علیرضا قریشی

شمارهتصوير عنوان مطلب نظرات بازدید تاریخ
4اعلام آمادگی برای عهده دار شدن مدیریت صدای میانه189721390/3/6-23:35:47
3تفاوت های آماری دو نطق اخیر نمایندگان ما در مجلس شورای اسلامی107001389/12/20-19:54:08
2حاجی اصغری همچنان بی پاسخ ؛ پاسخی دیگر از حامیان حاجی اصغری1614651389/9/30-16:13:59
1سندی محکم در اثبات "صبا" نام کهن میانه 612821389/9/14-19:18:55
1آخرین نظرات :

من حمید(miyana )1390/3/10 - 01:41:23
قریشی : به قول دیل آجی خر همونه پالونش عوض شده. چهره جان چهره عوض نکن
---
حمید:علیرضا جان این چه لحنی است در سایت صدای میانه که مربوط به شهرستان میانه میباشد سخن میگویی.
فکر کنم بدونی حرمت اما زاده رو کی نگه میداره !

سلام خدمت خانم زندی
متاسفانه بنده ساکن میانه نیستم از خیلی سالها پیش.
اگر روزی مثلا از اداره فرمانداری در خواست یک جلسه فوری را با مدیران سایتی که مربوط به میانه هستن در خواست شد و حتما باید امروز در این جلسه حضور پیدا کنن:
1.(اگر مدیر ساکن میانه باشد):سریع حضور پیدا خواهد کر د و از سایت در برخی مسائل دفاع خواهد کرد.
2.(اگر مدیر ساکن میانه نباشد):چند ساعت بعد از اعلام جلسه با خبر میشود خودش که نمیتواند تشریف بیاورد و تاکید هم شده جلسه ضروری است باید زود تشکیل شود و او تا برسد میانه ادارات تعطیل و مسولان همگی پراکنده , مدیر بعد از گذشت چند ساعتی تصمیم به انتخاب شخصی کرده و برود جلسه و شخص مورد نظر هم هیچ اطلاعی از کم و کیف سایت ندارد مجبور میشود شنونده باشد به هیچ دردی نخورد و نگرش برخی افراد نسبت به سایت جور دیگری شود و.!(یک نکته اینجا هم وقت زیادی هدر میرود که از قدیم گفته اند وقت طلاست و هم ممکن است شان سایت پائین بیاید)
و
یا شاید گروه خاصی دیدارحضوری چند ساعتی را با مدیر سایت را میخواهند
1(اگر مدیر ساکن میانه باشد):سریع با آن گروه دیدار میکند.
2(اگر ساکن میانه نباشد):
بعد از فرستادن ایمیل و پیام به مدیر محترم که با شما دیداری ضروری داریم مدیر چون در میانه تشریف نداره چند ساعتی طول میکشه نماینده ایی را انتخاب کند سپس نماینده میرود و حاضر میشود افراد در خواست کننده دیدار ,سوال هایی میپرسن و فرد نماینده دوبار از همه جا بی خبر شنونده میشود و بعد از چند هفته مدیر تشریف میاره میانه و در خیابان ها دنبال آن گروه میشود که من حاضر هستم جلسه داشته باشیم و از سایت دفاع کنم گویا نماینده انتخابی کاری نتونسته کنه و دست گل به آب داده !(یک نکته اینجا هم وقت زیادی هدر میرود که از قدیم گفته اند وقت طلاست و هم ممکن است شان سایت پائین بیاید)
عزیزان این سایت و امثال این سایت ها نشان دهنده آبروی شهرستان میانه در فضای سایبری میباشد پس مدیر شدن در این سایت یعنی به دوش گرفتن فرهنگ آبروی میانه در فضای سایبری.
. اشخاصی که کاندیدا میشوند باید این را قبول داشته باشند که میتوانند آبروی این شهرستان را در فضای سایبری نگه داشته و پشتیبانی کنند
نه اینکه مانند برخی افراد با لحنی صحبت میکنن در این فضا نوعی شخصیت هر میانه ای را پایین می آورد.
..........................
صداي ميانه: مدير سايت اگر ساكن ميانه نباشد حتماً نماينده اي دارد كه درصورت نياز (كه در اين مدت اتفاق نيافتاده!) در جلسات و برنامه ها حضور يابد. لذا بهانه هاي بني اسرائيلي نيآوريد.
----------------------------
من حمید: اگر نظر بنده را یک بار دیگر بخوانید در مورد نماینده چند نکاتی گفته ام که چه عواقبی دارد.
باید تمام نکات در نظر گرفته شود به هرحال سایت یک شهرستان است و مدیر باید شایسته این سایت باشد.
باور داشته باشین بهانه بنی اسرائیلی نیست فقط میخوام که تمام جوانب رعایت بشه متاسفانه در این مملکت هیچ کاری با رعایت جوانب کامل صورت نمیگیرد ولی ما که میتونیم اینجا این کار را کنیم چرا باید رعایت نکنیم و سرسری افرادی کاندید شن ....!
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


معصومه زندي(mzandi )1390/3/9 - 20:43:26
من حمید : به نظر شما بهتر نیست مسول و کاندید های این سایت شهرستان میانه اشخاصی باشند که ساکن میانه هستند؟

آقای من حمید تو که تمام عمرتو توی میانه علاف بودی چه گلی به سرت زدی که ما نزدیم؟ خیال میکنی زمانه تلگراف زدن و پستچی هست؟
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


سید رسول اکبری نژاد(vvvv )1390/3/9 - 19:48:58
مخصوصا تو سوتغذیه
......................
قریشی : به قول دیل آجی خر همونه پالونش عوض شده. چهره جان چهره عوض نکن
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


امین : 1390/3/9 - 16:45:42
سلام
اول بگم من هم میانه ای هستم، نالان از معضلات میانه ولی ساکن تهران و مشغول کار در یکی از سازمانها.
امیدوارم حرفهایم به کسی بر نخورد ولی اگر اینطور هم شد، حاظرم جوابگو باشم.
به نظر من این که بگوییم فلانی چون در میانه نیست نمیتواند مسئول جایی باشد، کاملا غلط است ولی از جهاتی هم در بعضی مواقع حضورش در میانه بسیار ضروری است. با این حرفها کاری ندارم...
حرف من این است، ای کاش همه و همه کسانی که احساس مسئولیت کردند و جلو آمدند و تمام آنهایی که قرار است مسئولیت بپذیرند و همه کسانی که میخواهند نظر بدهند، فقط به فکر مردم و همشهریان عزیزمان باشند. نه برای کار و نه برای به دست آوردن جایی برای امرار معاش.
همه و همه ... شمارو به خدا، به جان همه کسانی که دوستشان دارید قسم میدهم کسی را انتخاب کنید که میشناسید و میدانید که شایستگی این مسئولیت را دارد و میتواند با تکیه بر دارایی های خود صدای مظلومانه همشهری های عزیزمان را به گوش همه برساند. کسی باشد که فقط با خدا معامله کند نه با مسئول یا اربابانه تمام نشدنی میانه. که در غیر این صورت در قیامت باید جوابگویه مردم عزیزمان باشد.
فکر میکنم توانسته باشم حرف دلم را بگویم.
امیدوارم اینطور باشد.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


شهاب نونهال(4334 )1390/3/8 - 23:23:13
به نظر من هر کسی این حق رو داره که انتخاب بکنه و خودش رو هم در معرض انتخاب دیگران قرار بده و با توجه به این موضوع امیدوارم تا آخر انتخابات مدیریت سایت،عقب نشینی نکنید و محبوبیت خودتون رو محک بزنید.
برای شما آقای قریشی آرزوی موفقیت دارم ولی امیدوارم بعد از انتخاب شدنتون مثل قبل از روی تعصب کاربران سایت رو متهم نکنید و آن ها رو به هم ربط ندهید چون هر کس برای خود عقیده و دیدگاهی داره و شاید در برخی موضوعات افراد با هم اشتراک نظر داشته باشند ولی این دلیل نمی شود که پاسخگوی رفتار همدیگر باشند.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0