دستگیری قاتلان روح الله داداشی - پدرام نائبی
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 7: دستگیری قاتلان روح الله داداشیبازدید کننده : 991 نفر

از سوي فرمانده پليس شهرستان كرج اعلام شد؛
نحوه دستگيري قاتلان روح‌الله داداشي

خبرگزاري فارس: فرمانده پليس شهرستان كرج جزئيات تازه‌اي از دستگيري قاتلان روح‌الله داداشي قهرمان ايران و جهان در رشته پرورش اندام را اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرج به نقل از پايگاه اطلاع رساني نيروي انتظامي استان‌هاي تهران و البرز ناصر اصلاني گفت: دو نفر از متهمان پرونده قتل روح‌الله داداشي قوي‌ترين مرد ايران كه شامگاه شنبه در يك حمله خياباني با ضربات چاقو به قتل رسيده بود، دستگير شدند.
وي افزود: در پي تماس شهروندان با مركز فوريت‌هاي پليسي مبني بر وقوع يك فقره درگيري در ساعت 12 شنبه شب مورخ 25 تيرماه سال جاري در خيابان 45 متري گلشهر كرج در كمترين زمان مأموران به محل حادثه اعزام شدند.
اين مسئول اظهار داشت: با بررسي و تحقيقات انجام گرفته مشخص شد كه سرنشينان يك دستگاه خودروي پرايد كه سه نفر بودند با يكي از قهرمانان نامي كشور به نام روح‌الله داداشي درگير شده و با حمله به او و وارد كردن ضربات متعدد چاقو به گردن وي او را به‌شدت مجروح كردند و متواري شدند.
اصلاني افزود: با مجروح شدن روح‌الله شهروندان بلافاصله او را به بيمارستان مدني كرج انتقال مي‌دهند اما متأسفانه به دليل شدت جراحات وارده تلاش كادر پزشكي نتيجه نمي‌دهد و قهرمان نامي كشورمان جان به جان آفرين تسليم كرد.
وي گفت: پس از وقوع اين حادثه چندين اكيپ ويژه از مأموران مجرب و زبده پليس آگاهي استان تهران و شهرستان كرج، شناسايي و دستگيري قاتل و همدستان او را در دستور كار قرار دادند.
فرمانده انتظامي كرج تصريح كرد: با تلاش شبانه‌روزي مأموران و اقدامات اطلاعاتي، سرانجام پس از 24 ساعت از وقوع حادثه مخفيگاه متهمان پرونده شناسايي شد و طي يك عمليات غافلگيرانه دو نفر از آنها دستگير شدند و به جرم خود اعتراف كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان كرج در پايان گفت: با توجه به اينكه هويت فرد سوم نيز براي پليس به‌طور كامل و دقيق مشخص شده است، تلاش براي دستگيري اين متهم همچنان ادامه دارد.

......................................................

طبق آخرین اخبار سومین متهم نیز دستگیر شده و به جنایت خود اعتراف کرده است.

فردی که پیراهن تیره به تن دارد عامل اصلی جنایت استطاهر نائبی(mayana )1390/4/27 - 16:53:57
:
سایت تابناک : حمله ناجوانمردانه به قهرمان ایران،
جزییات قتل یکی از قویترین مردان جهان .
لینک خبر:www.tabnak.ir/fa/news/177524
سایت الف :قتل در شهر ما ارزان شده است
لینک خبر :
www.alef.ir/1388/content/view/111170


ناشناس : 1390/4/29 - 11:34:49
لطفا هرچه سریعتر مجازاتشان کنید


ازاده : 1390/4/30 - 09:52:19
لطفا هرچه سریعتر مجازاتشان کنید


: 1390/4/30 - 19:58:18
چرابرخوردجدی بااراذل واوباش نمی گردد


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s