محمود احمدی نژاد وارد آذربایجان شرقی شد - پدرام نائبی
منبع : خبرگزاری ایرنا


 

 

متن شماره 4: محمود احمدی نژاد وارد آذربایجان شرقی شدبازدید کننده : 980 نفر

 
براي شركت در آئين بهره برداري از چند طرح عمراني و صنعتي :
رييس جمهور وارد تبريز شد
تبريز - ' محمود احمدي نژاد ' رييس جمهوري اسلامي ايران بامداد امروز پنجشنبه براي شركت در ائين بهره بهره برداري از چند طرح ملي و صنعتي وارد تبريز شد.
رييس جمهور وارد تبريز شد
براساس گزارش خبرنگار اعزامي ايرنا ، مجتمع ذوب و ريختگري پيوسته فولاد شهرستان عجب شير در زميني به مساحت 150 هكتار راه اندازي شده و با بهره برداري از آن انواع شمش فولادي در ابعاد مختلف با ظرفيت 500 هزار تن در سال توليد مي شود.
احداث واحد احياء مستقيم و كارخانجات ذوب و ريخته گري پيوسته هر كدام به ظرفيت 5/1 ميليون تن در سال و ايجاد يك واحد نيروگاهي به روش سيكل تركيبي به ظرفيت 500 مگاوات از ديگر طرح هاي در دست اقدام در اين مجتمع است.
قرار است با حضور رييس جمهوري عمليات احداث يك واحد احيا در اين مجتمع نيز با سه هزار ميليارد ريال اعتبار آغاز شود كه به اين ترتيب براي سه هزار نفر اشتغال ايجاد مي شود.
افتتاح رسمي قطعه نهايي آزادراه تبريز - زنجان شامل محور تبريز - بستان آباد و تونل هاي دوقلوي شيبلي و بقيه قسمت هاي اين پروژه كه پيش از اين زير بار ترافيك رفته بود و همچنين افتتاح كشت و صنعت آذربايجان خاوري از جمله برنامه هاي رييس جمهوري در اين سفر پر اهميت است.
آزادراه 'زنجان - تبريز ' اولين آزادراه كوهستاني كشور به طول 285 كيلومتر بوده كه در سه مرحله ساخته شده است .
فاز اول آن از زنجان تا سرچم به طول 85 كيلومتر، فاز دوم آن به طول 168 كيلومتر از سرچم تا بستان آباد و فاز سوم آن نيز از بستان آباد تا تبريز به طول 32 كيلومتر است
اين هفتمين سفر رسمي دكتر احمدي نژاد به آذربايجان شرقي طي شش سال گذشته است.
رييس جمهوري سه بار در قالب سفرهاي استاني و چهار بار نيز براي حضور در مراسم مختلف و افتتاح پروژه ها به آذربايجان شرقي سفر كرده است.
سيام 1568

 

 

  

 همشهری : 1390/4/23 - 10:19:51
قربونت برم خوش اومدی


پدرام نائبی(Hamshahri )1390/4/23 - 11:54:40
:
عرض خیر مقدم خدمت ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر احمدی نژاد و هیات همراه
مسلما پیگیری مسائل و مشکلات استان و خصوصا شهرستان میانه خرسندی مضاعف همشهریان عزیز را به دنبال خواهد داشت .
به برکت وجود مبارک حضرت صاحب الامر (عج)توفیق روزافزون دولت محترم را از خداوند منان خواستارم.


در راه مانده : 1390/4/25 - 00:56:17
بااین افتتاحها وپرده برداری هاوحضور شکسته بسته وهلی برنی صبح بیا وظهر بزن در رو!که چندماهی است رواج یافته آب رفته به جوی باز نمی گرداند.ما این را می دانیم.لایلدغ المومن من حفره مرتین.دردصنعت این مملکت با این نمایشها درمانپذیر نیست.معدن تجهیزات -راه -آب -برق مناسب -نورد -ورق -کار کارگاه -کارخونه -چکش -کارگر- همه بهم مربوطند ومرتبط.اینجوری نیست که به یکی وام میلیاردی وکم بهره اعطاء کنیم واقساطش را هم موکول به سودهی کارخونه اش بکنیم ویه سوله ویه غلتک نقاله ویه بوته ذوب دست وپا کرده وفولاد آماده را راهی ترکیه کنیم وتوبوق وکرنا بدمیم که بله صادرات مان دوبرابر شد وکیف مان بالا بره.تاسف باره.هدف صنعت نیست هدف طرح منیت ونشان دادن خود است.والسلام


یاشیل : 1390/4/25 - 20:42:05
آقای در راه مانده عزیز طی این دو دو دهه کجا داشتید که بقول خودتان اگر حساب کنیم همه جای تولید و صنایع را برخی فرصت طلبان احاطه کرده و برای جیب خودشان بهره برداری می کردند ؟


در راه مانده : 1390/4/26 - 12:19:40
آقای یاشیل جایی نبودم همین جا میانه بودم شاید شما از دو سال قبل رنگ عوض کرده واین بار علم سبز بجای اوراق کتاب خدا بر طعنه هایتان زده باشید!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s