مردم و چهار عضو شورا پشت درهای قفل شده شورا - اقبال عبادی عضو شورای شهر
منبع : اقبال عبادی عضو شورای اسلامی شهر میانه

متن شماره 10: مردم و چهار عضو شورا پشت درهای قفل شده شورا بازدید کننده : 682 نفر

علیرغم اینکه شورا مصوب نموده که روزهای شنبه هر هفته جلسات عادی و فوق العاده شورا راس ساعت 18 برگزار گرددو به امورات مردم و مشکلات مردم رسیدگی شود این چهارمین جلسه شوراست که در اثرعدم حضور سه تن از اعضای شورا (رئیس و نایب رئیس و یکی از اعضای شورا) جلسه شورا از رسمیت میافتد و شهروندان و چهار تن از اعضای شورا آقایان دکتر خداوردیلو ، عبادی ، واعظی ، ابوالقاسم زاده در پشت درهای بسته میمانندو مردم ناراضی از شورا خارج میشوند حتی در های اتاق کمیسیون و جلسات کنفراس قفل میباشند بنظر اینجانب باید فرمانداری محترم و مسئولین ذیربط نگذارند بیش از این به مردم و جایگاه شورا توهین و اهانت گردد اگر  توان ادامه فعالیت در شورا را ندارند تعیین تکلیف نمایند تا از اعضای علی البدل دعوت گردد و امورات مردم بیش از این دچار مشکل نگردد لااقل روزی یک ساعت برای امورات شورا وقت بگذارید روزانه چندین نفر برای حل مشکلات  خود به شورا مراجعه مینمایندو سراغ رئیس شورا را میگیرندآقای رئیس دبیر خانه شورا دیگر توان پاسخگویی در مقابل مراجعه کنندگان به شورا را ندارند  ؟؟؟من حمید(miyana )1390/4/26 - 17:20:52
:
اقبال عبادی عضو شورای اسلامی شهر میانه :
بنظر اینجانب باید فرمانداری محترم و مسئولین ذیربط نگذارند بیش از این به مردم و جایگاه شورا توهین و اهانت گردد
---------------
من حمید(miyana):
جای بسی تامل میباشد که نمایندگان مردم هم مانند مردم عادی در پشت درها ماندن !
مردم نماینده را انتخاب میکند که چنین اتفاقاتی پیش نیاید متاسفانه علاوه بر اینکه اتفاق افتاده خود نماینده هم دچار این مشکل شده!
خداوند را شاکر هستیم که چهره واقعی این 7 نفر را همه دیدن که وظیفه اصلی نمایندگی مردم را بصورت مستحکم نتوانستن انجام دهند!
اگر قرار باشد مثلا نمایندگان دست به دامن فرماندار بشوند ما دیگر چه نیازی به شورای شهر داریم !!!؟؟؟
اگر قرار است اعضای شورای شهر دست به دامن دادستان و نماینده مجلس بشود ما دیگر چه نیاز به شورای شهر داریم !!!!؟؟؟
اگر قرار است شهردار هیچ توجه نداشته باشد به اعضای شورای شهر دیگر ما چه نیازی به شورای شهر داریم !!!؟
اگر قرار است شورای شهر نتواند بر شهردار که خود انتخاب کرده است تذکری دهد دیگر ما چه نیازی به شورای شهر داریم!!!!!؟
اگر قرار است اعضای شورای شهر همراه مردم پشت درهای بسته بمانند دیگر ما چه نیازی به شورای شهر داریم!!!!؟؟
وقتی که بیت المال به هدر میرود و شورای شهر مانند مردم نظاره گر میشود دیگر چه نیازی به شورای شهر داریم!!!!؟؟
وقتی که هیچ تفاهمی در بین اعضای شورا نباشد دیگر ما چه نیازی به این اعضا و چه انتظاری جز مشکلات باید داشته باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


آقا رضا : 1390/4/27 - 07:58:29
اه اه اه. بابا این خاله زنک بازیها کی تموم میشه؟؟!!
چطور موقع شیرینی و پیک نیک و سفر تفریحی و هدیه و رانت و . . . مردم میانه غریبه بودند اما حالا عزیز و مهم شده اند. میخواین ملت بیان شمارو آشتی بدن؟ می خواین چند تا بچه دبستانی بفرستیم بین شما قضاوت کنن؟؟!!
بابا بی خیال شین این همه بچه بازیهاتونو نریزین توی جامعه. این شورای به این بزرگی قانون و اساسنامه و مصوبه نداره؟ باید با هیاهو کار راه انداخت؟
پیشنهاد به هنرمند شهرمون"آقای مهریان": داداش بجنب یه فیلم از این شورای شهر بساز. یک کمدی پرفروش میشه ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


سینا : 1390/4/27 - 09:25:44
با سلام آقای اقبال


سینا : 1390/4/27 - 09:32:41
با سلام
آقای اقبال مردم به اندازه کافی خودشون مشکل دارن شماها انتخاب شدین ازاین مشکلات کم کنین نه اینکه خودتون بشین مشکل اصلی شهر بسه دیگه این همه عوام فریبی بسه مردم میانه رو انقدر دست کم گرفتین که کسی مثل اقبال هم میخواد مردم رو فریب بده خاک بر سر میانه ایها با این انتخابشون


: : 1390/4/27 - 13:19:10
آقا اقبال آن روز که جناب تیزپا تو خانه سازمانی ام دی اف سه میلیون را که تازه زده بودند با کلنگ تیکه تیکه کردند چرا چون ایشان فرمودند که دل باز نیست یا دادجکوزی برای آقا درست کردندویا........ شما کجا بودید تا از بیت المال دفاع کنید یا وقتی فاکتور 8000000 هزارریال تومانی از بابت آجیل عید به تیزپا دادید چرا به خودتان تکان ندادید!!!!!که شاید در این شهر کسی باشه محتاج حتی یک کیلو آجیل باز بگم اونقدر از این کارها تیزپا انجام داده که جناب و دیگر دوستانتان فقط سکوت کردید چرا چون آقا را شما آورده بودید.


قنبری اصل : 1390/4/28 - 19:29:29
اونطوری که ما دیدیم پس وظیفه اصلی آقای فرماندار این موردنیز هست که بعنوان نماینده استانداری و دولت در شهر میانه معضل شهرداری و برخی اعضای متخلف شورا را حل کند آقای خلفاپور یا علی مدد!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s