درخواست از نمایندگان ، فرماندار و مسئولین میانه - اقبال عبادی عضو شورای شهر
منبع : اقبال عبادی عضو شورای اسلامی شهر میانه

متن شماره 9: درخواست از نمایندگان ، فرماندار و مسئولین میانهبازدید کننده : 827 نفر

قابل توجه نمایندگان محترم شهر! فرماندار محترم! سرپرست محترم اداره راه ترابری!

دیروز دوشنبه 20 تیرماه خودرویی هنگام عبور از جاده ترانزیت در ورودی شهر (در واقع گل سرسبد هر شهر!)به چاله های ایجاد شده در محل آسفالت ورودی میانه از تبریز افتاده و سیستم چرخ این خودرو شکسته است.

غرض از ارائه این مصداق فقط ذکر مصیبت برای یک راننده یا یک خودرو نیست بلکه تاسف بار آن است که در عرض شش ماه آسفالت و زیر سازی ورودی شهر کاملاً از بین رفته و نابود شده است.

این پروژه چند صد میلیونی، عین خیانت به بیت المال و اموال عمومی است. از نمایندگان عزیز ، فرماندار محترم و دیگر مسئولین مرتبط تقاضای عاجرانه دارم سریعاً چاره ای اندیشیده و این ورودی اصلاح گردد. روزانه صدها خودرو و مسافر از محل یاد شده عبور می کنند که خطرات جانی و مالی به همراه دارد. آیا تمهیداتی اندیشیده شده است که شبانه خودروئی با سرعت بالا در محل مذکور نیافتد. آیا حتماً باید رخداد تلخی روی دهد یا جان هموطنی گرفته شود تا اقدامی صورت گیرد؟پدرام نائبی(Hamshahri )1390/4/21 - 23:21:07
:
ضمن تائید فرمایشات جناب آقای عبادی ، با توجه به اینکه ایام تابستان به علت فراغت محصلین تلاشگر، دوران سفر و سیاحت می باشد از تمامی همشهریان می خواهم لحظه ای را متصور شوند که شخصی همراه با خانواده ی خود برای اولین بار از شهر میانه عبور می کند با صحنه ی فوق روبرو می شوند ،همین حادثه برایشان رخ می دهد ،چه تصویری از میانه در ذهن آنها ثبت خواهد شد؟
شنیدن نام میانه چه خاطره ای را برایشان زنده خواهد کرد؟


کارکنان شهرداری : 1390/4/22 - 00:12:55
جناب آقای ق.(محفوظ) هم به دلیل ناکار آمد بودن مشاور حقوقی شهرداری مبلغ ده میلیون تومان از حساب شهرداری با مجوز دادگاه برداشت کرد و ابلاغ به کار شد ، پس این شهردار و مشاور حقوقی اش پشت درهای بسته واسه چی و کی نقشه می کشند ، این همه خیانت تا کی ؟ بیت المال را حیف و میل کردن گناه کبیره است مجید پناه بر خدا


محمد هاشمی : 1390/4/22 - 01:17:25
پشت درهای بسته ( تا کی جلسه ، تا کی دروغ و ... )

با سلام خدمت همشهریان عزیزم ، حتماً برنامه جنگ شادی شبکه سهند را که به میزبانی شهر عزیزمان برگزار شده بود را مشاهده فرمودید .

شهردار شهرمان جناب پناه بر خدا نکات جالبی در آن برنامه فرمودند : که ورودیهای شهرمان را اصلاح کرده ایم ، مبلغ 13 میلیارد تومان خرج کرده ایم ( که برای اجرای پروژه اصلاح ورودیهای شهر نصف این مبلغ هم کافی بود اما نمی دانم مابقی کجا رفته است ) شهرمان را مکانیژه کرده ایم ، الکترونیکی کرده ایم ، 180 میلیون تومان به یک شرکت تهرانی داده ایم ( البته طبق اخبار موثق مبلغ به 250 میلیون تومان تغییر کرده ) البته کل این پروژه الکترونیکی کردن حداکثر با سود و منفعت شرکت پیمانکار حداکثر 80 میلیون تومان هزینه دارد و من خودم شخصاً این مورد را از 5 شرکت تهرانی استعلام کرده ام که حداکثر مبلغ مکانیزاسیون شهرداری را 80 و حداقل آن را 50 میلیون تومان بر آورد کرده اند اما نمیدانم مابقی این 180 میلیون تومان چه می شود و کجا میرود ، شاید به جیب مبارک پیمانکار رفته ، شاید به جیب دیگری ، بالاخره تا کی بخور بخور و ...اما فقط 4 یا 5 نفر دور این شهردار محبوبمان را گرفته اند ، با هم می خورند ، با هم می برند ، با هم می دوزند ، با هم صورتجلسه می کنند و ...

جناب پناه بر خدا در صحبتهایشان که از شبکه سهند پخش شد فرمودند : ما هیچ کس را در پشت درهای شهردار نگه نمی داریم و همیشه با جان و دل پذیرای حرفها و صحبتهای مردم هستیم .

والله من خودم تا حالا بیش از 10 بار خواسته ام به دیدار و زیارت شهردار محبوبمان پناه علی یا همان میعاد خودمان نائل شوم ولی نتوانسته ام در حالی که جناب ب.ص در شهرداری 10 بار جلوی چشمانم وارد اتاق شهردار شده و خارج می شود .

نمی دانم چطور شده است که این شهردار عزیز توانسته است چند باری از استیضاح شورای شهر معاف گردند؟
‏@‏ : 1390/4/22 - 02:32:30
آقای عبادی شما عضو شورا هستید و قدرت اجرایی دارید شما باید حضورا یا کتبا مشکلات رو به مسول فوق اطلاع بدید و ما را ازنتیجه مطلع کنید نه مثل کسانی که قدرت اجرایی ندارند به تماشا بنشینید!


بابک صادقي(babak3222 )1390/4/22 - 07:28:12
:
بله هميشه همينطور است . حتماً باید رخداد تلخی روی دهد یا جان هموطنی گرفته شود تا اقدامی صورت گیرد !


آقا رضا : 1390/4/22 - 09:38:06
آقای اقبال عبادی!!!! ما خودمان جزو منتقدین همیشگی شهرداری هستیم، دلسوزی هایتان هم خیلی قابل تقدیر، اما یک سوال:
چرا این چند روزه اینقدر دلسوز و خادم شده اید؟؟؟
تا حالا کجا بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر هم حیف و میلی هست، شما که عضو شورا هستید باید کاری کنید یا عمه جان من؟؟؟
این همه هیاهو برای چیست؟ فکر نمی کنید سیستم رسمی و شورایی کمی با سیستم دعواهای کوچه بازاری فرق دارد؟؟؟ اگر دغدغه مردم را دارید، خدا کمکتان کند، ولی لطفاً کمی محترمانه تر. اما اگر دغدغه نان دارید، بیچاره مردم میانه!!!!!!!!!!!
خدا کند دعوا سر لحاف ملانصرالدین نباشد!!!!!!!


عبادی عضو شورا : 1390/4/22 - 15:10:50
آقا رضا جان ما نه بدنبال نامیم و نه بدنبال نان فقط ما وظیفه قانونی و تکلیفی که از مردم داریم انجام وظیفه مینمائیم اقا رضا من از روزی که عضو شورا شده ام مکاتبات بسیار متعدد در خصوص تمامی مسائل و مشکلات مردم انجام داده ام یعنی این جور بگم مسئولین از دست ماکلافه شده اند یعنی روز ی نیست که من پیگیر امورات مردم نباشم و این را همه میدانند فرمانداری ، استانداری ، ادارات حراستی ، مراجع قضایی و... من در حد توان و قانونی پیگیر هستم احساس کردم موضوع اصلاح اسفالت و زیر سازی ورودی تبریز خیلی ضروری و اورژانسی باشد شاید سرعت بدهندبه حل موضوع عیبی ندارد شما هر جوری میخواهی فکر کن مختاری دعواو پیگیری هابا من لحاف مالا نصر الدین مال تو ولی کمک کن اسفالت و زیر سازی جاده درست شود


من حمید(miyana )1390/4/24 - 18:55:31
:
جناب آقای اقبال عبادی .
آیا میدانید حل شدن این مسائل و مشکلات در کدام سازمان انجام میگیرد ؟
ایا میدانید مسائل خدمات شهری در کدام سازمان و اداره ای حل میشود ؟
آیا میدانید کدام سازمان باعث جلوگیری به هدر رفتن بیت المال میباشد ؟
آیا میدانید چه زمانی شهردار که شورا خودشان انتخاب کردن حاضر در جلسه سوال از ایشون میشند ؟
جواب این چند سوال بسیار ساده است و آسان.
جواب این سوال ها تفاهم میباشد !
وقتی در داخل اعضای شورای شهر تفاهم و اتحاد وجود داشته باشد مسائل از قبیل به هدر رفتن بیت الملل حل میشود .
وقتی که تفاهم وجود داشته باشد دیگر نیازی نیست از نمایندگان مجلس و فرمانداری و دادگستری و... در خواست کمک بگیرین .
اگر تخریب یکدیگر را رها کنین و تابع به هم باشین و مخصوصا رئیس شورایی که مدیریتی مستحکم داشته باشد ،هیچ گاه مشکلات که امروزه شاهد هستیم را نخواهیم دید.
وقتی که شما نمیتوانید بر عملکرد شهردار که خودتان انتخاب کردین نظارت کنین دیگر چه توقعی باید داشته باشیم! دلیل این موضوع هم باز تفاهم نداشتن دربین اعضا میباشد.
تا به امروز شهرستان میانه چوب کتک های بی تفاهمی ها را دارد میخورد هم در داخل اعضای شورای شهر و هم در بین نمایندگان مجلس .
آقای عبادی ما امثال شما ها را انتخاب کردیم تا مشکلات را با همدیگر حل نمایید نه اینکه مانند هر شهروند میانه ای از مشکلات میانه سخن بگویید و یکدیگر را به روش ها مختلف تخریب کنین.
به نظر بنده حقیر زمانی مشکلات شهرداری حل میشود که شماها تفاهم داشته باشین و یک شهرداری انتخاب شود که همه اعضا رای موافقت به او داده باشند.


ياشيل : 1390/4/25 - 08:48:36
سلام
آقا حميد
الحق كه موارد اساسي را به نحو احسن بيان كرده ايد.
يك خاطره از دوران انتخابات ميانه به ذهنم رسيد و آن اينكه:
در سالهاي قبل يكي از بزرگان ميانه براي نمايندگي مجلس داوطلب شده بود .
پس از شمارش آراء ايشان فقط سه راي كسب كرده بودند.
خيلي ناراحت شده بودند.
اطرافيانش او را دلداري داده و اظهار داشته بودند كه :
بابا اين كه نا راحتي ندارد انشاءالله در دوره بعدي!!!!
گفته بود :ناراحتي من به خاطر عدم موفقيت خود نيست ناراحتي من از اين است كه از خانواده خود من پنج نفر در دادن راي شركت داشته اند، ولي من كلا سه راي آورده ام.........
در شوراي ميانه هم كلا هفت نفر نماينده هستند كه در هيچ زماني به حد نصاب لازم نرسيده است.
************
صدای میانه :
در تمامی انواع انتخابات میانه هیچکس به اندازه سه رای کسب نکرده است. این موضوع شاید مربوط به شهری دیگر است.


همشهری : 1390/4/25 - 10:31:45
آقای عبادی تاسف نخور
وآنگاه که مردم میانه! عبادی را انتخاب کردند
اقبال میعاد را انتخاب کرد
میعاد هم ان زیرسازی را کرد
نتیجه


یک کارمند : 1390/4/25 - 14:49:19
از درایت آقای عبادی ممنونیم .کاش اعضای سرمایه دار !! شورا نیز بخود می آمدند . پولی را که از راه تسامح در حق بیت المال و خیانت برخیها به مردم میانه توجیبشان زده اند و ...


دوستدار میانه : 1390/4/25 - 20:39:38
با سلام حضور دوستان ، معروض می دارد با توجه به شناختی و آشنایی 15 ساله ای که از زمان دانشجویی با جناب آقای خلفاپور فرماندار محترم میانه دارم به یقین ایشان در پی حل موضوع تخلفات شهرداری میانه و برخی اعضای شورای شهر هستند و انشالله نتیجه آن را بزودی همه مردم غیرتمند میانه مشاهده خواهند نمود .
شنیده ها و نقل قولهای بعضی اعضای شورای شهر نیز حاکی از آن است دستگاه محترم قضایی نیز بطور مستند و با مدارک مستدل وارد این موضع گردیده است .
دوستدار میانه


شهروند : 1390/4/25 - 22:03:08
همشهری فکر میکنم عبادی به معیاد رای نداده باشد چونکه معیاد (پناه برخدا) را میشناخت آنهایی که به معیاد رای دادهند باید پاسخگو باشند


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s