استاندار: دو تکواندوکار طلایی ما نشان دادند جوانان در ورزش به بصیرت رسیده اند - خبرگزاری فارس

متن شماره 215: استاندار: دو تکواندوکار طلایی ما نشان دادند جوانان در ورزش به بصیرت رسیده اندبازدید کننده : 531 نفر

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي تربيت‌بدني آذربايجان‌شرقي، احمد عليرضا بيگي در جلسه شوراي عالي ورزش استان اظهار داشت: مطرح شدن نام تبريز، آذربايجان و جوانان اين استان براي مردم گوارا بوده و آنها را خوشحال مي‌كند.
وي ادامه داد: زماني كه دو تكواندوكار طلايي استان در مسابقات جام جهاني كره جنوبي، مدال‌هاي خود را به حضرت زينب (س) اهدا مي‌كنند، نشانگر اين واقعيت است كه جوانان در اثر ورزش، به بصيرت دست يافته‌اند.
بيگي بالا رفتن ميزان اعتماد به نفس و الگو شدن ورزشكاران قهرمان را از ديگر فوايد ورزش در جامعه برشمرد.
وي همچنين در خصوص سند توسعه ورزش استان كه از سوي اداره كل تربيت‌بدني تهيه و ارائه شده است، گفت: بايد هدف از تهيه اين سند به روشني اعلام شود، هدفي كه جدا از اهداف كلان كشور نبوده و همان دستيابي جوانان به جايگاهي كه جمهوري اسلامي براي آنها ايجاد كرده است.
بيگي تصريح كرد: با مشاركت بيشتر دستگاه‌هاي اجرايي مي‌توان برنامه‌هاي جامع‌تر و مهم‌تر در اين سند براي ارتقاي ورزش استان اجرا كرد.
وي تاكيد كرد: بايد به اهداف ترسيم شده در برنامه پنج ساله دست يابيم و براي رسيدن به هدف، بايد تمام موارد و طرح‌ها را موشكافانه بررسي كنيم.
سند و تمبر يادبود برنامه پنجم توسعه ورزش آذربايجان‌شرقي در دومين جلسه شوراي عالي ورزش و تربيت‌بدني آذربايجان‌شرقي با حضور احمد عليرضا بيگي استاندار آذربايجان‌شرقي و مديران كل استان رونمايي شد.
در دومين جلسه شوراي عالي ورزش و تربيت‌بدني آذربايجان‌شرقي با حضور استاندار ورزش دوست و حامي ورزش استان، معاونان و مديران كل استان در خصوص ارائه گزارش از آخرين وضعيت ورزشي استان در سال 89 و ارائه آمار مقايسه‌اي، تشريع سند راهبردي توسعه ورزشي استان،رونمايي سند و ارائه رهنمودهاي استاندار آذربايجان‌شرقي برگزار شد.
استاندار آذربايجان شرقي در پايان اين جلسه تمبر يادبود رونمايي از سند راهبردي و توسعه ورزش استان را امضا كرد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003090723استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s