واقعاً این همه هیاهو بخاطر مردم میانه است؟!؟! - زنبور عسل
منبع : زنبور عسل

متن شماره 6: واقعاً این همه هیاهو بخاطر مردم میانه است؟!؟!بازدید کننده : 755 نفر

  (مربوط به سفر رئیس جمهور به استان و لزوم طرح مشکلات- درج شده با نام مستعار:تعدادی از شهروندان!!!!)

هوا واقعاً بس ناجوانمردانه سرد است!!!آقای "تعدادی از شهروندان" !!! اولاً این عنوان"تعدادی از شهروندان" دیگر خیلی نخ نما و تابلو شده!!! ثانیاً بر حسب نوشته احساسی و تک بعدی شما، پس مسبب مشکلات کل میانه فقط سه نفر هستند؟!  به نظر من این اسمش اطلاع رسانی و خدمت و دلسوزی نیست! این گروکشی و تسویه حساب و یکسونگری است! من طرفدار هیچ باند و جناحی نیستم، طرفدار میانه ام.هنوز هم تیغ انتقاد را در نشریات و سایت میانه در دست دارم، اما اینجوری که هیاهو راه افتاده، هوا را کمی آلوده می بینم. این قلم مقدس است و پاک، شایسته نیست دچار شائبه و تخلخل باشد. داغ میانه را به سینه بزنید، دستتان را می بوسیم، اما بدون حب و بغض و رابطه! بر من ببخشید اما کلماتتان چنین حسی را بر می انگیزد. قرار است حرکتی برای میانه انجام دهیم؟ مسئولان شهر را به چالش بکشیم؟ چه خوب، اما بدون جهت گیری.اگر قرار است مسئولان پاسخگو بوده و مواخذه شوند، همه شان مقصرند.

"گر حکم شود که مست گیرند/ در شهر هر آنچه هست گیرند."

 اگر میانه مشکلی دارد(که خیلی هم دارد) همه مسئولانش مقصرند، نه فقط بعضی ها !!!  یا حق

 ....................................

صداي ميانه: ضمن تشكر از طرح اين موضوع ، ادعاي سخنگو يا وكيل و وصي شدن براي خانواده شهدا و جانبازان، شهروندان، دانشجويان، اساتيد، كارمندان، فرهنگيان و غيره و غيره نه تنها هيچ اعتباري ندارد بلكه به خاطر اين نمايندگي جعلي و كذب، اعتبار آن مطلب نيز از بين مي رود. حتي هيچكس حق ندارد بنويسد: جمعي از ... . چراكه هيچكس وكالتي براي كسي نداده است و اگر كسي يا كساني اين كار را مي كنند بايد بنويسند: از جانب دانشجويان فلاني و فلاني و فلاني. يا اينكه تصوير طومار امضا شده ي آن گروه را ارائه دهند. مديريت صداي ميانه همواره در سرلوحه ويرايش خود حذف چنين عناويني را قرار داده است اما گاهي تعداد آنها آنقدر زياد است كه از حوصله و وقت مي گذرد. اين خواننده محترم است كه هم چنين ادعايي را نمي پذيرد و هم به صحت و سقم مطالب نوشته شده و حب و بغض شخصي يا دلسوزي عمومي را استنتاج مي كند.یک دانشگاهی : 1390/4/24 - 11:44:28
هاچ زنبور عسل عزیز که تیغ نقد و کشتار همه را در دست داری ! کاش یک کم هم بعوض تهدید دیگران واقع بینانه به موضوعات و معضلات شهرمان میانه نگاه می کردید و نوک انتقاد خود را بسوی متخلفین و مسببین بدبختی و عقب ماندگی شهر میانه که در حال حاضر نیز شهردار فعلی و تعدادی از اعضای شورای شهر هستند می بردید . بحث انحرافی گروه و دسته و ... را ول کنید و به اصل موضوع نقد خود را معطوف نمایید ! جهت گیری نمایید و موضع خود را بیان فرمایید تا ببینینم زنبور عسلید یا زنبور زهر !


ياشيل : 1390/4/25 - 08:18:42
سلام
ازمسئولين صداي ميانه بخاطر توضيحات كامل در مورد استفاده جعلي از عناوين مختلف براي ثبت نظرات شخصي تشكر مينمايم.
اميد است هر فرد نظرات خود را با مشخصات شخصي ارسال نمايد . تشخيص دادن در مورد سازنده بودن يا نبودن آن با كاربران است .و كاربران گرامي نيزقطعا از آگاهي لازم برخوردارند.
موفق باشيد
*************
صدای میانه :
طرف حساب حرف های ما همه هستند ، بهتر است خودتان نیز با نام واقعی نظرتان را ارائه دهید .


ياشيل : 1390/4/26 - 16:55:59
سلام
صداي ميانه جان
بنده آرزو كردم و گفتم مشخصات شخصي.
نماد هم به عنوان يك مشخصه شخصي بوده و شامل جمع نمي گردد.
مرا با نمادم بشناس.


زنبور عسل : 1390/4/27 - 08:06:25
پاسخ به کامنت: "یک دانشگاهی : جهت گیری نمایید و موضع خود را بیان فرمایید تا ببینینم زنبور عسلید یا زنبور زهر !"
آقای یک دانشگاهی! ما همان زنبور زهریم! و همین قدر بلدیم. شما بیشتر و بهتر بلدید، مرحبا، بفرمایید و بذل فیض نمایید. ماشالله توی فضای سایبری جا برای همه هست.فقط یک اسم خوب انتخاب نمایید، الان به لطف دانشگاه آزاد، عنوان "یک دانشگاهی" دیگر قابل پز دادن نیست!! منتظر نوشته های ارزشمندتان در باب: " متخلفین و مسببین بدبختی و عقب ماندگی شهر میانه..." هستیم!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s