چه کسانی امسال در میانه برنده ماراتُن نفس گیر انتخابات مجلس نهم خواهند بود؟ - شهروند میانه ای

متن شماره 160: Ú†Ù‡ کسانی امسال در میانه برنده ماراتُن نفس گیر انتخابات مجلس نهم خواهند بود؟بازدید کننده : 1755 نفر

شما نظر دهید :  Ú†Ù‡ کسانی امسال در میانه  Ø¨Ø±Ù†Ø¯Ù‡ ماراتُن نفس گیر انتخابات مجلس نهم خواهند بود؟

........................................

صداي ميانه: از ذكر اسامي خودداري مي شود. بهتر است دوستان فارغ از هر شخص، به مشخصات يك نامزد و نماينده اشاره كنند.زنبور عسل : 1390/1/10 - 08:04:01
این برای آماده کردن ذهن مردم درمورد یک اسم خاص نیست؟ نه؟ چون جدیداً بعضی نظرخواهی ها، بیشتر "نظردهی" است نه نظر خواهی!!!!!!


: 1390/1/10 - 08:49:13
مددی


محمدصادق نائبی(msnaebi )1390/1/10 - 10:00:24
باسلام. نمي دانم اين اسامي را از كجا و طبق چه دلايلي آورده ايد؟ در مورد اين نظرخواهي نظر خودم را مطرح مي كنم:
1 ـ افرادي در اين ليست هستند كه قصد حضور در انتخابات مجلس را ندارند يا بخاطر عدم علاقه يا بخاطر عدم توانائي يا بخاطر عدم تأييد صلاحيت يا به هردليل ديگر. از جمله خودم!
2 ـ افرادي مي شناسم كه خود را براي رقابت در انتخابات آماده كرده اند ولي اسمشان در ليست نيست.
3 ـ در ليست افرادي را مي بينم كه قدرمسلم در انتخابات شوراي شهر هم نمي توانند حتي به عنوان عضو علي البدل انتخاب شوند چه برسد به انتخابات مجلس!
4 ـ در ليست فوق افرادي مشاهده مي شوند كه يا بارها در انتخابات حضور يافته و مورد استقبال قرار نگرفته اند يا ردصلاحيت شده اند، لذا باز تكرار مكررات مي كنند و عرض خود مي برند و زحمت ما مي دارند!
هنوز براي طرح چنين نظرخواهي زود است. وقتي تركيب نهايي نشده و چهره ها خود را نشناسانده اند، نمي توان به نتيجه مقبولي رسيد.
بنده در شش ماهه دوم امسال با مطرح شدن چهره هاي انتخاباتي به تفصيل و به تكميل به معرفي نامزدهاي انتخاباتي خواهم پرداخت كه حاوي نقاط قوت و ضعف آنها خواهد بود تا همشهريان عزيز در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشندو با شناخت كافي انتخاب خود را داشته باشند.


شهاب نونهال(4334 )1390/1/10 - 12:52:30
امیدوارم در انتخابات آینده هر دو نماینده شهرمان از چهره های اصولگرا باشد.


حسن : 1390/1/10 - 13:24:26

نائبی جنابلاری
سئچگی دن اونجه مانعه لره باخمایاراق کی بیلمیرم سیزین باره نیزده نه اولا بیلر ،من آرزو ائدیردیم سیز میانانین وکیلی اولاسیز آما تاسفله بویوروبیسیز سئچگی یه آدای اولمیاجقسیز.


همشهری : 1390/1/10 - 20:57:41
تا جایی که بنده اطلاع دارم شرایط لازم جهت کاندید شدن نمایندگی مجلس شورای اسلامی داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ، 4 سال مدیریت اجرایی یا حداقل یک دوره نمایندگی مجلس می باشد. بعضی از اسامی فوق مدرک لیسانس را نیز به زور دریافت کردند.
همانطوری که آقای نائبی عزیز هم بیان کردند بعضی از آقایون موجود در لیست فوق، حتی در انتخابات شورای شهر هم نمی توانند رأی بیاورند.
لذا از مدیریت محترم سایت خواهش می کنیم و پیشنهاد می دهیم جهت جلوگیری از تبلیغات بی مورد و و غرض ورزی بعضی از سو استفاده کنندگان از آزادی بیان و ارسال مطالب موجود در سایت صدای میانه(که با اهدافی خاص صورت می گیرد)، از انتشار لیست اسامی قبل از قطعی شدن لیست نامزدها یا قطعی شدن اعلام آمادگی افراد، ممانعت بعمل آورند.
از توضیحات کامل آقای نائبی نیز سپاسگزاریم.


دیل آجی(dilaji )1390/1/10 - 21:56:24
نائبی قوتار! منه ده یوخ! مهندس فایقی نن گلیسن یا دکتر هاشمی نن؟


طاهر نائبی(mayana )1390/1/10 - 22:34:19
بعضی از اسامی در لیست بالا باید اعتماد به نفس زیادی داشته باشند اگر خدای ناکرده اسم نویسی کنند.
بعضی دیگر نیز که عضو ثابت ادوار گذشته انتخابات در شهرستان میانه هستند و اسمشان اگر نمی آمد باعث تعجب بود .


مهندس شهر : 1390/1/11 - 11:56:58
-با سلام ، از دوستان تنی چند از افراد یاد شده در لیست بالا (اظهار نظر همشهریان در مورد کاندیداهای احتمالی نمایندگی مجلس)هستم که با خودشان صحبت می کردم کاملا اظهار بی اطلاعی از چنین لیستی نموده و حتی رسما اعلام عدم حضور می نمودند
-عده دیگری نیز اعلام می نمودند که در دوره قبل نیز شرکت داشته و تایید صلاحیت نیز دریافت کردده ولی انصراف دادند ودر این دوره اصلا قصد شرکت ندارند.


مهندس شهر : 1390/1/11 - 13:02:31
این روال ... (محفوظ) و طرفدارانش است که هر کس بخواهد در میانه عرض اندامی بکند سرش را زیر آب می کنند یا تمسخر و بهتان گویی را بر علیه اش راه می اندزند.
از مدیران محترم سایت صدای میانه می خواهم در این قسمت نیز از بردن اسامی افراد توسط اظهار نظر کنندگان خودداری ورزیده و توهین و اهانت را نگذارند در این سایت خوب نهادینه شود در نظرخواهی همشهری خوب است تجدید نظر فرموده و اسامي اشخاص را حذف نمایید . والله ما که تو کار پر خطر و پر مسئولیت مهندسی هر چقدر هم آزار و اذیت ببینیم اینگونه به دیگران حمله نمی کنیم آقای همشهری ما چرا اینقدر از کوره در رفته خدا می داند.
....................
صداي ميانه: با پيشنهاد شما موافقت مي شود و اسامي حذف مي گردد.


مهندس شهر : 1390/1/11 - 14:03:39
با تشکر از سعه صدر و دقت شما عزیزان ، لطفا تو اظهار نظر ها نیز اسم اشخاصی را که موردتوهین قرار گرفته اند را حذف فرمایید (مثلا در اظهار نظر آقای همشهری که به فرد خاصی توهین کرده ) حداقل نقطه چین بگذارید تا این اشخاص بی نزاکت (مثل همشهری ) دیگر در سایت صدای میانه جرات بی ادبی و زیر سئوال بردن جایگاه اخلاقی خوب این سایت وزین را پیدا نکنند . چه بسا ممکن است از سوی ... و طرفدارنش به میدان تخریب آمده باشند .
ممنون از لطفتون


مهندس شهر : 1390/1/11 - 17:42:45
مسئولین سایت صدای میانه :
مثل این که درخواست این همکارتان بعنوان یک مهندس چندین ساله شهر را حتی بعنوان بنا نیز محسوب ننمودید .خواهش جدی دارم اسم دوستمان را که توسط یک همشهری به ایشان اهانت شده در متن اظهار نظر (همشهری ) حذف نمایید.
..................................
صدای میانه: متأسفانه سهل انگاری از جانب ما بوده که اسم ایشان را که از فرزندان صالح شهرمان هستند فیلتر نکردیم. این کامنت از بس شاخ و برگش حذف شد که این قسمت را فراموش کردیم. باز هم ممنون از تذکرتان.


مهندس شهر : 1390/1/11 - 18:03:55
ممنونم مهندس .دست مریزاد .


مهندس شهر : 1390/1/11 - 18:17:44
از آقای نائبی و جناب "اهل قلم" که مطالب خوبشون را می بینیم تشکر می کنم .متن بسیار جالب و سازنده جناب آقای اهل قلم یادآور صفا و صمیمیت آذریهای یکرنگ و تحصیلکردگان با غیرت دیارمان است که متاسفانه بدلیل بداخلاقیهای سیاسی مخصوصا این دو سه سال اخیر به کلی فراموش شده .
امید که آرامش و اخلاق نیکوی آذربایجانیها در امور سیاسی نخبگان شهرمان نیز مشهود باشد و خدای ناکرده دیگر شاهد فضای ناسزا گویی و تخریب و بداخلاقی سیاسی علیه یکدیگر نباشیم . اگر متحد باشیم از سایر شهرهای پیشرفته استان نیز می توان جلوتر زد .
همه شنیده ایم که موقع رفتن فرماندار سابق میانه به شهر مراغه بعنوان مسئول اجرایی و فرماندار آن شهر در صبح دومین روز کاریش بدلیل اتحاد مردم و ریش سفیدان و تحصیلکردگانش به ایشان تذکر سختی مبنی بر تاخیر و دیر حاضر شدن در فرمانداری مراغه داده شده بود ما نمی گوییم خدای ناکرده اهانت به مسئول اجرایی شود ولی این همه پتانسیل و نیروی تحصیلکرده و کارآمد در شهرستانمان داریم آیا بازهم باید همدیگر را فیتیله پیچ کرده و پس از ضربه فنی ( یا ناک اوت بقول ورزشکاران ) باید شهرما و آینده و پیشرفت شهرمان را به وادی فراموشی سپرده و بازهم غریبه نوازی کنیم . همه کمی گویند برخی مسئولین غیر بومی با مدرک دیپلم یا زیر دیپلم و با یک وانت وسایل به میانه بعنوان مسئول آمده و بعد از دو سه سال سر مردم شهر را (به دلیل عدم پیگیری خواسته ها از مسئولین ) شیره مالیده و با مدرک دکتری و دو کامیون اثاثیه می روند.به قول معروف ( مردم میانه غریبه نوازند! )) پس خود همشهریان و هم شهرستانیهای میانه ای کی به داد هم خواهند رسید ؟
از آقای حا... هم می خواهم کمی واقع بینانه تر به این مطلب حقیر توجه فرمایند


احسان : 1390/1/11 - 21:24:37
امیدوارم هرکی که نماینده میشه اول به فکر میانه باشه بعد به فکر تثبیت جایگاه خودش . من که تو این یک سال و خورده ای که برگشتم میانه چیز خاصی ندیدم یا شایدم از نظر من دور مونده . به نظر من اگه این طوری پیش بره تا چند سال آینده شاید جمعیت میانه کم تر و کم تر بشه . ...


حامیان دکتر مددی(madadiyon )1390/1/11 - 21:49:57
البته در هر انتخاباتی یک عده سیاهی لشگر هستند ولی همیشه رقابت بین دو سه نفر بیشتر نیست. البته این بار سرنوشت انتخابات لااقل برای یک نفر از قبل معلوم هست.


پدرام نائبی(Hamshahri )1390/1/12 - 14:44:29
طرفداران دکتر مددی: البته در هر انتخاباتی یک عده سیاهی لشگر هستند ولی همیشه رقابت بین دو سه نفر بیشتر نیست. البته این بار سرنوشت انتخابات لااقل برای یک نفر از قبل معلوم هست.

..................................

پدرام نائبی:طرفدارن گرامی حاج آقا مددی کمی در مورد سخنانتان مواظب باشید !خوب است بدانید همین ادعا در سال۸۸ توسط فتنه گران و سران فتنه مطرح شد ولی وقتی دیدند اوضاع به گونه ی دیگری است ادعای تقلب در انتخابات را مطرح کردند.


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/12 - 16:11:59
با توجه به اعلام آمادگی برادر دیل آجی مدیریت محترم سایت اسم ایشان را نیز به لیست فوق اضافه نماید
دیل آجی دوستت داریم
دیل آجی خیلی خفنی
فقط دیل آجی بگو کی استعفا بدیم بیاییم تبلیغات
اَ نلی دیل آجی یر گوی دیل آجی بیان دیل آجی ایان دیل آجی
چکیلیون ایانا شاکلیلب گلیروخ
البته لازم است بدونید 4 سال اول برای ارائه برنامه در نظرگرفته شده است.


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/12 - 16:15:20
کاندیدا فقط دیل آجی
من سن قربات دیل آجی
بلی دیل آجی
فقط سن سن بیز نماینده دیل آجی
فقط سن فقط بللللللللللللللیییییییییییییییییییییییی
نماینده فقط دیل آجی


دیل آجی(dilaji )1390/1/12 - 17:10:05
با تشکر از الطاف تمام همشهریان عزیز بدین ترتیب آمادگی خود را برای حضور در انتخابات اعلام می دارم. مردم فهیم نیز قدر من را می دانند و اخیراً دیدند که اهالی آشاغی چاراه الی یوخاری چاراه چه حمایتی از من کردند. من اگر کار هم نکنم اولاً مانع تراشی نمی کنم دوماً با از مردم فاصله نمی گیرم. سوماً مثل بعضی ها نیستم که حضور خودشان در انتخابات را شدیداً رد کنند ولی یک دفعه سبز بشند و اسم بنویسند. من شجاعانه و صادقانه می گویم: می آیم
دیل آجی آمد ...


پدرام نائبی(Hamshahri )1390/1/12 - 17:53:40
دیل آجی جون:

اگه تو اسم نویسی کنی می تونی رای بیشتری نسبت به بعضی از اون آقایونی که قبلا اسمشون در لیست بالا بود بیاوری.(حداقلش که بیشتر از ۵۰۰ تا رای می آوری!!) یا اینکه یک حاشیه ی امنیتی برا خودت درست کن و از اختلافات کاندیداهای دیگر نهایت استفاده رو بکن شاید هم برنده شدی.

دیل آجی برو تو میتونی
حامیان دکتر مددی(madadiyon )1390/1/12 - 20:22:34
پدرام کوچولو جان! تو چند سال داری که اینگونه اظهار فضل می کنی؟ ژست پروفسوری گرفتی ولی سن و سالت نشون نمیده که بیشتر از دیپلم باشی. برو بعداً بیا صحبت می کنیم!


پدرام نائبی(Hamshahri )1390/1/12 - 21:25:05
حقيقت تلخه !!دركت مي كنم


المیـرا ناصری(Elmira )1390/1/12 - 21:58:33
ما به نزدیکترین شخص به مهندس هاشمی رای خواهیم داد. نه بخاطر اینکه اطلاعات مهندس هاشمی را در ذهن دارد بلکه به این خاطر که باز از کمک مهندس استفاده کند و طرح های نیمه تمام را تمام کند و برای دیدن معاون وزیر یا معاون استاندار دیگر وقت نگیرد!
... (محفوظ) ـ مهندس فائقی ـ دکتر هاشمی


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/12 - 23:10:25
سلام خانم ها و آقایون عزیز به این زودی رای خود را آشکار نسازید


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/12 - 23:11:32
دیل آجی ما آماده ایم تا پیروزی نهایی


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/12 - 23:22:36
حامیان دکتر ایکس ایکس ایکس
حضور دوباره شما را در میانه به فال نیک گرفته فقط چرا ایام انتخابات می شه تشریف می یارید بفرمائید میانه ایها بیشتر از این میهمان نواز هستند
ضمنا آماده بهره برداری و بکارگیری تجربیات ده ساله ابشان برای تبلیغات هستیم


محمدرضا سرابی(sarabi )1390/1/12 - 23:33:45
حتماً مردم میانه به دو کاندید اصولگرا و معتقد به اصول انقلاب اسلامی رای خواهند داد.


المیـرا ناصری(Elmira )1390/1/13 - 18:48:12
آقای نونهال که معلوم است مانند تمام طرفداران آقای حاجی اصغری بدون هویت هستی، این عکس من و نام و شهرتم واقعی هست و تا هفت جدم را همه می شناسند این شما هستید که خودتان را باید معرفی کنید. هر روز یک نام جدید خلق می کنید و یک عکس برای خودتان انتخاب می کنید ولی هیچ یک واقعی نیست. چرا می ترسید؟ چرا خودتان را معرفی نمی کنید؟ شماها در همان سایت ... (محفوظ) عکس این و اون را برمی دارید و برای خودتان اسمی درست می کنید و با دیگران صحبت می کنید. از جمله اینکه عکس من را یکی دیگر دزدیده و شما هم عکس آقای سلطانی را دزدیده اید. از آدم بی هویت هرچه بگید برمیاد.


شهاب نونهال(4334 )1390/1/14 - 00:56:13
ابتدا خدمت آقای پدرام نایبی وصدای میانه عرض می کنم که عکسی که من استفاده کرده ام مربوط به هیچ شخصی نیست بلکه عکس یک گل آفتابگردان است و در سایت میانالی هم عکس راهپیمایی حماسی مردم در 9 دی را گذاشته ام و علاقه ای نداشتم عکس خود را بگذارم و فکر نکنم اشکالی داشته باشد و این که گفتید عکس آقای سلطانی در میانالی ،عکس مربوط به ایشان هم نیست و عکس یک بازیگر است . دوما که من بعد از انتقاد به جای علیرضا قریشی حرف او را پذیرفتم و عکس این بازیگر را حذف کردم و عکس گل آفتابگردان گذاشتم.
و در مورد عکس خانم ناصری من در سایت میانالی دیده بودم که کسی با اسم الهام راسخ و عکس ایشان در انجمن ادبی بود که با این توضیحات شما معلوم می شود که ایشان از عکس شما سواستفاده کرده اند و من بابت اتهامی که به شما وارد کردم عذرخواهی می کنم. امیدوارم عذر خواهی حقیر را بپذیرید. و از شما و صدای میانه می خواهم اینقدر من را به مهندس حاجی اصغری یا هر کس دیگر ربط ندهید من خود شخصیت مستقلی دارم و هیچ ارتباطی با ایشان یا کس دیگری ندارم من دست تمام کسانی که برای آبادانی شهرمان قدمی بردارند را می بوسم حتی اگر مهندس هاشمی باشد.!!! آقای پدرام نایبی و مسولان صدای میانه اینقدر روی این پیام مهدی موسوی که شما همچنان به من نسبت می دهید مانور ندهید کار خوبی نیست این مساله تمام شده است این حرفتان خیلی تکراری شده واقعا در شان شما نیست این مساله را پیراهن عثمان قرار دهید حرف تازه ای بزنید واقعا خسته شدم از بس که در این مورد جواب پس دادم
لطف کنید اینبار فیلتر نکنید ممنون


سؤز باز(sozbaz )1390/1/14 - 21:15:21
بولار کی من تانییرام کاندید اولاجاخلار هئچ فرق ائله مز هانسی اولسون!


میانالی قارداش(miyanaliam )1390/1/15 - 17:31:37
با سلام خدمت تمامی همشهریان گرامی
با تبریک سال نو و آرزوی شادی و سلامتی برای همه همشهریان
بنده مطالبی که دوستان فرستادند تقریبا مطالعه کردم
خوشحالم که این چنین در این فضا بحث در مورد آینده شهر برایمان اهمیت دارد و این را به فال نیک میگیرم که انشا الله در سال جدید با افکاری مثبت به فکر پیشرفت شهرمان باشیم.
اشکالی که در بین نظرات عزیزان از نظر بنده میتوان مطرح نمود بحث یکطرفه بدون ذکر دلایل قابل قبول است.
من از خانم ناصری که فرمودند نزدیکترین فرد به آقای هاشمی رای خواهیم داد سوال میکنم آیا این دلیل قانع کننده ای برای شرکت در یک رای گیری با این اهمیت زیاد میباشد؟
به نظر بنده باید بعد از معرفی شرکت کنندگان که همگی انشا الله برای آبادانی شهر در صورت موفقیت تلاش خواهند کرد باید سابقه اجرایی ،صداقت در گفتار در راستای اجرایی کردن گفته ها، انگیزه شخص در خدمت به همشهریان، در دسترس بودن برای رساندن مشکلات مردم و .... مورد آنالیز قرار دهیم سپس فردی از بین همشهریان عزیز کاندید شده را انتخاب و برای موفقیت ایشان تلاشمان را انجام دهیم .
از حامیان دکتر مددی عزیز نیز میخواهم که به سن و سال اشخاص این چنین اظهار نظر نکنند و به طرفداران کاندیداهای دیگر حتی مخالفان آقای دکتر اجازه دهند تا دلایل حرف خود را مطرح کنند اگر معقول بود بعد از ارزیابی مطالب و بحث مثبت بین افراد اگر مشکلی بود سعی بر رفع آن کنیم تا کاندید مورد نظرمان با قدرت تر در راستای رسیدن به هدف خود که انشا الله خدمت خواهد بود قدم بر دارد.
از طنز نویسان عزیز که مطالب سیاسی خود و گاها آگاهی رساندنشان در قالب طنز که یک هنر است تشکر میکنم که انشا الله به دور از هر گونه یکطرفه گویی باشد تا فضایی سالم برای انتخاب بهتر فراهم آوریم.
از آقا پدرام عزیز هم به خاطر تحلیل مسایل تشکر میکنم و تقاضا دارم بایک نظر یاهر مطلبی از طرف طرفداران در مورد کاندید موردنظر ، نظر شخصی خود را اعلام نکنند لا اقل این که اجازه دهید تا همه نظر هاشون رو بدن بعد از بحث تصمیم گیری کنیم.
با تشکر از تمامی همشهریان عزیز
در ضمن از خانم ناصری و آقای پدرام و حامیان دکتر مددی که در مورد نظراتشون نظر دادم اگر اختلاف نظری داشتند خوشحال میشم بشنوم.
یا علی


جنگال : 1390/1/19 - 16:07:20
افرین بر این همه شعور سیاسی اعضابین خودمونیم هر کدام منافعی را در نظر دارید که خودتان رو دارید می کشید و من هم حمایت خودم رو از .. اعلام می کنم


اصغري : 1390/1/21 - 14:34:14
خدا كند دكان عوامفريبي اين دوره كم مشتري تر باشد


: 1390/2/6 - 11:11:10
امروزه در شهرمان ميانه شور خاصي جهت حضور در انتخابات مجلس شوراي اسلامي شروع گرديده.رايزني تعدادي از بزرگان و دلسوزان از افراد موثر واگاه ومدير براي حضوري فعال در اين وادي به چشم ميخورد....يكي از اين مردان ميانه اي با سوابق مديريتي كلان آقاي ... (محفوظ) است. ايشان سوابق خوبي دارند ميتوانند براي شهرمان مفيد باشند.كاش ايشان را جهت اين كار راضي نمايند؟مطلب مهم انكه ايشان از ديار خانواده شهدايي هستند كه در تاسوعاي سال 1357بعنوان مبارزان واقعي قدم در ديار شهادت وايثار نهادند وعزت وافتخار به شهرمان بخشيدند .اجرشان با خدا.
..............................
صداي ميانه : مخاطب عزيز! تلاش صداي ميانه پرهيز از تبليغات شخصي و پرهيز از شروع زودهنگام انتخابات مجلس است. شرط ورود يك نامزد انتخاباتي هم شناخت متقابل بين ايشان و مردم است و هم رضايت و موفقيت در محل كار فعلي.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s