گزارش تصویری از مشکلات راهنمایی رانندگی و شهرداری در میانه - گزارش تصویری از شهر میانه

متن شماره 163: گزارش تصویری از مشکلات راهنمایی رانندگی Ùˆ شهرداری در میانهبازدید کننده : 826 نفر

باسلام. لینک تصاویر قبلی دچار مشکل شده لطفاً این فایل را جایگزین کنید و قبلی را حذف کنید:

................................................................................................................................

مشکلات چراغ های راهنمایی و رانندگی

کار کردن همزمان Ø²Ø±Ø¯ Ùˆ Ù‚رمز :

خاموش بودن هم زمان چراغ های راهنما:

منظم کار کردن چراغ Ø³Ø¨Ø² :

ریختگی یا شل شدگی یک لامپ Ù‚رمز Ø¯Ø± چراغ راهنما :

بر طبق آیین نامه های راهنمایی و رانندگی خودرو هایی که قصد پارک در حریم میدان را داشته باشند باید با فاصله 15 متری از آن قرار گیرند ولی همان گونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید خط پارک های شهرداری این مورد را نقض کرده و حتی به نیم متر آن هم رسیده است !

شهرداری Ø¯Ø± یک اقدام نادر خیابان بانک ملی را مورد هدف قرار داد Ùˆ بعد از کندن آسفالت وسط خیابان آسفالت های تخریب شده را روی آن ریخته Ùˆ صحنه را به همان گونه رها کردهصرفاً جهت اطلاع : 1390/1/12 - 01:11:26
سلام خدمت مدیر سایت
مکاتبه ای که بین گروه ما و شما شد، ما به این نتیجه رسیدیم که سخن شما منطقی است و حق با شماست و ما باید به در تصاویر خود منبع را درج کنیم و همین کار را نیز کردیم ولی گویا عضوی از سایت شما به بازی گوشی خود ادامه داده و متن درج شده در تصویر را پاک کرده است و مانند بار قبل ، مطلب را تحریف و بدون منبع درج گردانده است .
لذا از شما خواهشمندیم به مورد فوق رسیدگی کنید و از انتشار چنین مطالبی جلو گیری کنید .
برای اطمینان از منبع متن و تصاویر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید :
http://serfan.miyanali.com/2
امید است شما نیز به عنوان مدیر مسئول از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری به عمل آورید .
با تشکر گروه صرفاً جهت اطلاع .
.................................................
صدای میانه: شما نیز به ما حق دهید که امکان بررسی تمامی مطالب ارسالی در اینترنت را نداریم. اگر اینگونه باشد باید مانند سمینارهای علمی یک گروه داوری داشته باشیم تا سرقت های علمی را بررسی کند که متأسفانه برای ما مقدور نیست. در مورد این مطلب، روی مطلب دیروز لینک را معرفی کردیم ولی مجدداً با برهم خوردن لینک، اصلاح شده آن نیز ارسال شد که روی آن آدرسهای شما وجود نداشت و واقعیتش این است که ما متوجه نشدیم کدام اصل و کدام فرع است.
در خاتمه مجدداً از تمام ارسال کنندگان مطالب تقاضا داریم آدرس لینک های مطالب را درج کنند. این کار نه تنها کسر شأن نیست بلکه نشان می دهد ما اهل تحقیق و کنکاش هستیم.


مهندس شهر(Mohan )1390/1/13 - 11:33:11
لطفا مورد عدم وجود تابلوب اسامی کوچه ها را نیز به مشکلات فوق اضافه فرمایید ، چرا که هیچ تحرکی از واحد املاک و شورای نامگذاری اماکن و معابر شهرداری برای این امر مهم 14 سال است دیگر دیده نمی شود


سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه(hamlonagl )1390/1/14 - 10:52:40
ضمن تشکر از انتقاد همشهری گرامی
به استحضار می رساند چراغ راهنمایی موجود در میدان روبروی اداره آموزش و پرورش (تقاطع خیابانهای بانک ملی و شهید میانجی)، بعلت نقص فنی دستگاه فرماندهی با مشکل روبرو شده که در دست تعمیر و راه اندازی مجدد می باشد.


سيد علي : 1390/1/14 - 14:53:46
عرض سلام وعرض ادب واحترام
متاسفم بگم كه شهرستان ما بر اثر برخورداري از مسئولين بيخيال!!!هراز چند گاهي شاهد عدم مديريت انها ميشويم!يادمون نرفته چندسال پيش زمستون بخاطر بارش شديد برف شهر به مدت چندروز قفل گرديد و!!!ويا امسال در شب سيزده فروردين خيابونها بخاطر عدم هماهنگيه شهرداري وراهنمايي رانندگي دوباره شاهد بي مديريتي شهرشديم دست فروشان با اونواع چرخ وماشين وانت ونيسان تمامي مناطق پر ترافيگ شهررا مسدود كرده بودند كسي نبود بااونا برخورد كند ويا عدم برخورد راهنمايي رانندگي با متخلفين رانندگي كه دوبله در خيابانهاي اصلي پارك كرده بودند وبرشدت ترافيگ اضافه كرده بودند.اخه تا كي همشهريان انتقاد كنند وكسي جوابگو نباشد .درسته وقتي اكثر مسئولين شهر غيربومي شدند وتعطيلات را در شهر وكاشانه خودشون سپري كنند بايد شاهد وضعيت بدتراز اين هم باشيم.
خدابه داد ما برسد


سلنا : 1390/4/24 - 01:57:54
سلام خدمت شما خوانندگان محترم:
تا چند روز پیش تهران بودم.از شرایط مدیریتی به وجد اومدم
خیابانها با اینکه شلوغ بودند امابا اتخاذ تصمیمات دقیق هماهنگی بیشتر به چشم می آمد......................
اما در میانه اوضاع مدیریتی خراب است
چرا فقط در جاده موارد امنیتی و رانندگی برقرار است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا مسول محترم راهنمایی و به فکر این معضلات نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s