شرمنده باش میانه، شرمنده باش . . . - عبدالله عبدالهی
منبع : Abdollah

متن شماره 1: شرمنده باش میانه، شرمنده باش . . . بازدید کننده : 1067 نفر

حکایت قطار میانه حکایت جدیدی نیست اما شرمنده ام از اینکه مسئولان مدعی ما کوچکترین توجهی به آن نمی کنند.کاش زودتر فصل انتخابات مجلس فرا می رسید! نمی دانم کسی هست به این تاسف های زیر پاسخ دهد ؟

1- قطار پردیس مثلاً مخصوص میانه است اما از میانه که حرکت می کنید، هدفون و پذیرائی و تلویزیون و ... بعد از اینکه مسافران زنجان سوار شدند، به میانه ایها هم داده می شود!!! ( نباید شرمنده باشیم؟؟؟)

2- در قطارهای پردیس سایر شهرها شش خط گوشی هدفون همه فعال و قابل استفاده است، اما برای میانه ایها همان یک خط هم زیادی است!!!

3-از تهران که می خواهید حرکت کنید، قطار میانه چند کیلومتر دورتر از پله هاست و مسافر بدبخت و بی صاحب میانه ای باید تمام کوله بارش را چند کیلومتری کول کند، در حالیکه قطار زنجان و تبریز که یک ساعت بعداز میانه حرکت می کنند، دم پله ها آماده و منتظر مسافرین عزیزشان هستند!!!3- سیستم گرمایش و سرمایش قطارهای میانه همیشه شاکی دارد، اما صاحب ندارد!!!

4- موقع توقف در ایستگاههای بین راه، قطار طوری توقف می کند که واگن های مسافرین زنجان درست دم در ایستگاه پیاده و سوار شوند و میانه ایها باید چندصدمتر تا واگن خود پیاده گز کنند!!!

5- ساعت حرکت قطارهای میانه طوری تنظیم شده که میانه ایها باید یا صبح قبل از طلوع با مکافات راهی شوند اما قطار میانه وقتی به زنجان برسد که بهترین زمان صبح است!!! و رسیدنش به میانه را هم در نصف شب مقایسه کنید با رسیدن قطار به زنجان!!!

انصافاً شما بگوئید نباید شرمنده باشیم؟؟

شما بگوئید چه کسی باید شرمنده باشد؟؟

شما بگوئید این قطارها برای میانه ای است؟؟ . . .یک شهروند : 1389/10/20 - 10:24:51
مطالب خوب وبه جای بودوحرف دل خیلی ها راگفتی این مشکلات که جزئی است وبودجه که نمی طلبد تقاضای رسیدگی دررفع مواردیادشده داریم امیدواریم مسئولین محترم راه آهن میانه، فرماندارمحترم و نمایندگان عزیز مجلس شورای اسلامی شهرمان عنایت واقدام لازم برای رفع ان مشکلات بنمایند.تادرهیچ جایی شاهدتبعیض نباشیم


: 1389/10/20 - 19:46:34
شرمنده باش ای مسوول ، شرمنده باش نماینده محترم. شرمنده باش که چندین سال است صدای میانه ای ها درآمده ولی گوشهایتان را کرفته اید
واقعا متاسفم


عبدا.. : 1389/10/21 - 12:54:27
مثل میانه مثل همان کشتی نوح هست


سید علی : 1389/10/21 - 17:37:24
عرض سلام وعرض ادب واحترام
هنوز هم که هوزه بنده به عنوان یه شهروند میانه ای در مورد جریان بازکردن دیزل قطار میانه ونصب ان به قطار زنجان وحرکت دادن ان ودوساعت تاخیر ما در ایستگاه زنجان وبی حرمتی مسئولین راه اهن زنجان به میانه ایها...وجواب گو نبودندهیچ کدوم از مسئولین بی کفایت شهر میانه را فراموش نمیکنم.دوم اینکه یادم نمیره قطاراتوبوسی سال 72یا73یا74چهارساعت وچهل دقیقه به مقصد میرسید وکیفیت گرمایشی وسرمایشی ان خیلی خوب بودولی بجای اینکه بعد از پانزده سال با وجود پیشرفت کشورمان متاسفانه شاهد پس روی دراین قطار ازهربابت هستیم(البته اون موقع نمایندگان محترم بخصوص جناب اقای هاشمی وقنبری کمی مردمی تربودند با همین قطار رفت امد میکردند) یادم نمیره تابستان امسال دراوج گرمای بی سابقه ازتهران عازم میانه بودیم بخدا هزاران بار توبه کردم چرا سوار این قطار شدم فقط میتونم بگم مثل سوناخشک بود.مااین همه بنویسیم وهیچ مسئولی هم توجه نکنه نشان از بیتوجهی مسئولین به رفاه واسایش مردمی که از صدقه سرهمین مردم مسئول شدند... خدا به داد مابرسد


یک میانه ای(Salaam )1389/10/22 - 08:23:42
?:
خود مسئولین میانه که وقت ندارند این مطالب را بخوانند، اما آیا منتسبین و اطرافیان مسئولین شهرمان نیز این مطالب را نباید بخوانند و به آنان انتقال دهند؟؟ پس مسئول یعنی چه؟ آیا مردم فقط در ایام انتخابات مردم هستند؟؟ خدایا کاش انتخابات هر ماه برگزار شود!!!!! شما هم بگوئید آمین ......................


همشهری : 1389/10/22 - 19:33:39
قابل توجه روابط عمومی محترم فرمانداری
پیشنهاد میشه در ایام جشن دهه فجر درمسجد جامع جلسه پرسش وپاسخ مسئولین شهر با مردم برگزار گردد.


سعید معصومی : 1389/11/5 - 03:14:01
کی شرمندست؟دشمن


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s