گزارش تصویری و بدون توضیح از خیانت به بیت المال المسلیمن و سکوت مسئولین شهر - اقبال عبادی عضو شورای شهر
منبع : اقبال عبادی عضو شورای اسلامی شهر میانه

متن شماره 8: گزارش تصویری و بدون توضیح از خیانت به بیت المال المسلیمن و سکوت مسئولین شهربازدید کننده : 1146 نفر

منبع تصاویر: http://www.vom.ir/Montaged/1در راه مانده : 1390/4/20 - 23:50:35
عزیز وچالیشقان قارداش عبادی جنابلاري:
الله قدیم کیشی لره درین درین رحمت ائلسین کی دئیيبلر:
چات زمیدن چیخسین ؛ هر یئرده ییخیر ییخسین!
انگارپروژه ومناقصه و تصویب وقرارداد ونظارت وتحویل کار واستیفای حقوق شهرداری ومردم در این دستگاهی که خودشورای شهربه پا کرده دیگر محلی از اعراب ندارند.


همشهري : 1390/4/20 - 23:53:43
این که خیانت نیست ته جدوله ماهیچه میاد پر میکنه


همشهری : 1390/4/21 - 00:14:55
آقای اقبال عبادی تجربه و تخصص کار عمرانی را ندارد نباید برای مطرح کردن خود و بد نام کردن دیگران در همه چیز نظر بدهد پاشنه جدول در بتن ماهیچه جدول گم میشود و از نظر فنی هم ایراد ندارد مسئله اینکه آقای عبادی هر روز باید مطرح شوند.


خانواده های شهدا و ایثارگران : 1390/4/21 - 06:33:34
پس معلوم شد چرا آریامنش چشم بسته از میعاد (پناه برخدا) حمایت می کرد !! هردویشان در یک نقطه اشتراک دارند ! از طرفی با کدامین وجهه و سابقه خوشی آریامنش می خواهد کاندیدای مجلس شود همین خیانتهایشان در حق مردم میانه برای هفت پشتشان بس است با پول خرج کردن نمی تونه چشم تیزبین اهالی میانه را ببندد تعدادی از اعضای شورا لیاقت حضور در مسند شورای شهر را ندارند چه برسد مجلس !!


خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه : 1390/4/21 - 07:11:37
از عموم مردم بخصوص دلسوزان واقعی شهر میانه خواهشمندیم با توجه به سفر رییس جمهور محترم آقای دکتر احمدی نژاد به استان آذربایجانشرقی و تبریز که روز پنجشنبه 23 تیرماه انجام خواهد شد در سطح استان به هر طریق ممکن طومار ، مکاتبه و درخواست ملاقات حضوری یا از طریق رساندن مطلب به نمایندگان رییس جمهور موضوعات اخیر مربوط به تخلفات شهردار خاطی فعلی میانه مجید پناه برخدا ، (میعاد) و نمایندگان کوتاهی کننده شورای شهر در حق مردم میانه را به ایشان برسانند یا از طریق وزارت کشور و سازمان شهرداریها که در این سفر همراه رییس جمهورند درخواست رسیدگی عاجل نمایند(ضمنا قسمت دریافت شکایات مردمی و درخواست ملاقات با وزیر محترم کشور نیز به آدرسhttp://portal2.moi.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=b1aef7d4-580d-458e-ac6a-82323c92d97b ) می باشد ، علیهذا چون از سوی فرمانداری میانه اقدامی و رسیدگی جدی در رابطه با تخلفات شهردار و دو سه نفر از اعضای شورای شهر (آریامنش و شیویاری و خانم امیدی ) بعمل نیامد! جدیت قاطبه دلسوران واقعی شهر میانه در این زمینه بسیار ضروری است . با احترام و آرزوی رفع هر چه سریعتر این معضلات از شهر مان
خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه


ماي آنا : 1390/4/21 - 07:41:12
انتقاد و ابراز نقاط ضعف عملي بسيار لازم است اما شما را به خدا از طرح اين مسائل خرد خجالت بكشيد . برويد و از شوراي شهر مراغه ياد بگيريد كه موفق به جذب دهها سرمايه گذار خارجي شده است . البته تقصير ما مردم ميانه است كه در انتخابها به دنبال كساني بوده ايم كه تا اين حد كارايي دارند. كساني مثل ايشان سطح كارشان همين است و حداكثر توانايي آنها آسفالت خيابانهاست و نه بيشتر .اينها از مقوله سرمايه گذاري و راههاي جذب آن چه ميدانند؟
امروز توسعه و پيشرفت شهرها و جلو افتادن شهرها در رقابت سازندگي در نتيجه بروز افكار بلند و بكر و عملكردهاي بزرگ است نه اينگونه مسائل ريز.اگر نجنبيم تا چند سال آينده از بسياري از شهرهاي همتراز عقب خواهيم ماند.


همشهری:.... : 1390/4/21 - 08:19:52
اقبال خان مگر کانال کشی فاضلاب با این کیفیت الان به وجود آمده از چندین سال پیش که کانال کشی ابتکاری شروع شده و پیاده رو ها با ارتفاع بالاتر از مغازه ها باز سازی می شوند و حتی در قسمتی از شهر پیاده رو هار را دو لایه سنگ فرش نموده بودند آیا آن زمان بیت المال مطرح نبود و یا اصلاً شما در شهر حضور نداشتید که حتماً اینطور می باشد چونکه شما از سال 1390 با تغییر در خودتان به صحنه آمدید .
خائنین به بیت المال کسانی هستند که دارای مسئولیتی در جامعه بوده (خود شما هم جزء آنها می باشید) ولی با ملاحظه زد و بندها سکوت می نمایند و در زمانی که پای منفعت و یا ضرر شخصی پیش می آید مدعی العموم می شوند .
خود شما جناب اقبال چرا از چند سال پیش سکوت نموده و تازه به فکر این افتادید که مردمی هم در این شهر زندگی می نمایند با احتساب زمان چهار ساله شوراها دیگر شما امسال اعضای شورا نبودید و از این همه پایمالی بیت المال مردم بی خبر می ماندند و خدارا شاکریم طی قانون جدید شما سه سال دیگر عضو شورا ماندید والا تمام حقوق مردم میانه پایمال می شد.
جناب آقا این مردم فهیم میانه از نوجوان گرفته تا ریش سفیدان شهرمان با تمام مشکلات و معضلات شهر آشنا می باشند به عنوان امتحان در یکی از مسجد ها که حضور می یابید با مردم بحث را پیش بکشید تا متوجه آگاهی مردم شوید و نه اینکه خود شما مسئول با کپی و پست نمودن مطالب دیگران امسال به فکر احقاق حق مردم بیفتید تورا به خدا قسم منافع شخصی در کار نیست .خدا کند که این طور باشدولی به هر حال ماهی را هرموقع از آب بگیری تازه است و اگر مورد نیاز ما هم نباشد باید از آب گل آلود ماهی گرفت ....
مردم میانه با تمام مشکلات آگاه می باشند و شما فکر نکنید کسی متوجه اینها نیست و هر اداره واحدی دارد و ناظر بر پروژه ها که در صورت عدم رضایت از کیفیت می تواند لغو قرار داد و حتی اعاده خسارت نماید .
شما به عنوان شهروند نه اعضای شورای شهر با کدام مشکلات مردم آشنا هستید و سایر آعضای شورای شهر آیا مردم را می بینید و یا اصلاً زمان جلب توجه مردم جهت دریافت رای نرسیده شما مسئولین شهر را به خدا قسم میدهیم از مسئولیت خود کوتاهی نکنید زیرا هر از آن دستی که داده اید از دست دیگر اجر آن را خواهید گرفت سینه مالامال درد است ........


یک معلم : 1390/4/21 - 08:27:11
آقای عبادی اینقدر عوام فریبی نکنید. مردم به شما رای دادند که جلوی این کارها را بگیرید. خوب عزیزمن برید یقه ی پیمانکاری رو که از این جدول های معیوب استفاده می کنه رو بگیرید . اون که نمی گه جدول شکسته رو استفاده کنید. این جدول ها در مسیر حمل و نقل شکسته نه این که مدلش اینجوری باشه. شما باید روی کیفیت اونا بحث کنید. دستتون رو شده یه زمانی خودتون رای دادین و اینها رو می خرین حالا دیدید نشد به تکاپو افتادین که داد و بیداد که بیت المال مسلمین حراج شده؟
تف به روی سیاه کسی که این نوشته ها رو تائید نکنه.
..................................
صداي ميانه: ادبيات شما عين كار شماست و كار شما عين ادبيات شما. (عطف به جمله آخرتان!)


متعجب : 1390/4/21 - 09:53:01
بعضي از مطالب سايت بيش از اندازه آمار خود را بالا مي برند. مثلاً همين مطلب ديشب درج شده و تا الآن 100 تا بازديد داشته ايم درحاليكه سايت هم 100 تا بازديد داشته. آيا هر كي سايت اومده اين مطلبو خونده؟


پدرام نائبی(Hamshahri )1390/4/21 - 11:13:33
:
خدایا ما را لحظه ای به خود وا مگذار
از علی چه یاد گرفته ایم ، فقط چند حدیث ، فقط اینکه چه کسی به او ضربت زد،فقط اینکه در کجا ضربت خورد،تمام محدوده ی علی شناسی ما شیعیان و رهروان علی اکثرا به اینجا ختم می شود که روز های ولادت و شهادت ایشان را حفظ کنیم .
وظیفه ی ما چیست ؟
مهمترین آفتی که بین ما شیعیان افتاده این است که علی ، علی کنیم و چیزی از علی ندانیم.
خدا به فریاد ما برسد
یاعلی ،ای کسی که حتی لحظه ای از روشنی اندک شمع بیت المال برای کارهای شخصی خودت استفاده نکردی و وقتی برادر علیل و عزیزت به سوی تو آمد دیناری اضافه از بیت المال به او ندادی، به فریادمان برس .
به کجا چنین شتابان؟!


خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه : 1390/4/21 - 12:11:48
مطلب تماس با رییس جمهور را به سایت ... نیز دادیم ولی بعوض درج آن ٍ بهانه خرابی سایت خود را بمدت باکمال تعجب دو روز (تا رفتن رییس جمهور از آذربایجانشرقی ) اعلان عمومی کرده اند !!
خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه
.............................
صداي ميانه: از ارسال كنندگان مطالب تقاضا داريم نام خود را بصورت جمع ننويسند. استفاده از نامهايي مانند "جمعي از، دانشگاهيان، اساتيد، خانواده هاي ..." فقط در طومارها ارزش دارد و در كامنتها هيچ ارزش و اعتباري ندارد. اگر هم چندين خانواده باشيد، كافيست تنها يك خانواده شهيد حرف شما را رد كند آنوقت نمي توانيد بگوييد: خانواده هاي ... .


خدمتگذار مردم معلم : 1390/4/21 - 12:14:53
با سلام
اقایانی که میگویند این پاشنه یا سر جدوله یا تخصص دارند یه جدول استاندارد از میان این همه جدول به ما نشان دهند یا به کوی ساحلی بروند و ببینند که چگونه پیمانکاریک روز جوب کشی می کن و فردا انها را میکند شما را به خدا بروید نگاه کنید و ببینید که عین پشت شتر چگونه بالا و پائین هست چرا کسی حرف حق میزند ما چوب لای چرخش میزاریم مگر ما این همه جدولهای بدرد نخور را در کنار خیابانها نمی بینیم چرا به خود نمی ایم خطاب به شما معلم عزیز هر چند میدانم که معلم نیستید چون من خود معلمم مگر اقای عبادی با پیمانکار قرارداد بسته مگر شهرداری خود مهندس ناظر ندارد بعضی از پیمانکاران شنیده اند که به اضای هر مت یک سانتیمتر شیب میدهند از یک سر ریسمان را صفر کرده ودر صد متری سر دیگر ریسمان را یک متر بالامیبرند این درد شهر است نه گذران روز به جهل و نادانی
اقای شهردار خواهشن از کوی ساحلی بازدید فرمائید بیش از این این بیت المال را هدر ندهید با هدر دادن بیت المال و نشان دادن خود به عنوان یک فعال در جهت ابادانی شهر فریب ندهید


شهروند : 1390/4/21 - 12:20:11
برادر جان مردم ما با چشم و گوش همه چیز را می بینند و می شنوند ولی باور نمی کنند ما برویم دست به دامن رئیس جمهور شویم ما خود دلمان به حال خود و فرزندانمان و شهر نمی سوزد رئیس جمهور بیاید چه کند بگذارید بسوزیم و بسازیم برادر


در راه مانده : 1390/4/21 - 12:51:34
آقا معلم خدمتگزارلطف کنید من بعد بجای واژگان غلط (خدمتگذار)و(به اضای)بنویسیدخدمتگزار)و(به ازای)اون اضای شما به معنای نورانی وروشن کردن است نه برابرومقابل!ببخشیداگر لازم بودبه دانش آموزان بیچاره تان هم یاد دهید.


شهر وند : 1390/4/21 - 15:08:43
آقای اقبال عبادی تجربه و تخصص کار عمرانی را ندارد نباید برای مطرح کردن خود و بد نام کردن دیگران در همه چیز نظر بدهد پاشنه جدول در بتن ماهیچه جدول گم میشود و از نظر فنی هم ایراد ندارد مسئله اینکه آقای عبادی هر روز باید مطرح شوند.


مطلع : 1390/4/21 - 17:25:37
بحث تنها بتن نیست ولی آسفالت و کیفیت بد و عدم زیرسازیهای قبل از آسفالت و عدم وجود کارخانه کمپوست زباله و ویرانی ورودیهای شهر میانه و عدم بازگشایی یک خیابان در طول سالهای اخیر از نومنه های دیگر کم کاری شهرداری است . عدم منطقه بندی شهرداری (شهر)میانه که با توجه به درجه نه و ده به بالای میانه باید حداقل به چهار4 منطقه شهرداری نیز تقسیم می شد از کوتاهییای دیگر شهرداریست . شهروند محترم بازهم نمونه دیگری می خواهید ؟!


مهدی چهرهء(mitaa )1390/4/21 - 20:31:22
:
آقای اقبال لا... اگر کارکردن 2 تا جدول شکسته خیانت به بیت المال محسوب میشود افتتاح نمایشی یکی از فاز های پارس جنوبی 6میلیارد دلار زیان به کشور ما وارد کرده است حال چرا شما ساکت نشسته اید مگر این گونه کار ها حیف و میل بیت المال نیست پس چرا آنجا دخالت نمیکنید شما که دلسوز مردم هستید.


: 1390/4/22 - 11:52:34
اقای چهره خوش سیما شورای محترم هر شهری نماینده و خدمتگذار ملت شهر منتخب خودش می باشد . ( بهتر است در کار دیگران ........ نکنی ( پارس جنوبی) )
در ضمن تصاویر انقدر واضح و روشن می باشد که نواقص و بی کیفیتی مصالح محرز و روشن می باشد . متاسفم برای شما اقای چهره !!!!!!!!!!


کارشناس عمران : 1390/4/22 - 12:07:31
اقایان ( شهروند و همشهری)
تشخیص نواقص و خرابی مصالح و جداول ساخته شده برای هر شخص که عقل سلیم دارد قابل تشخیص می باشد .
در غیر این صورت موضوع مورد نظر توسط مهندس ازمایشگاه مکانیک خاک و بتن بررسی و نتیجه به اطلاع عموم میرسد .
امیدوارم خداوند دانا شما ها را(.....) هدایت و راهنمایی کند .


ياشيل : 1390/4/22 - 14:31:24

با سلام
بابا عجب حركتي كرده اين عضو شورا
واقعا بهتر از اين بدتر نمي شود
بابا اين بچه بازي ها ديگر چيست
شكستن چند بلوك و گرفتن عكس از آن، براي نشان دادن چيست؟
اصلا بنا را بر اين ميگذاريم كه بلوك هاي خريداري شده از طرف شهردار خاطي كاملا كيفيت بدي داشته اند .
ولي اين حركت كاملا بچه گانه است ،انهم از طرف كسي كه بعنوان نماينده يك ملت مي باشد.
مرا بياد آن داستانك انداخت كه:
"زني در زندگي با شوي خود هميشه در گيري داشتند و زندگي براي آنها تلخ گرديده بود.روزي در اثر درگيري زياد كاسه صبر زن لبريز ميگردد و به برادر خود پيغام ميفرستد كه كجائي اي برادر كه شوي من با من چنان و چنين كرده است و من از زندگي با او بيزار گشته ام.برادر اين زن پس از دريافت اين پيغام راهي ديار زندگي خواهر ميگردد.جلسه اي گذاشته مي شود و مسائل مطرح ميگردد و نتيجه اي حاصل نمي شود .زن اصرار ميورزد كه ديگر حاضربه زندگي نكبت بار نميباشد.
برادر دست خواهر را ميگيرد و راهي ديار خود مي گردند، در راه زن از ظلم هائي كه شويش در اين مدت به او روا داشته بود سخن بسيار ميراند.برادر كه از اين سخنان بر آشفته ميگردد به خواهر ميگويد كه اينها را الان چرا ميگوئي اگر در منزل خود گفته بودي من حساب او را كف دستش ميگذاشتم الان هم زياد دور نشده ايم برگرديم و من حق او را ادا كنم.
خواهر ميگويد : اي برادر لازم به اين كار نمي باشد من خودم به حسابش رسيدم و او تا عمر دارد در عذاب خواهد بود من انتقامم را از از او ستاندم.
برادر مي گويد :آفرين بر تو مرا اميدوار كردي كه او به سزاي اعمالش رسيده است .ولي به من بگو كه با او چكار كرده اي؟
خواهر ميگويد كاري كرده ام كه او هيچوقت فراموش نخواهد كرد. "من انون دابان داشي سين گلنده گوتوروب و اوزومينن گتيرميشم"
برادر كه گيج شده بود ميگويد " آن كه را برداشته اي به من بده "
و اين ميشود كه با همان دابان داشي سر خواهر مي شكند و برادر ميگويد الحق كه لياقت تو همين مرگ است."
الغرض اين عضو شورا هم دمار از روزگار شهر دار خاطي در آورده است .
مگر چه كرده است ؟ بابا كاري كرده است كارستان "عكس بلوك هاي شكسته را گرفته و در( انتر نت!!!!!!) انداخته است و جهانيان را با ظلمي كه در حق مردم كه همانا........در گرفتن آن اصرار ميورزد آشنا ساخته است.
من نه ما : 1390/4/22 - 22:51:04
واي به حال ميا نه و ميانالي ...


صالحی : 1390/4/23 - 12:23:04
ساغول آقای عبادی عجب خیانتی را برملا کردی !!!!!
بگو چرا میانه پیشرفت نمیکند؟


اتیمین زهری : 1390/4/23 - 14:22:37
یاشیل جان بپا از هول حلیم نقدت تو دیگ نیفتی !


ابراهيم : 1390/4/23 - 19:35:46
ازماست كه برماست


رضا : 1390/4/24 - 01:40:00
واقعا كي ميخواهيم شهر مان آباد شود با اين وضعيت خيا بانها ،كوجها،جرا اينقدر اختلاف در شهر ما وجود دارد جرا به فكر آخرت خود نيستيد جرا همه جيز را براو اين دنيا ميخواهيد يه كم كار خير انجام دهيد تا در دنيا نزد خدا شرمنده نباشيد


یک ایثارگر : 1390/4/24 - 11:52:32
از مردانگی و شجاعت آقای عبادی و تعدادی دیگر از عزیزان شورا (واعظی ، خداویردیلو و ابوالقاسم زاده ) صمیمانه سپاسگزاریم


من حمید(miyana )1390/4/24 - 18:28:26
:
با سلام خدمت شما عضو شورای شهر.
آقای اقبال عبادی با این مسائل و توضیحات مظلوم نمایی نکنین و الان امروزه همه آگاه به مسائل روز و اتفاقات میباشد این چند تصویری که فرمودین بیت المال به هدر میرود باید اندیشید که ریشه و باعث از به هدر رفت بیت المال کجاست!؟ با کمی تفکر به این نتیجه میرسیم که شما ها اعضای شورای شهر هستین !وقتی که شما نماینده مردم نمیتوانید مدیریتی مناسب و مستحکم نسبت به وظیفه ی اصلی داشته باشین اینگونه میشود وقتی که شما اعلام میکنین من با دیگر اعضا کاری ندارم خوب معلوم است باید هم این چنین مسائل دیده شود.
ما شما رو انتخاب کردیم تا جلوی مشکلات را بگیرید نه اینکه مانند مردم تشریف بیارین و مشکلات را بازگو کنین الان شما خودتان در داخل اعضا با دیگر افراد تفاهم ندارین دارین تخریب برخی اعضا را انجام میدین خوب معلوم است بیت المال به هدر میرود با این وضع .
بیت المال زمانی هدر میرود که شما ها در داخل اعضا تفاهم نداشته باشین!
بیت المال زمانی به هدر میرود که شما ها شروع به تخریب یکدیگر باشین!
بیت المال زمانی هدر میرود که شما مانند یک شهروند ساده ی میانه ای آمدین و مشکلات را بازگو میکنین!
بیت المال آن دری است که قفل بود !


عبادی عضو شورا : 1390/4/24 - 23:46:16
آقای حمید اولا من هیچ تخریبی از اعضاء محترم شورا نکرده ام شما باید خوب تشخیص داده باشید که چه مسائلی و عواملی نمی گذارد که اعضای محترم شورا یک دست و متحد شوند من فقط گوشه ای از مسائل را بازگو کرده ام اگر حق است هم شما و همکارن بنده د رشورا باید کمک نمایند و لاغیر اما در عمل میبینی بعضی ها مسامحه و سکوت اختیار کرده من فقط به وظیفه و تکلیف خود عمل مینمایم وبس ، اطلاع رسانی اینجانب مظلوم نمایی نیست بلکه حقیقت و واقعیت است شما ودوستانتان میبینید و باور ندارید دوست عزیز من مثل یک شهروند ساده پیگیر مسائل نیستم شهروندان عزیزی که مسائل مربوط به شورا پیگیری مینمایند میدانند که موارد در مراجع ذیربط از طریق اعضاء شورا پیگیری میشود دوست عزیز بیت المال زمانی هدر میرود امثال شما میبینند و حقیقت را قبول ندارند


من حمید(miyana )1390/4/25 - 14:29:49
:
عبادی عضو شورا : 1390/4/24 - 23:46:16
دوست عزیز بیت المال زمانی هدر میرود امثال شما میبینند و حقیقت را قبول ندارند.
--------
من حید(miyana):
جناب آقای عبادی لازم به ذکر است که من و تمامی شهروندان عزیز از به هدر رفتن بیت المال در تمام دوران ها و سازمان ها آگاه هستیم و به دلیل این است که شما اعضای محترم شورای شهر را انتخاب کرده ایم و اجازه ندهید بیت المال به هدر رود ولی افسوس علاوه بر اینکه به هدر میرود همرنگ مردم شدید و داد و فریاد میزنید که بیت المال به هدر میرود این را باور کنین همه میدانند پس باید چاره ای برای به هدر رفتن بیت المال پیدا کنید.
البته ما نباید توقعی از شماها داشته باشیم چون!
وقتی که شما نمیتوانید نظارت بر عملکرد شخصی که خودتان انتخاب کرده داشته باشید نباید توقع زیادی داشته باشیم.
وقتی که شما ها نمیتوانید به شهردار که با رای شما ها شهردار شده تذکری دهید دیگر چه انتظاری باید داشته باشیم و اگر بیت المال به هدر نرود باید شک کرد!
من به شما فرمودم اگر تفاهم داشته باشین این مسائل پیش نمی یاد و شما در پاسخ گفتین: امثال شما وقتی میبینید حقیقت را و قبول ندارید بیت المال به هدر میرود .
آخه این چه جوابی است !
خوب ما شما را انتخاب کرده ایم به عنوان نماینده تا جلوی این کارها را بگیرید نه اینکه از نو به ملتی که آگاه است به هدر رفتن بیت المال بگویید بیت المال دارد به هدر میرود !


دوستدار میانه : 1390/4/25 - 20:39:56
با سلام حضور دوستان ، معروض می دارد با توجه به شناختی و آشنایی 15 ساله ای که از زمان دانشجویی با جناب آقای خلفاپور فرماندار محترم میانه دارم به یقین ایشان در پی حل موضوع تخلفات شهرداری میانه و برخی اعضای شورای شهر هستند و انشالله نتیجه آن را بزودی همه مردم غیرتمند میانه مشاهده خواهند نمود .
شنیده ها و نقل قولهای بعضی اعضای شورای شهر نیز حاکی از آن است دستگاه محترم قضایی نیز بطور مستند و با مدارک مستدل وارد این موضع گردیده است .
دوستدار میانه


عبادی عضو شورا : 1390/4/25 - 22:12:16
شهروند محترم آقا حمید
ما فقط اطلاع رسانی کرده ایم و بس ، بعضی از مواردرا از طریق مراجع قضایی پیگیر هستیم و بعضی مسائل در استیضاح شهردار مطرح و بعضی موارد را از طریق فرمانداری و استانداری پیگیر هستیم بنظر شما چه کاری یک نماینده میتوانسته بکند ما انجام نداده ایم شما بفر مائید تا انجام بدهیم شهروند محترم مردم مراغه و بناب چکار میکنند شما هم همان کار را بکنید کمک کنید من و تو نگذاریم بیش از این شهر آسیب ببیند


مهدي : 1390/4/26 - 01:57:23
آقاي عبادي ههه ميدانيم كه اختلاف در شوراي شهر وجود دارد و كساني كه موجب اين اختلاف هستند بدانند كه از اين دو دستكيها مردم ميانه اسيب ميبيند كه ديداند واقعا براي شهرم ميانه متاسفم كه نمايندكان مردم به خود مردم خيانت ميكنند وتك تك اعضا ء شورا بدانند كه خداوند در كمين است و هيج كس از دست او نميتواندفرار نميكند .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s