آفرین بر تصمیم رئیس شورای شهر میانه - اقبال عبادی عضو شورای شهر
منبع : اقبال عبادی عضو شورای اسلامی شهر میانه

متن شماره 7: آفرین بر تصمیم رئیس شورای شهر میانهبازدید کننده : 1006 نفر

اینجانب به عنوان نماینده مردم میانه در شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از همه عزیزان شرکت کننده  در جلسات شورا خصوصاً در تاریخهای 30 خرداد و 13 تیر ، باز هم خواهش عاجزانه دارم که تمامی همشهریان و ارباب رسانه در جلسه روز شنبه 18 تیرماه رأس ساعت 18 در محل شورای شهر حضور داشته باشند تا بحران شهر و شهرداری را با حمایت این ولی نعمتان حل و فصل کنیم.

همانگونه که در جلسات شورا به اطلاع عزیزان رساندم و تقاضای عاجرانه از همشهریان دارم این است اگر وقت دارند در همه جلسات شورا که روزهای شنبه هر هفته برگزار میگردد شرکت نمایند تا بیش از این حقایق برای مردم روشن گردد و از تصمیمان شورا مطلع شوند. همانسان که در دو جلسه قسمتی از مسائل روشن شده  و در ادامه بیش از این روشن خواهد شد.

ضمن عرض پوزش از همشهریان محترم به خاطر عدم حضور اعضا علیرغم اینکه همه اعضای شورا در تاریخ 30 خردادماه بالاتفاق قول داده بودند که در دو هفته بعد در جلسه استیضاح حضور خواهند داشت اما در این فاصله یکی از اعضای شورا استعفا داده درحالیکه این استفعا در شورا مطرح نشده و همچنان ایشان عضو اصلی شورای شهر می باشد. خروج عضو مستعفی منوط به تصمیم شوراست چه بسا شورا با استعفای نامبرده موافقت نکند و باید در جلسات شورا شرکت کند.

بحث دوم در خصوص تصمیم غیر قانونی رئیس محترم شورا جناب اقای شیویاری است که جلسات شورا را تحریم کرده و دستور داده که اعضای محترم شورا را به دفتر مردمی و خانه مردم راه ندهند و درها را به روی مردم و چهار عضو شورا ببندند. مگر نمیدانند که عضویت در شورا افتخاری است و اعضای شورا هر وقت بخواهند میتوانند در اتاق و دفتر خود حضور داشته و امورات مردم و مشکلات شهر را پیگیری نمایند؟ من نمیدانم چرا یاپبند قانون نیستند. طبق قوانین شورا ریاست شورا فقط مسئول و پیگیر تصمیات شورا بوده و لاغیر. تصمیم خود سرانه و غیر منطقی و دور زدن شورا و دستور  غیر قانونی مبنی بر عدم تشکیل جلسات شورا  چه معنی و مفهومی دارد؟ در این خصوص هم باید در برابر قانون و هم در برابر افکار عمومی  باید پاسخگو باشند. این امر طبق قوانین شورا در ماده 82 خلاف قوانین بوده و باید در اسرع وقت از سوی استانداری و فرمانداری محترم تمهیداتی فراهم گشته و با عضو  و اعضاء خاطی برخورد قانونی صورت گیرد. جالبتر از همه انداختن بنری مبنی بر لغو جلسه و نصب آن بر سر درب شورا راس ساعت 17.20 یعنی حدود نیم ساعت پیش از برگزاری جلسه رسمی استیضاح است که با حرکت فداکارانه! آقای ارسلان مهدیخانی (ورود به محوطه شورا از روی نرده های بلند) صورت گرفته است. نمیدانم این اقا چرا دست و پای خود را گم کرده و مضطرب و نگران است؟ رفتار نامبرده نیز موجب اخلال و تشویش اذهان عمومی و امورات شورا بوده که باید رئیس شورا و مسئولین ذیربط مربوطه برخورد جدی نمایند. نمیدانم این آقا چکاره است در شورا، شورا خودش رئیس دارد،  دبیر دارد ، منشی دارد و... انداختن بنر و سایر دخالت های نامبرده باید از سوی شورا پیگیری گردد. در این خصوص شکایتی از سوی تنی چند از اعضای شورا تنظیم و پیگیری خواهد شد.

مجدداً  از همه همشهریان  و ارباب رسانه ها ، جراید ، میخواهم مسائل شهر شهرداری و شورا را دنبال کنند در این خصوص طبق تصمیم شورا  جلسات شورا همه هفته روز های شنبه راس ساعت 18 برگزار خواهد شد.شکری : 1390/4/17 - 00:06:49
ننگ بر اعضا خائن و محافظه کار شورا باد که این چنین با رای مردم میانه بازی می کنند برای شیویاری و آریامنش و خانم امیدی واقعا متاسفیم


تعدادی از ایثارگران حاضر در دوجلسه گذشته شورای شهر که اهانت برخی اعضای خاطی شورا را بچشم خود دیدند : 1390/4/17 - 00:18:35
آقای فرماندار جناب آقای خلفاپور باید خودشان یا نماینده کارآمدشان نظیر آقای باقری (معاونت محرم سیاسی فرمانداری ) باید در روز شنبه در این جلسه حضور یایند تا خدای ناکرده شائبه حمایت پنهانی از اعضای خاطی و لجباز شورا و شهردار فعلی از سوی نماینده دولت عدالت محور (فرمانداری میانه ) در ذهن مردم میانه ایجاد نشود .
تعدادی از ایثارگران حاضر در دوجلسه گذشته شورای شهر که اهانت برخی اعضای خاطی شورا را بچشم خود دیدند


تعدادی از ایثارگران حاضر در دوجلسه گذشته شورای شهر که اهانت برخی اعضای خاطی شورا را بچشم خود دیدن : 1390/4/17 - 00:21:23
آقای فرماندار جناب آقای خلفاپور باید خودشان یا نماینده کارآمدشان نظیر آقای باقری (معاونت محرم سیاسی فرمانداری ) باید در روز شنبه در این جلسه حضور یایند تا خدای ناکرده شائبه حمایت پنهانی از اعضای خاطی و لجباز شورا و شهردار فعلی از سوی نماینده دولت عدالت محور (فرمانداری میانه ) در ذهن مردم میانه ایجاد نشود .
تعدادی از ایثارگران حاضر در دوجلسه گذشته شورای شهر که اهانت برخی اعضای خاطی شورا را بچشم خود دیدند


علی : 1390/4/18 - 09:49:48
با سلام خدمت اقای عبادی ممنونیم از حسن نیت شما شهروند فدا کار و ننگ بر خائننین این شهرپس مسئولین شهر کجان پس کی از خواب بیدار میشوند


احد اصغري : 1390/4/18 - 11:27:31
زنده باد شفافيت و پاسخگويي


ياشيل : 1390/4/18 - 14:18:27
بابا اينقدر خودتان را به آب و اتش نزنيد و هاي و هوي راه نياندازيد مطمئن باشيد آنهايي كه الان دم از حمايت از بيت المال ميزنند خودشان تا ديروز چپاول گر بودند.
ولي الان كه عرصه بر آنها تنگ گرديده است به هر نحو ممكن آب را گل آلود ميكنند تا به مقصودشان برسند و بر خرابكاري هاي خود سرپوش بگذارند.
با اسفاده از احساسات پاك مردم كه خيلي هايشان از واقعيت خبر ندارند سعي در معكوس جلوه دادن اخبار مي كنند .
اعضاي شورا نمايندگان ملت هستند شايد اختلاف نظري داشته باشند ولي راي بر اكثريت ميباشد
بنابراين لحاظ نشدن خواسته مخالفان دليل بر درستي آنان نيست.
بگذاريد آنچه صلاح است پيش رود و بيش از اين دين و ايمان خود را به ارزاني نفروشيد.
خداوند متعال ناظر بر اعمال هر كسي است.
بترسيم از روز جزا.


مهدی چهرهء(mitaa )1390/4/18 - 19:39:11
:
آقای اقبال لا... شما بجز تنظیم شکایت و شکایت بازی کار دیگری هم بلد هستید؟ یک قضیه هم یادتون رفته به ما بگید.


مهندس : 1390/4/18 - 19:41:30
یاشیل جان نکنه با تاسی از فریب خوردگان فتنه شما هم آره !!


شهروند : 1390/4/19 - 00:43:17
آق مهدی عضو شوراشکایت و شکایت بازی نکنه چکار کنه سکوت کنه مثل دوستای تو


بی طرف : 1390/4/19 - 01:19:15
مهدی بالا گهی به میخ و گهی به نعل


عليرضا نصيرزاده : 1390/4/19 - 02:48:45
تعدادي از اعضاي شوراي شهر ميانه ، با احساسات مردم دارن بازي ميكنن...تمام كارشان را با پول هاي مانده در دستشان ، موكول كرده اند به زمان انتخابات...اين تعداد اصلا به دنياي ديگر و به دين و ايمان مداري ، هيچ اعتقادي ندارند... روزي تاريخ همه اعمالشان را برملا خواهد كرد...فقط به نفع خودشان دارن نمايندگي مي كنن...ما كه از اينها هيچ خيري نديديم چه برسه به بچه هاي معصوم و نوجوانان و جوانان...تخم نفاق رو اون كسايي توي شورا زدند و با راي مردم ، بازي كردند كه الان دارن به كرسي مجلس فكر مي كنن تا شايد نفاقشان را گسترده كنند...لعنت بر كساني كه با راي مردم اين مرز و بوم دارن براي خود سرمايه جمع آوري مي كنند... براي خود كارخانه هاي مجلل برپا ميكنن...آه مردم انشاءالله دامنتان را بگيرد...و اما شما آقاي عبادي ، قبل از شورا گردنتان خيلي نازك بود و الان خيلي كلفت تر شده...ديگه توي مساجد نمي خونين؟!!!


مهدی چهرهء(mitaa )1390/4/19 - 13:51:01
:
شهروند گرامی اگر در کودکی کارتون گالیور را دیده باشید یکی از شخصیت های آن با همه چیز مخالف بود حتی باخودش ... حال آقای اقبال لا... شبیه به همان عمل میکند شما شهرداری را نام ببرید که ایشان با آن مخالفتی نداشته باشد و کارش به شکایت و شکایت بازی نکشد.


مهدی چهرهء(mitaa )1390/4/19 - 13:53:23
:
جناب بی طرف: شما خودتان بجای من بودید چه کار میکردید؟


عبادی : 1390/4/19 - 18:39:06
جناب اقای نصیرزاده گردن من از همان اول نازک بوده و هست من دو هفته پیش 5 شنبه در مسجد حاج علی اکبر مجلس داشتم هفته قبل در مسجد راه اهن بودم دیشب در روستای قراجه بودم و.... فکرمیکنم شما آن نصیرزاده اهل منبر و مجلس قدیم نیستید و کم در مساجد حضور پیدا میکنید راستی خیلی وقته من شما را تو مجالس و هیت ها نمیبینم لطفا در چیزی که نمیدانی و در حطیه وظایف شما نیست اظهار نظر نکن علیرغم اینکه به شما خیلی ارادت دارم


دانشگاهی : 1390/4/20 - 18:44:09
از دیدگاه اولیه ام نسبت به اقای چهره شدیدا متاسفم چرا که در سایت میانالی در آغاز او را فردی دلسوز به شهر میانه می دیدیم ولی نمی دانیم چرا اینگونه احوالاتشان زیر رو شده ، آقای مهدی چهره جناب کاپیتان لیج ! ، شما که دیگر با این حمایت نادرستتان از میعاد مشخصه که با شگردهای رانتخواری آشنا هستید و معلومه از بس کارتون دیده اید می توانید برنامه ها و نقشه های خوب و مفید به نفع شهرمان میانه را نیز با همدستی متخلفینی چون مجید میعاد و شوراهای همراهش قاپیده و بدست فرصت طلبان سرمایه داری که حق مردم میانه را بالا می کشند و در شهرهای دیگر به نفع خودشان سرمایه گذاری می کنند بسپارید ! لطفا بعد از این مردم فریبی نکنید دیگر چره واقعیتان مشخص شد آقای مهدی چهره !!


خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه : 1390/4/21 - 07:11:22
از عموم مردم بخصوص دلسوزان واقعی شهر میانه خواهشمندیم با توجه به سفر رییس جمهور محترم آقای دکتر احمدی نژاد به استان آذربایجانشرقی و تبریز که روز پنجشنبه 23 تیرماه انجام خواهد شد در سطح استان به هر طریق ممکن طومار ، مکاتبه و درخواست ملاقات حضوری یا از طریق رساندن مطلب به نمایندگان رییس جمهور موضوعات اخیر مربوط به تخلفات شهردار خاطی فعلی میانه مجید پناه برخدا ، (میعاد) و نمایندگان کوتاهی کننده شورای شهر در حق مردم میانه را به ایشان برسانند یا از طریق وزارت کشور و سازمان شهرداریها که در این سفر همراه رییس جمهورند درخواست رسیدگی عاجل نمایند(ضمنا قسمت دریافت شکایات مردمی و درخواست ملاقات با وزیر محترم کشور نیز به آدرسhttp://portal2.moi.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=b1aef7d4-580d-458e-ac6a-82323c92d97b ) می باشد ، علیهذا چون از سوی فرمانداری میانه اقدامی و رسیدگی جدی در رابطه با تخلفات شهردار و دو سه نفر از اعضای شورای شهر (آریامنش و شیویاری و خانم امیدی ) بعمل نیامد! جدیت قاطبه دلسوران واقعی شهر میانه در این زمینه بسیار ضروری است با احترام و آرزوی رفع هر چه سریعتر این معضلات از شهر مان
خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه


خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه : 1390/4/21 - 12:07:15
مطلب تماس با رییس جمهور را به سایت ... نیز دادیم ولی بعوض درج آن ٍ بهانه خرابی سایت خود را بمدت باکمال تعجب دو روز (تا رفتن رییس جمهور از آذربایجانشرقی ) اعلان عمومی کرده اند !!
خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه
.............................
صداي ميانه: از ارسال كنندگان مطالب تقاضا داريم نام خود را بصورت جمع ننويسند. استفاده از نامهايي مانند "جمعي از، دانشگاهيان، اساتيد، خانواده هاي ..." فقط در طومارها ارزش دارد و در كامنتها هيچ ارزش و اعتباري ندارد. اگر هم چندين خانواده باشيد، كافيست تنها يك خانواده شهيد حرف شما را رد كند آنوقت نمي توانيد بگوييد: خانواده هاي ... .


مهدی چهرهء(mitaa )1390/4/21 - 20:38:21
:
از دیدگاه اولیه ام نسبت به اقای چهره شدیدا متاسفم چرا که در سایت میانالی در آغاز او را فردی دلسوز به شهر میانه می دیدیم ولی نمی دانیم چرا اینگونه احوالاتشان زیر رو شده ، آقای مهدی چهره جناب کاپیتان لیج ! ، شما که دیگر با این حمایت نادرستتان از میعاد مشخصه که با شگردهای رانتخواری آشنا هستید و معلومه از بس کارتون دیده اید می توانید برنامه ها و نقشه های خوب و مفید به نفع شهرمان میانه را نیز با همدستی متخلفینی چون مجید میعاد و شوراهای همراهش قاپیده و بدست فرصت طلبان سرمایه داری که حق مردم میانه را بالا می کشند و در شهرهای دیگر به نفع خودشان سرمایه گذاری می کنند بسپارید ! لطفا بعد از این مردم فریبی نکنید دیگر چره واقعیتان مشخص شد آقای مهدی چهره !!
----------------------------------------
جناب دانشگاهی محترم اولا بعد از نوشتن متنی حتماً آن را چک کنید تا غلط املایی نداشته باشد دوماً در بکار بردن کلمات دقت کنید چون معنی و مفهوم بعضی از کلمات اصلا نمیدانید بنده به جز سرمایه گذاری در این شهر چه کار دیگری را انجام داده ام که شما آن را رانتخواری میخوانید . متخلفین شمائید که بدون داشتن حتی مدرکی شروع به حتاکی به شخصیت اصلی یک شهر و تخریب آن در اذهان عمومی می نمایید شما بجر انتقاد کردن چه کار دیگری بلد هستید.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s