علی پزشکی

شمارهتصوير عنوان مطلب نظرات بازدید تاریخ
1به بهانه انتصابات اخیر در دادگستری میانه1221361390/6/2-17:30:03
آخرین نظرات :

سیدعلی : 1390/6/8 - 10:03:09
متاسفانه ازمدیریت آقای ... جز بی نظمی و بی مدیریتی چیزی دیگری ندیدیم و اینکه در مقام قضاوت باید خاشع باشی در مقابل مردم .
اما اقای باقری واقعانشون داند هم ادم باتقوایی هستند وهم مدیر لایقی
برای ایشون ارزوی موفقیت دارم
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


شهروند : 1390/6/7 - 11:50:46
استشمام (رایحه خوش عدالت قضایی)؛ احراز (استقلال رأی، توان علمی و شم قضایی)؛ ادراک (عارف مسلکی) و (لطافت عرفان) و انتاج (باهوشی و باسوادی، نکته سنجی، شایستگی و خوشنامی) اشخاص، از چند روز حضور نیمه وقت و پاره وقت کارآموز (!) در دادگستری استحصال نمی‌شود!
«معرفت و عرفان میسّر نیست مگر به سبب طاعت و عبادت قالبی و نفسی و قلبی و روحی و سرّی و خفی».
«ادراک و احساس» اینها در بازه‌ی زمانی نسبتاً طولانی با ممارست صورت می‌گیرد و در مجال اندک «یک واحد کار آموزی قضایی» نمی‌گنجد!
شاید گفته آقای محمدرضا سرابی (sarabi )؛ محمول بر صحت است! شاید مصادره «شنیده‌ها» به عنوان «تجربیات شخصی» مطلوب نباشد! صد البته ما دنبال «اثبات» یا «نفی اوصاف» از «موصوف» نیستیم. «چو در کیله‌ی جو، امانت شکست//از انبار گندم فرو شوی دست //سعدی».

مشاهده مطلب مربوط به این نظر


شهروند : 1390/6/6 - 14:02:44
(((دوران شکوفایی دادگستری میانه به اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 برمی گردد. خوشبختانه شخصا از نزدیک این دوران را تجربه کرده ام.))) صرف نظر از فحوای مطلب، ظاهراً تجربه قضایی سالهای مذکور با تاریخ تولد و سن آقای دکتر، مانعة الجمع به نظر می رسد!!!
----------------------------------------------------
علی پزشکی : شهروند گرامي از اينكه در نظر شما جوان بنظر ميرسم سپاسگزارم. در اوايل دهه هفتاد كه دانشجو بودم چندين دوره در دادگستري ميانه بعنوان كاراموز حضور داشتم. ان دوران مقارن با حضور قضات ياد شده در دادگستري ميانه بود.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


رضا صالحی(salehi )1390/6/6 - 10:16:47
:
جناب آقای دکتر پزشکی
با سلام و اظهار تشکر از لطف حضرتعالی در خصوص پرسنل دادگستری میانه ، همانطور که اذعان داشته اید آقای باقری فردی مستقل هستند و در عین حال با سواد و برخوردار از شم قضا و در طول مدتی که دادستان میانه بودند خدمات شایانی(از جمله برخورد با ارازل و اوباش ، زمین خواری ، سوء استفاده کنندگان از موقعیت شغلی و بسیاری از مسائل دیگر) برای میانه انجام داده اند و نشان داده اند که از هیچ گروه و یا حزبی حمایت نمی کنند و در این منصب با کسی در هر سمتی تعارف ندارند. که سخنان امام جمعه محترم و فرماندار گرامی و نماینده عزیز شهرمان در جلسه تودیع و معارفه ایشان گویای این مطلب است و آقای محرمی هم در این چند ساله نشان داده فردی بسیار با سواد و قانونمند میباشد که قطعا این دو عزیز در این سمتها موفق خواهند بود.
در مورد مطالب آقای اسفندیار سلیمی:
آقای محترم شما به چه استنادی عنوان میکنید پرونده ها بهم ریخته اند در دادگستری میانه با ورودی حدود 15000 پرونده در سال تا بحال پرونده ای گم نشده است و باتوجه به راه اندازی سیستم کامپیوتری در حدود یکسال است که وقت رسیدگی توسط کامپیوتر مشخص میشود و امکان کوچکترین سوء استفاده وجود ندارد. و در خصوص بی نظمی منظور شما معلوم نیست و در مورد علاف شدن هم مطمئن باشید ایراد از شماست که با روال اداری دادگستری آشنایی ندارید. و اگر با یک وکیل وارد دادگستری شوید می بینید که اصلا علاف نمی شوید.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


بيژن حسيني(bijan )1390/6/5 - 09:11:46
:
با سلام
دكتر، طاعات و عبادات قبول، خيلي وقت بود از شما خبري نداشتم و جوياي احوال بودم، انشاء ا... موفق و مويد باشيد.
--------------------------
علی پزشکی: مهندس عزیز ممنونم از لطفتان. امیدوارم که همیشه سربلند و سلامت باشید.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0