تو به ما دل بستي

فوق كاغذ پاره ست تو مهندس هستي
اينو هم قانون كن با دو سه فوريت
ديگران نباشند تا تو با ما هستي
مشكلات خوابيدند تو با ما عكس بنداز

با بنر مي گوييم كه تو با ما هستي
روستا اروپا ست همه چي آرومه
نوزادامون حتي همه شون شغل دارن
بخدا تو خوبي همه چي آرومه
مسجدا مون پر پول مدرسه مون آباد
بخدا تو ماهي بو سه هات
تو بيايي اگر چهار سال ديگر
مي شوي همدم ما همه چي آرومه


: 1390/4/12 - 10:39:11
آقای حاج اصغری کدام سهام عدالت؟ آیا منظور شما همان سهام عدالتی است است که در نزدیکی انتخابات سود آن را دادند و بعد همه چیز فراموش شد؟ آیا منظور شما همان سهام عدالتی است که مجلسیان در مورد منبع تامین سود آن در استانه انتخابات تحقیق می کنند؟ واقعاً که!!!


عظیم ناصری : 1390/4/12 - 11:12:22
آقای حاج اصغری کدام سهام عدالت؟ آیا منظور شما همان سهام عدالتی است است که در نزدیکی انتخابات سود آن را دادند و بعد همه چیز فراموش شد؟ آیا منظور شما همان سهام عدالتی است که مجلسیان در مورد منبع تامین سود آن در استانه انتخابات تحقیق می کنند؟ واقعاً که!!!


فرهنگیان و بازنشستگان میانه : 1390/4/13 - 11:03:31
سهام عدالت !!!!! ما فرهنگیان که از سال 87 برگه سهام خود را دریافت کرده خبری از پرداخت سود سهام عدالتمان را ندیده ایم آقای حاجی اصغری کاش بجای ... به فکر مردم هم بوديد !؟ انتخابات نزدیک است ...
.................................
صداي ميانه : بياييد انتقادهاي نيشدار و متلك گونه را كنار بگذاريم. هيچ انساني انتقاد با دشنام و اهانت را نخواهد پذيرفت. بياييد آداب انتقاد را ياد بگيريم و تمرين كنيم.


جعفر متمدی : 1390/4/14 - 15:39:56
واقعا باید به حال این مردم شهر گریست نماینده مردمی با دوز و گلک می خواهد خودی نشان دهد میانه منفجر می شود و این آقا به دنبال رای است ،دیگر بس است.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s