مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي اقدام نماينده سراب را تقبيح كرد - شهاب نونهال
منبع : ایرنا

متن شماره 17: مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي اقدام نماينده سراب را تقبيح كرد بازدید کننده : 575 نفر

تبريز- مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي در مجلس شوراي اسلامي، اقدام نماينده سراب و بي احترامي وي به رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز را تقبيح كرد.
مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي اقدام نماينده سراب را تقبيح كرد

رئيس اين مجمع روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، با اشاره به نشست روز گذشته نمايندگان استان در مجلس، اظهارداشت: در اين جلسه تمامي نمايندگان استان اين عمل نماينده سراب را محكوم كرده و بر حل و فصل سوء تفاهم به وجود آمده تاكيد كردند.
يوسف نجفي گفت: متاسفانه در جريان سفر يك روزه وزير بهداشت، درمان و اموزش پزشكي به استان، نماينده مذكور براساس يكسري سوء تفاهم ها ابه رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز اهانت كرد كه اين عمل به هيچ عنوان مورد تائيد نمي باشد.
وي اضافه كرد: در نشست روز گذشته، نماينده سراب با تماس تلفني از دكتر يعقوبي رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز در مورد ارتكاب عمل خود عذرخواهي كرد و كدورت هاي به وجود آمده فيصله يافت.
نجفي، دليل نماينده سراب براي اقدام خود را فشار رواني به علت لغو سفر وزير مربوطه به شهرهاي مهربان و دوزدوزان ذكر كرد و افزود: البته اين توجيهات به هيچ عنوان قانع كننده و منطقي نيست.
وي، با بيان اينكه مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي خود را موظف مي داند از تمامي مديران و به خصوص مديران زحمت كش حمايت كند، گفت: دكتر يعقوبي از جمله مديران با كيفيت و خوب استاني است كه در تعامل كامل با نمايندگان استان در مجلس مي باشد.
نماينده مردم مراغه و عجبشير در مجلس شوراي اسلامي اضافه كرد: در حال حاضر تعامل مناسب و سازنده اي بين مديران استان به ويژه مديريت عالي استان و مجمع برقرار است، به طوري كه جلسات مشترك مرتب و منظم برگزار مي شود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s